בילוי זוגי – רעיונות לבילוי רומנטי

יורם

בילוי זוגי רומנטי עם בן/ת הזוג

מה זאת בכלל רומנטיקה? איך יוצרים אותה ? כיצד לצאת מהשגרה עוד היום ?

רומנטיקה היא תחושה שנוצרת מחוויות משותפות, הרפתקאות משותפות, חקירה וגילויים, כל אחד עם עצמו, אחד אצל השנייה, וגילויים חדשים על היחד הזוגי.

כדי ליצור את הרומנטיקה עלינו לטפח את היכולת שלנו לוותר על הידע המוקדם ולפנות את המחשבות שלנו על מנת להקשיב, ללמוד, לחקור ולהיות בהרגשת פליאה מכל גילוי חדש אצל בן הזוג שלנו.

זוגות רבים חשים כי בילוי זוגי רומנטי שהיה להם בתחילת הדרך קשה יותר להשגה היום, והרגשה זו היא נכונה באופן אובייקטיבי, שכן בחלוף הזמן אנחנו מכירים אחד את השני טוב יותר, ומתקשים להתפעל, או להיות מופתעים האחד מהשני/ה.

הכי כיף להרגיש שמתפעלים ממני – להרגיש שאנחנו מיוחדים, שהבחירה בנו היא בגלל מי שאנחנו, שזה ממש זכות להיותו איתנו.

רעיונות לבילוי זוגי רומנטי מחוץ לבית ?

בילוי זוגי רומנטי יכול להתרחש בכל מקום, גם בבית וגם בחוץ, 

היתרון שבסביבה החיצונית כי היא מוציאה אתכם מהשגרה, במקום לא מוכר, ובכך מעודדת אתכם לחוויות ראשוניות נוספות. יתר על זאת, כאשר הבילוי הזוגי כולל פעילויות זוגיות חדשות או מרעננות עבורכם, אתם כזוג מוצאים עצמכם “מובלים” למקום של הפתעה, בזמן קצר יותר.

בילוי זוגי רומנטי עיסוי זוגי
עיסוי זוגי עם ספא פרטי

בילוי זוגי רומנטי יכול להתרחש בכל מקום, גם בבית וגם בחוץ, היתרון שבסביבה החיצונית כי היא מוציאה אתכם מהשגרה ובכך מעודדת אתכם לחוויות ראשוניות נוספות. יתר על זאת, כאשר הבילוי הזוגי כולל פעילויות זוגיות חדשות או מרעננות עבורכם, אתם כזוג מוצאים עצמכם “מובלים” למקום של הפתעה, בזמן קצר יותר.

בילוי משותף בספא – הכולל עיסוי לשניכם, ארוחה, ג’קוזי פרטי, צימר רומנטי ואולי אף סדנה המאירה צדדים חדשים האחד בשנייה.

צימר – חופשה באזור חדש, אחר, עם כל הפינוקים שאתם אוהבים, יכול גם הוא ליצור סביבה תומכת לחוויות זוגיות מרעננות.

סדנאות מיוחדות לזוגותקרא עוד ← לסדנת טנטרה בהנחיית נחמה ויורם

הליכה משותפת – הליכה משותפת ושיחה על רעיונות אישיים להתפתחות שלכם כזוג או כאינדיבידואל.

מסלולי הליכה מעוררי השראה

ללמוד מאחרים – מפגש משותף עם זוג נוסף של חברים, להעיז לשוחח על נושאים זוגיים, ערכים, רוחניות, אהבה ורגשות.

10 הצעות לבילוי רומנטי בבית

קבעו פגישה מסודרת – קבעו פגישה אחד עם השנייה ורשמו אותה ביומן. (זה יכול להראות מוזר לחלק מהזוגות אבל יש לזה תוצאות מדהימות) כך, רמת המחויבות והציפיות שלכם לפגישה עולה, ועמה גם הסיכוי לפגישה מוצלחת.

פנו את המחשבות
– דאגו להכין עצמכם ברמה המנטלית ולפנות מחשבותיכם לקראת הפגישה.

סדרו את הסביבה ביחד
– עשו את כל ההכנות לפגישה ביחד. בישול משותף, קניית פרחים, הדלקת נרות, בחירת המוזיקה שתנגנו וכדומה. כך, שההכנות לפגישה הן חלק בלתי נפרד מהבילוי עצמו, ולא נוצר מצב בו אחד מבני הזוג עמל וטורח, וממתין לשביעות רצונו של בן הזוג השני.

התקלחו ביחד
– היכנסו ביחד, רחצו וסבנו אחד את השנייה. כאשר אתם מסבנים אחד את השני, חשוב להקפיד ולסבן כל חלק וחלק בגוף, ללא התעכבות על חלק מסוים כך שההרגשה היא שכל הגוף הנו אחד. ברמת ההתכוונות שלנו, אנחנו מסבנים “אל” או “אלה”, לא מענגים, אלא מתענגים על דבר שהוא מקודש וקדוש. בסיום המקלחת המשותפת נגבו האחד את השנייה.

המטרה המשותפת לגברים ולנשים היא למלא את הלב ולחוש נחשקים ואהובים.

אמרו מלים טובות אחד לשני מילים של הערכה והוקרה על מי שהם עבורכם.

לימדו לגלות מגע אוהב – ברמה “המכנית” יש שוני בין גברים לנשים. זה הזמן שלכם ללמוד ולחקור מה אתם אוהבים, להעז ולשתף בכנות אחד את השנייה.

תנו לגוף להוביל אתכם – ממקום רגיש זה תוכלו להמשיך ולהקשיב לגופכם ולבכם, לאן שהם מובילים אתכם, משוחררים ממחשבות ופנויים להנאה.

הדגשים

הדגשים לגברים – חשוב לזכור שהדרך אל רוב הנשים עוברת דרך הלב, לכן התחילו במגע של אהבה והנאה לפרק זמן ארוך וללא מגע מיני, הגירוי הכי גדול לנשים נוצר ממגע של חום ואהבה. וכך היא מרגישה בטוחה יותר להמשיך למגע מיני.

הדגשים לנשים – הדרך אל לבם של רוב הגברים עוברת דרך האגן ואיברי המין, לכן חשוב שאתן הנשים תהיינה אקטיביות ותיזמו מגע באזור האגן והאברים כבר בהתחלה וכך הוא ירגע, ירגיש אהוב ויוכל להתפנות מהלחץ ולפנק אתכן כמה שאתן רוצות.

טיפים ומאמרים על זוגיות, אינטימיות ובילוי זוגי רומנטי

ידיים אוחזות

מודל לזוגיות טובה ובריאה

מודל לזוגיות טובה ובריאה 3 טעויות נפוצות שמונעות ממך להגיע לזוגיות טובה ובריאה, ומודל לזוגיות בריאה לפני כמה שנים ביקש ממני הבן שלי שאנחה  את

קרא עוד »
זוג בשלכת

להחזיר את הניצוץ

להחזיר את הניצוץ כיצד לרענן את מקורות האנרגיה ביחד מאת: נחמה ויורם מדן השגרה, כך נדמה, היא האויב הגדול ביותר של מקורות האנרגיה לחיים משותפים

קרא עוד »
זוג גב אל גב במיטה

אין לנו זמן לאינטימיות

אין לנו זמן לאינטימיות אפילו לא לסקס? מה גורם לנו להתרחק ולוותר על קרבה פיזית ורגשית? האם מדובר רק בעומס אובייקטיבי, או בהתרחקות הנוצרת כשאנחנו שוכחים לפנות

קרא עוד »
זוג מחייך

אינטימיות זוגית

אינטימיות זוגית מדוע רבים מאיתנו מדמיינים ערב רומנטי, ובסוף זה יוצא כל כך נדיר? מדוע לצאת לחופשות יקרות, כדי למצוא את מה שיש לנו בבית

קרא עוד »
זוג רוקד

אהבה וזוגיות

אהבה וזוגיות מהי אהבה? כיצד להתייחס למושא אהבתנו? האם אהבה ונישואין הם חיבור הכרחי או בכלל חיבור נכון? “במקום בו שולטת האהבה, אין כוח רצון. במקום בו

קרא עוד »
חיבוק

תשוקה בנישואין

תשוקה בנישואין כלים יישומיים לחידוש התשוקה מדוע גם בזוגיות טובה אנו חווים ירידה בתשוקה ובתחושת החיוניות? אהבה – זקוקה לביטחון, ותשוקה – זקוקה לחידוש והתרגשות.  אנחנו

קרא עוד »

הרשם לקבלת טיפים ומאמרים חדשים 

לפניכם כמה משובים מזוגות שהשתתפו בסדנאות זוגיות, מילאו את הלב באהבה הטעינו את הזוגיות מחדש ולמדו בילוי רומנטי בבית, תקשורת זוגית טובה יותר, מילוי הלב ומגע אוהב .

רינת וירון
רינת וירוןמרתון זוגי
קרא עוד
קסם של מגע! איזו חוויה נפלאה! בילינו יחד סוף שבוע במרתון של זוגיות עם יורם. המילים וההנחיה הביאו אותנו לעבר, להווה ולעתיד, אל מחוזות שלא הכרנו, אל מקומות שלא העזנו. למדנו לגעת, להקשיב, לדבר ולהעז. הרוגע והשלווה בחדר עם ההנחיה המופלאה מילאו את ליבנו. תודה.
יעל ויגאת
יעל ויגאתסדנת אהבה זוגית
קרא עוד
חגגנו בצימר סדנת טנטרה עם יורם. הסדנה בליווי רגיש מלא הקשבה ופתיחות שתרמה לנו בתידלוק והטענת הזוגיות מחדש. ניקוי רוחני והבנה מעמיקה של הזוגיות תורמת לנפש האדם יותר מכל. תודה ליורם על העזרה המלבבת באינטימיות הזוגית.
דנה ואייל
דנה ואיילסדנת טנטרה
קרא עוד
סדנת טנטרה הותירה בנו חותם של תשוקה ואהבה מתחדשת...אין ספק שנגעת והרחבת לכל אחד מאתנו את הלב... תודה על סדנה מדהימה שבעיקר חיזקה בנינו את האינטימיות והעצימה את האהבה. גם הבילוי בסוויטה המופלאה היה מפנק ובטוב טעם.
הקודם
הבא

רוצים לבלות יחד בסדנה לזוגיות אינטימיות ומיניות?

חוויות זוגיות בקסם המגע

יורם מדן

20 שנה מטפל ברגשות דרך הגוף, מכשיר מטפלים ומנחה בכיר לאינטימיות זוגית.