סדנת עיסוי זוגית

לענג ולטפח זה את זו

סדנת עיסוי זוגית

סדנת עיסוי זוגית לגילוי מחדש של הקרבה והעונג בקשר והחזרת הניצוץ הזוגי לחיים. לימוד מסאז לזוג, סדנת חוויה מפנקת פרטית בלתי נשכחת. מתנה מפתיעה ליום הולדת!

סדנת עיסוי לחיזוק הקשר

כמה פעמים שמעתם את בן הזוג מבקש מכם לעשות לו עיסוי? לשחרר את הכתפיים, עיסוי כפות רגלים או עיסוי לפני מעשה האהבה. בסדנת עיסוי זוגי תוכלו לגלות דרך יעילה ומהנה כיצד לענג את בן/ת הזוג ללא מאמץ ובהנאה מלאה של שניכם.

במשך שנים אנחנו מגלים לזוגות את סודות האהבה בסדנאות זוגיות, אינטימיות ומיניות. סדנת עיסוי זוגית היא הכרחית כדי לגלות דרכים להתקרב ולטפח ללא מילים. 

למי זה מתאים?

סדנת עיסוי זוגית מתאימה לזוגות שרוצים להפתיע בחוויה מיוחדת של עיסוי.

לשפר את התקשורת דרך מגע, לשפר את איכות המגע. 

לזוגות שאוהבים לפנק, ולהעניק זה לזו ביד נדיבה.

לזוגות שרוצים להיות נוכחים זה עם זה ולהעצים את החוויה.

בסדנת עיסוי תגלו:

  • מספר סוגי מגע, ושלכל סוג מגע יש איכות שונה בתוצאה.
  • כיצד לשפר את התקשורת דרך מגע.
  • כיצד הכוונה משפרת את איכות המגע.
  • כיצד הקשבה לעצמכם מגבירה את היכולת שלכם להקשיב לשני.
  • אתם יכולים להנות ביחד גם מהנתינה (ללא מאמץ) וגם מהקבלה.

תקשרת זוגית במגע

בסדנת עיסוי זוגית תגלו שכאשר אתם ממש קשובים לכפות הידיים, מתוך ביטחון וכבוד הדדי, איכות המגע עולה. הידיים גולשות על הגוף כאילו הן יודעות בדיוק את הקצב, העומק והאזורים שיוצרים את התחושה שאוהבים אותי.

כל שלושת השעות של סדנת עיסוי זוגית אתם מלווים על יד נחמה או יורם. מומחים לזוגיות אינטימיות ומיניות מעבר למילים. וזאת הזדמנות לשאול לבקש טיפים על הזוגיות, אינטימיות ומיניות.

סדנת עיסוי זוגית מועברת בצורה חוויתית ואתם לא צריכים להיות מעסים מקצועיים.

זאת סדנה שתזכרו עוד שנים קדימה. אתם תגלו שמה שלמדתם בסדנה יבוא לכם ברגע המתאים וכל הידע קיים בתוככם. 

זה מה שנעשה בסדנת עיסוי זוגי

שלב ראשון של סדנת עיסוי זוגי וסדנת טנטרה זוגית
שעה ראשונה

בשעה הראשונה: אתם מגלים כיצד לעשות את העיסוי ללא מאמץ וליצור הנאה מעצם נתינת העיסוי. כך שהעיסוי לבן הזוג הופך מעבודה קשה, לזמן עונג למטפל ולמטופל.

שלב שני של סדנת עיסוי זוגי וסדנת טנטרה זוגית
שעה שניה

בשעה השנייה של סדנת עיסוי: אחד מכם מתנדב לשכב על מיטת העיסויים מכוסה במגבת. ומאפשר לבן הזוג ללמוד, יחד עם המעסה, את המקומות שהכי משמעותיים לרגיעה ושחרור.

שלב שלישי של סדנת עיסוי זוגי וסדנת טנטרה זוגית
שעה שלישית

בשעה השלישית: מתחלפים לאחר הפסקה קצרה של התאוששות. כך שמי שנתן עיסוי יקבל גם הוא.

רוצים סדנת עיסוי זוגית?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

ג'קוזי לפני סדנת עיסוי זוגית

יום פינוק זוגי בג'קוזי פרטי

סדנת עיסוי זוגית לשבור את הקרח

הנפש זקוקה למגע, המגע מרגיע, משחרר מתחים, פותח את הלב, משפר את הנשימה ומחבר אותנו להרגיש את עצמנו. 

בהרבה מקרים, כשיש חוסר במגע, יכולים להופיע מתח, ריחוק, תחושת ריקנות ובדידות עד כדי כאב. 

אז למה מגיעים המקרים שזוגות נמנעים ממגע?

  • כאשר יש רגשות קשים כמו כעס אחרי מריבה, אכזבה, קנאה עצב.
  • כאשר יש עומס פיזי שדורש את כל האנרגיה. כמו אחרי לידה, גידול ילדים, עומס לימודים או השקעה בקריירה.
  • כאשר מגע זוגי מתפרש כהזמנה לסקס, נוצרת הימנעות ממגע כשאין כוונה ליחסים מיניים.

יש מקרים שזוגות מרגישים ריחוק כל כך גדול עד שמגיע מצב שקשה לגעת. אפילו נגיעה במקרה הופכת להיות קשה. גם כשיושבים די קרוב זה ליד זו. הרגשה שכל תנועה של היד לכיוון בן הזוג היא סוג של מאמץ, כמו לעבור איזה הר גבוה שצריך לטפס כדי ליצור מגע.

בסדנת עיסוי זוגית אתם מגלים כיצד לשבור את הקרח ולעזור זה לזו לשחרר את המתחים ולחזק את האנרגיה כדי להצליח יותר בחיים האישיים וליצור ביניכם קירבה.

זוג הגיע אלינו לסדנת עיסוי זוגית והאישה סיפרה שהיא מאוד זקוקה לעיסוי מבעלה ותמיד כשהיא מבקשת הוא אומר לה שזה קשה לו. גם הבן זוג כבר הסכים לעסות אותה, אחרי כמה דקות עיסוי הוא אומר לה שזה קשה לו. ההרגשה שלה הייתה שאין לו כוח בשבילה, ויצרה אצלה אכזבה. בסדנת עיסוי זוגית אתם מגלים שאין צורך להתאמץ, לומדים להנות מטכניקות מגע שגורמות לנותן הנאה לא פחותה מההנאה של המקבל כך שעיסוי הופך להנאה הדדית.

אחרי כמה שנים, בפגישה מקרית, סיפרה לי האישה איך השפיעה עליהם סדנת עיסוי זוגית. ההשפעה החזיקה להם שנים. בעקבות כך הם יצרו להם מנהג קבוע בימי שישי אחרי ארוחת הערב הם מפנקים זה את זו בעיסוי כתפיים. מעין הכנה לעיסוי מלא בהמשך הערב. המנהג הוסיף להם זמן איכות, תחושת קרבה, שחרור, הם משתפים יותר, מעורבים האחד בחיי השנייה, הלב מלא והשינה רגועה.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

תרגיל: סדנת מסאז זוגית ביתית

עוד לפני שאתם באים לסדנת מסאז זוגית תעשו את זה כבר הערב:

שים את הידיים שלך על הכתפיים של בת הזוג מבלי לזוז. רק להכניס חום לשרירים ולהרגיש את השרירים והטמפרטורה שלה בתוך הידיים שלך.

שים לב, שבמשך כל המגע אתה קשוב לעצמך ולידיים שלך, כך שאתה לא עובד קשה, אלה פשוט נהנה מהמגע בשקט.

אחרי כדקה התחל ללוש את השרירים. כמו שלשים פלסטלינה, עם כל כף היד בעוצמה שנעימה לך וללא מאמץ.

לאט לאט התחל להעמיק את המגע תוך כדי הקשבה לידיים שלך ולוודא שהעוצמה נעימה ומתאימה לך. 

בסדנת מסאז זוגית מגלים ומדייקים את המגע גם ברגעים בהם את/ה מרגיש קושי או מאמץ. אז אפשר פשוט להניח את הידיים על בית החזה מתחת לכתפיים, לתת לידיים לנוח ורק להעביר את חום הידיים לתוך הראות שלה. 

כשבת הזוג מרגישה שאתה נהנה מהמגע, זה בדרך כלל גורם לה ליהנות יותר. וגם, כשאתה נהנה, הידיים שלך יודעות בדיוק מה לעשות. בסדנת מסאז זוגית תגלו טכניקות קלות לעשיה שיגרמו לכם לתת ולקבל בהנאה וללא מאמץ. וכך תוכלו להרגיש עוד יותר אהובים ואוהבים.

סדנה זוגית ליום הולדת הזדמנות ללמוד עיסוי

כדאי להזמין סדנה זוגית ליום הולדת כמה ימים לפני יום ההולדת של בן הזוג. כדי שלא להגיע ליום ההולדת עם לחץ שעוד לא הספקנו לקנות מתנה. זאת יכולה להיות הפתעה מדהימה עם סיכויי הצלחה גבוהים. מכיוון שזו חוויה משותפת שמחזקת את הביחד תוך העשרה והתפתחות אישית.

זוגות רבים מזמינים בילוי בספא לקבל עיסוי זוגי לכבוד יום ההולדת כי הם יודעים שבן הזוג אוהב עיסוי. אולם סדנה זוגית ליום הולדת זאת הזדמנות לעשות משהו ביחד, וסדנת עיסוי זוגית מחברת את החוויה המשותפת. יחד עם התכוונות לענג ולטפח זה את זו. בסדנה זוגית ליום הולדת זאת הזדמנות נפלאה ללמוד עיסוי וגם לקבל עיסוי. לגלות עוד מיומנויות ויכולות לענג זה את זו, יחד עם ידע והבנה כיצד לבצע עיסוי שיכול להרגיע, לקרב, ולעלות את החשק להתפנק.

מחיר סדנת עיסוי זוגי

מחיר 3 שעות סדנה: 1,000 ש"ח

סדנה + 50 דקות ג'קוזי פרטי: 1,120 ש"ח

סדנה + צימר יומי: 1,300 ש"ח

לחץ כאן כדי לבחור לכם צימר רומנטי במתחם קסום של צימרים לזוגות בצפון.

המנחים

ביקורות בגוגל

המלצות גולשי גוגל

סדנאות זוגיות נוספות ליום הולדת

סדנאות זוגיות ליום הולדת זאת מתנה מדהימה שנזכרת להרבה שנים כי בסדנאות זוגיות ליום הולדת זאת הזדמנות לשבור שיגרה ולגלות עוד אפשרויות וגישות לחיים ולזוגיות. מציינים את היום המיוחד, נמצאים ביחד, חווים ולומדים דברים חדשים. בקסם המגע ניתן למצוא סדנאות זוגיות ליום הולדת, סדנאות הממוקדות לטיפוח הזוגיות האינטימיות והמיניות. סדנה זוגי חווייתית שבא מגלים את סוד האהבה ולמה אנחנו זקוקים כדי להרגיש אהובים. סדנת טנטרה זוגית שבא מגלים כיצד להרגיש את האנרגיה שזורמת בגוף, כיצד ממלאים את הלב וכיווני האנרגיה השונים בין גבר לאישה. כדאי לכם ליצור מנהג ולצאת באופן קבוע לסדנאות זוגיות ליום הולדת. כך לפחות פעמיים בשנה יש לכם הזדמנות לצמיחה זוגית תוך חוויה זוגית מהנה בסדנת עיסוי זוגית 🙂 חזרה לדף ראשי על סדנאות לזוגות

שעות פעילות

יום א עד ו':  09:00 – 16:00  שבת סגור