בילוי זוגי – רעיונות לבילוי רומנטי

בילוי זוגי רומנטי עם בן/ת הזוג

מה זאת בכלל רומנטיקה? איך יוצרים אותה ? כיצד לצאת מהשגרה עוד היום ?

כל פעם שבא לנו לצאת לבילוי זוגי רומנטי אנחנו מתלבטים. עוד פעם אותו הדבר? עוד מסעדה או סרט? 

אחרי 40 שנה של יחד ו 20 שנה של ליווי זוגות לאינטימיות ומיניות, החלטנו להעביר ערב זוגי, בשיחה על מה זה בילוי? ומה זאת רומנטיקה? והאמת, זה היה אחלה בילוי. שיחת עומק אמיתית, מלב אל לב, שכל אחד מאיתנו שיתף מהי בשבילו רומנטיקה.

הבאנו לכם כמה מהרעיונות והתובנות שעלו בשיחה לגבי מה זאת בכלל רומנטיקה, כיצד להעביר ערב רומנטי בבית ומה הבילויים  שעוד אפשר לעשות מחוץ לבית.

רומנטיקה היא תחושה שנוצרת מחוויות משותפות, הרפתקאות משותפות, חקירה וגילויים, כל אחד עם עצמו, האחד אצל השנייה, וגילויים חדשים על היחד הזוגי.

כדי ליצור את הרומנטיקה עלינו לטפח את היכולת שלנו לוותר על הידע המוקדם ולפנות את המחשבות על מנת להקשיב, ללמוד, לחקור ולהיות בהרגשת פליאה מכל גילוי חדש אצל בן הזוג שלנו.

זוגות רבים חשים כי בילוי זוגי רומנטי שהיה בתחילת הדרך קשה יותר להשגה היום, והרגשה זו היא נכונה באופן אובייקטיבי, שכן בחלוף הזמן אנחנו מכירים אחד את השני טוב יותר, ומתקשים להתפעל, או להיות מופתעים האחד מהשני/ה.

הכי כיף  להרגיש מיוחדים – להרגיש שמתפעלים ממני, שהבחירה בנו היא בגלל מי שאנחנו, ושזה ממש זכות להיותו איתנו.

נתחיל בכך שנעזור לעצמנו להתפנות מהמחשבות והדאגות על מה שהולך להיות, בתרגיל פשוט שאתם יכולים ליישם כבר עכשיו.

תרגיל פשוט - בילוי זוגי בבית

בילוי רומנטי בבית

קבעו פגישה מסודרת – קבעו פגישה אחד עם השנייה ורשמו אותה ביומן. (זה יכול להראות מוזר לחלק מהזוגות אבל יש לזה תוצאות מדהימות) כך, רמת המחויבות והציפיות שלכם לפגישה עולה, ועמה גם הסיכוי לפגישה מוצלחת.

פנו את המחשבות
– דאגו להכין עצמכם ברמה המנטלית ולפנות מחשבותיכם לקראת הפגישה.


סדרו את הסביבה ביחד
– עשו את כל ההכנות לפגישה ביחד. בישול משותף, קניית פרחים, הדלקת נרות, בחירת המוזיקה שתנגנו וכדומה. כך, שההכנות לפגישה הן חלק בלתי נפרד מהבילוי עצמו, ולא נוצר מצב בו אחד מבני הזוג עמל וטורח, וממתין לשביעות רצונו של בן הזוג השני.


התקלחו ביחד
– היכנסו ביחד, רחצו וסבנו אחד את השנייה. כאשר אתם מסבנים אחד את השני, חשוב להקפיד ולסבן כל חלק וחלק בגוף, ללא התעכבות על חלק מסוים כך שההרגשה היא שכל הגוף הנו אחד. ברמת ההתכוונות שלנו, אנחנו מסבנים "אל" או "אלה", לא מענגים, אלא מתענגים על דבר שהוא מקודש וקדוש. בסיום המקלחת המשותפת נגבו האחד את השנייה.

המטרה המשותפת לגברים ולנשים היא למלא את הלב ולחוש נחשקים ואהובים.

אמרו מלים טובות אחד לשני מילים של הערכה והוקרה על מי שהם עבורכם.

לימדו לגלות מגע אוהב – ברמה "המכנית" יש שוני בין גברים לנשים. זה הזמן שלכם ללמוד ולחקור מה אתם אוהבים, להעז ולשתף בכנות אחד את השנייה.

תנו לגוף להוביל אתכם – ממקום רגיש זה תוכלו להמשיך ולהקשיב לגופכם ולבכם, לאן שהם מובילים אתכם, משוחררים ממחשבות ופנויים להנאה.

הדגשים

הדגשים לגברים – חשוב לזכור שהדרך אל רוב הנשים עוברת דרך הלב, לכן התחילו במגע של אהבה והנאה לפרק זמן ארוך וללא מגע מיני, הגירוי הכי גדול לנשים נוצר ממגע של חום ואהבה. וכך היא מרגישה בטוחה יותר להמשיך למגע מיני.

הדגשים לנשים – הדרך אל לבם של רוב הגברים עוברת דרך האגן ואיברי המין, לכן חשוב שאתן הנשים תהיינה אקטיביות ותיזמו מגע באזור האגן והאברים כבר בהתחלה וכך הוא ירגע, ירגיש אהוב ויוכל להתפנות מהלחץ ולפנק אתכן כמה שאתן רוצות.

לגלות את סוד העיסוי הזוגי

קורס עיסוי זוגי דיגיטאלי לבילוי רומנטי בבית

רעיונות לבילוי זוגי רומנטי מחוץ לבית ?

בילוי זוגי רומנטי יכול להתרחש בכל מקום, גם בבית וגם בחוץ

היתרון שבסביבה החיצונית כי היא מוציאה אתכם מהשגרה, במקום לא מוכר, ובכך מעודדת אתכם לחוויות ראשוניות נוספות. יתר על זאת, כאשר הבילוי הזוגי כולל פעילויות זוגיות חדשות או מרעננות עבורכם, אתם כזוג מוצאים עצמכם "מובלים" למקום של הפתעה, בזמן קצר יותר.

חבילות ספא בצפון עם עיסוי אבנים חמות לזוג
בילוי זוגי בספא

בילוי זוגי בספא – לקבל עיסוי זוגי, בחדר זוגי, ג'קוזי פרטי, צימר רומנטי ואולי אף סדנה המאירה צדדים חדשים האחד בשנייה.

צימרים לזוגות בלבד– חופשה באזור חדש, אחר, עם כל הפינוקים שאתם אוהבים, יכול גם הוא ליצור סביבה תומכת לחוויות זוגיות מרעננות.

סדנה זוגית רומנטית, לעזור האחד לשנייה להתחבר לאהבה, לשפר את איכות המגע ולחזק את התשוקה.

מסלולי טיולים מעוררי השראה – הליכה משותפת ושיחה על רעיונות אישיים להתפתחות שלכם כזוג או כאינדיבידואל.

ללמוד מאחרים – מפגש משותף עם זוג נוסף של חברים, להעז לשוחח על נושאים זוגיים, ערכים, רוחניות, אהבה ורגשות.

רוצים בילוי רומנטי?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

בילוי זוגי מושלם בקסם המגע

זוגות מספרים

לפניכם כמה משובים מזוגות שהשתתפו בסדנאות זוגיות, מילאו את הלב באהבה הטעינו את הזוגיות מחדש ולמדו בילוי רומנטי בבית, תקשורת זוגית טובה יותר, מילוי הלב ומגע אוהב .

רינת וירון
רינת וירוןמרתון זוגי
קרא עוד
קסם של מגע! איזו חוויה נפלאה! בילינו יחד סוף שבוע במרתון של זוגיות עם יורם. המילים וההנחיה הביאו אותנו לעבר, להווה ולעתיד, אל מחוזות שלא הכרנו, אל מקומות שלא העזנו. למדנו לגעת, להקשיב, לדבר ולהעז. הרוגע והשלווה בחדר עם ההנחיה המופלאה מילאו את ליבנו. תודה.
יעל ויגאת
יעל ויגאתסדנת אהבה זוגית
קרא עוד
חגגנו בצימר סדנת טנטרה עם יורם. הסדנה בליווי רגיש מלא הקשבה ופתיחות שתרמה לנו בתידלוק והטענת הזוגיות מחדש. ניקוי רוחני והבנה מעמיקה של הזוגיות תורמת לנפש האדם יותר מכל. תודה ליורם על העזרה המלבבת באינטימיות הזוגית.
דנה ואייל
דנה ואיילסדנת טנטרה
קרא עוד
סדנת טנטרה הותירה בנו חותם של תשוקה ואהבה מתחדשת...אין ספק שנגעת והרחבת לכל אחד מאתנו את הלב... תודה על סדנה מדהימה שבעיקר חיזקה בנינו את האינטימיות והעצימה את האהבה. גם הבילוי בסוויטה המופלאה היה מפנק ובטוב טעם.
הקודם
הבא

שעות פעילות

יום א עד ו':  09:00 – 16:00  שבת סגור

יורם מדן

מומחה לנושאים שקשורים לזוגיות כבר 20 שנה, עוזר לזוגות לגעת זה בזו, בשילוב המגע בגוף, ברגש ובתודעה. מנחה סדנאות אינטימיות ומיניות בזוגיות, בקסם המגע וגם בעזרת מגע לעומק ההוויה.

השארת תגובה