יורם מדן

זוגיות מוצלחת וצמיחה אישית

כיצד זוגיות מוצלחת מעודדת ומטפחת צמיחה אישית

מאת: יורם מדן    זמן קריאה: 9 דקות

במשך 20 שנה אנחנו מלווים זוגות לזוגיות מוצלחת וצמיחה אישית. בני האדם נולדים עם צורך טבעי להתפתח ולצמוח באופן אישי והחלום בתחילת קשר זוגי הוא: שבעזרת הזוגיות נוכל לגדול, להתפתח ולהגשים את עצמנו יותר. יחד עם זאת הדרך לצמיחה אישית נתקלת באתגרים וקשיים גם מבני זוג אוהבים.

צמיחה אישית קוראת כאשר אנחנו מכירים ומבינים טוב יותר, את התהליכים הפנימיים שמניעים ומזינים אותנו בחיים, ומוכנים לצעוד לעבר צמיחה והתפתחות.

נתחיל בספויילר: צמיחה אישית, היא עבודה עצמית יום יומית שבה אנחנו מסננים רעשי סביבה, מגבירים את האמון בעצמנו, מסלקים התנגדויות ואמונות מגבילות, כדי לשרת את הנפש, להגשמת החלום והייעוד שלנו.

בזוגיות מוצלחת אנחנו מעודדים ומחזקים את בן או בת הזוג, כל הדרך למציאת הכיוון והכוחות להגשמת הייעוד.

Eliooz Rabin
Eliooz Rabin
2023-10-06
בלי "רוחניות" מופגנת, בלי טקסים מיותרים ובגובה העינים, יורם באמת עושה נפלאות! פשוט. אמיתי. משקיע. מועיל בענק. אם היינו צריכים לומר מילה אחת בלבד, היא היתה "תודה!"
ריקי כהן
ריקי כהן
2023-09-28
הגענו לסדנה עם יורם פגשנו איש מקסים רגוע חכם ומבין בדיוק המקום קסום הייתה חוויה מרתקת נגיע למפגש נוסף ממליצים בחום לגוף ולנשמה
Shai Y
Shai Y
2023-09-22
הגענו לסדנה זוגית קסומה בהנחיית יורם בפעם השנייה. יורם הוא וירטואוז' בתחום התקשורת הזוגית וקוסם בתחום המגע, ממש כשם המקום. מומלץ מאד להגיע ולחוות את הסדנה בהנחייתו. גם הצימר, העיסוי והמתקנים הם ברמה גבוהה. מומלץ מאד!
Allan Barkat
Allan Barkat
2023-09-22
חוויה מיוחדת ועוצמתית- סדנא זוגית עם יורם היה מרגש ונגע עמוק בשמינו- מומלץ ביותר
Liron Levy
Liron Levy
2023-08-31
מקום נפלא. מאוד נעים ומזמין. החדרים נקיים, מאוד מטופחים ומסודרים בצטרה נעימה.
o c
o c
2023-08-17
אמאלה! חוויה זוגית מדהימה! אני רוצה להמליץ בחום על יורם ועל הסדנה הזוגית. סדנה מטורפת. העמיקה את הקשר שלי ושל בן זוגי. לא רצינו לעזוב את המקום ויורם היה כל כך נעים. אני ממליצה לכל זוג לעבור את הסדנה הזו, מעמיק את הקשר. יורם הצליח להגיע לרבדים עמוקים מאוד ונתן טיפים להמשך זוגיות ואינטימיות עבר כבר חודש מאז שהיינו אצלו בסדנה זוגית ואנחנו מיישמים כל פרט טיפ חשוב. תיקחו את הצימר אחרי הסדנה 😉 אנחנו לא לקחנו בגלל השבת אבל זה בהחלט היה מעצים את החוויה פי כמה וכמה
שמחה
שמחה
2023-08-15
חויה מרתקת מעניינת פרקטית , הסדנה מועברת בצורה מאוד ישומית ומלאת רגש למדנו המון כלים להתחבר לנפש בכלל ולמיניות בפרט, ממליצים בחום שווה להגיע ואין מספיק מילים להעביר את החוויה, פשוט קסום. שמחה

מהי זוגיות מוצלחת

מהי זוגיות מוצלחת? זוגיות מוצלחת נועדה לחבר אותנו למרכז של עצמנו, כדי להצליח לצמוח יותר מתוך היחד. זוגיות לא נועדה רק להקמת משפחה, יצירת ביטחון כלכלי, או סקס. את זה כל הצרכים הללו, ניתן לקבל גם ללא זוגיות.   

החלום הזוגי בתחילת הקשר הוא שבעזרת הזוגיות כל אחד מבני הזוג, יוכל לבטא את עצמו במלוא העוצמה, ולהצליח יותר ביחד מאשר לחוד. בזוגיות מוצלחת עוזרים האחד לשנייה להיות יותר מי שהוא, ולא מי שהיינו רוצים שהוא יהיה.

ארבעת היסודות לזוגיות מוצלחת

  • יסוד גשמי (יצרי)  הקמת משפחה (המשכיות) בטחון, סיפוק יצרים, רווחה ועונג.
  • יסוד נפשי (לב) היא משרתת את החיפוש אחר האושר, אשר מהווה סמן שאחנו בכיוון הנכון להגשמה עצמית.
  • יסוד אנרגטי (הוויה) היא מאפשרת חיבור עם עצמנו בעזרת אדם בעל האנרגיה המתאימה.
  • יסוד רוחני (נשמה) היא פותחת פתח, לחפש את הדרך להגשים את רצונה של הנשמה.

החלום הוא להגשים את עצמנו בכל אחד מהיסודות. ובזוגיות מוצלחת אנחנו עוזרים האחד לשניה לעשות זאת. אנחנו צומחים בתוך מערכות יחסים. ולכן זוגיות היא קרקע מצויינת גם להתפתחות רוחנית.

בן / בת זוג הם עולם ומלואו, ונפרדים מאיתנו. לכן עלינו ללמוד לעגל פינות, לסלוח, לקבל, להכיל, להבין, ובמיוחד להתפעל מהאיכויות המיוחדות שלהם. להבדיל מהילדים, איתם יש לנו יחסי הורות, שמאפשרים לנו (לכאורה) "לשלוט" בהם.

עם כל הרצון הטוב להיות אמפטיים ותומכים, ברוב המקרים השונות בין בני הזוג, שהיא מקור למשיכה (מאתגרת ומצמיחה), אבל גם מקור למריבות בזוגיות.
(קישור למאמר מורחב על ריבים בזוגיות)

"אהבה היא הדרך בה אני מוביל אותך, לאט לאט ובעדינות לתוך עצמך להיות מי שאתה, ולא מה שאני רוצה שתהיה."

מהי צמיחה אישית ?

לכל אחד יש את החלום שלו: אחד רוצה לפתח כישורי שירה, אחד רוצה להמציא דברים חדשים, לחנך, להביע סוגי ערכים שונים. 

צמיחה אישית היא לעבור את המנגנונים האוטומטיים המגבילים אותנו, בדרך להגשמת ייעוד הנשמה. צמיחה אישית קורית כאשר אנו מצליחים לשרת את הנפש והנשמה, ולהגשים את החלומות והמאוויים הכי עמוקים שיש לנו.

לשם כך אנחנו מגייסים את כל המשאבים שלרשותנו: הגוף, המוח, יכולות הביצוע, יחד עם כל הכישורים שרכשנו במהלך חיינו, עוד מרגע הולדתנו. 

בתהליך של צמיחה אישית אנחנו צריכים להרגיש בטוחים מספיק כדי לקלף מנגנוני הגנה, לשנות אמונות ודפוסים מגבילים ולאפשר "לבפנים" שלנו לצמוח ולגדול. קילוף ההגנות הכרחי, שכן בלעדיו צמיחה לא תוכל להתרחש, והסיכון שעם הסרת ההגנות אנו נותרים חשופים ופגיעים.

לדוגמה: אנשים עם כישורים לשירה שהעזו לטפח את עצמם ולהביע את עצמם בפני אחרים, לעמוד מול קהל ולשיר. לאונרד כהן קיבל מתנת שמיים ולקח את המתנה עד הסוף. במשך כל חייו המשיך ללמוד ולפתח את עצמו כדי להביא לעולם את האיכויות המיוחדות שלו. בין היתר הוא הפך לנזיר למשך תקופה ארוכה. מספרים שמשם נולד השיר "dance me to the end of love"

לעומת זאת יש זמרים שקיבלו מתנת שמיים, אולם לא השכילו לטפח את עצמם (גופנית ושכלית) באופן מספיק, ואז קרו להם תופעות לא נעימות. כמו התמכרויות, התפרצויות זעם ודיכאונות שפגעו באיכות חייהם. 

להקשיב לנפש ולגלות את היעוד האישי

הדרך לגלות מהו היעוד האישי עוברת דרך היכולת להקשיב לנפש. כי אחד מהתפקידים של הנפש הוא לכוון אותנו אל היעוד. אז איך עושים את זה?

דבר ראשון: להבין שהנפש שוכנת בגוף והדרך שלה לתקשר איתנו, היא דרך תחושות הגוף. הנפש "מדברת" בשפה בינארית, כיווץ או התרחבות.

דבר שני: להקשיב לגוף. תחושות הגוף משדרות למוח אותות של כן או לא. התרחבות, הנאה אושר זה. לאומת כיווץ או כאב שזה עוד לא

דבר שלישי: ניסוי וטעייה. למוח אין את היכולת לזהות את הכיוון כמו שיש לנפש. כל פעם שאנחנו מרגישים אושר, והנאה המתבטאת בהתרחבות הנפש מרמזת לנו שאנחנו בכיוון הנכון להגשמה.

למשל: כאשר מרגישים בגוף תחושה של התרחבות, כמו הנאה או אושר, זה סימן של "כן" מהנפש. ותחושה של כיווץ, כמו אי נחת או כאב, זה סימן של "לא" מהנפש. כלומר סימן שאנחנו לא בכיוון הנכון, ושכדאי לבדוק האם לחשב מסלול מחדש.

איפה ואיך נחווה? את הכיווץ וההתרחבות נרגיש בעיקר באזור העליון של הגוף: בית החזה, כתפיים, צוואר, בטן עליונה. באזורים אלו נמצא השיריון שעוצר אותנו לבטא את עצמנו. כאשר יש התרחבות אנחנו מרגישים חופשיים לבטא.

השכל לא יודע מה באמת הנפש "רוצה", (המוח שבוי באמירות אוטומטיות שהגיעו אלינו מהחינוך, התרבות ונסיון החיים). מכיוון שהנפש לא "מדברת" ישירות עם המוח לגלות את "רצונה", מומלץ "לשוט בים ההתנסויות", כלומר ניסוי וטעייה, להקשיב טוב אל מה אנחנו נמשכים ומה אנחנו אוהבים. זאת תחילת הדרך. בהמשך להתחיל להתנסות תוך כדי מתן תשומת לב למה אנחנו מרגישים. אם מופיעה תחושת והתרחבות כמו הנאה, סיפוק ואושר זה סימן שאנחנו בכיוון. 

צמיחה אישית היא לטפח את היכולת להגשים (בעזרת המתנות שאני מקבל) את מה שהנשמה רוצה. כשמופיע כאב יש לנו נטייה לטפל בגוף הכואב, אבל אולי הכאב נוצר כדי לאותת לנו להקשיב יותר לעצמנו? אולי הוא מסמן לנו להקשיב לנפש קודם?

הנפש "רוצה" שני דברים בסיסיים, להתפתח ולטפח.

  1. להתפתח – נולדנו עם סקרנות ללמוד ולהתפתח. מקצועית, ביצועית, ערכית, ורוחנית.
  2. לטפח – לחלוק את מה שלמדנו עם הסביבה, על מנת ליצור עולם טוב יותר.

אם אני מתפתח וחולק עם העולם, מימשתי את מה שהנפש רוצה ואז היא שקטה. צריך לחפש את המקום הנכון לאפשר לנפש לבוא לידי ביטוי, לשרת את הכיוון שהנפש מבקשת.

בבסיס של כל אחד קיים הדחף לצמיחה אישית, (זהו צורך בסיסי של הנפש) לשם כך התברכנו בכל המרכיבים הדרושים לצמיחה אישית כמו סקרנות ורצון להצליח.

בזוגיות מוצלחת אנו רוצים להיות חופשיים ולהתחבר למי שאנחנו ומה שאנחנו יכולים להיות, במלוא הפאר וההדר. להאמין בלב שלם, שהדברים יסתדרו למרות הסיכון.

מה הסיכון ממנו אנשים, שפגשתי, מפחדים בדרך לצמיחה אישית?

הפחד הוא משינוי ותגובת הסביבה, פחד משבירת מוסכמות, של החינוך המסורתי או המסגרת הדתית אליה גדלנו.

פחד לצאת מאזור הנוחות הרגיל שלנו. סיכון להיות חשוף לסכנות מהסביבה הקרובה והרחוקה. שאמא, חברה טובה, קולגה משולחן העבודה לידי או השכנה ישימו לב ויגידו לנו שהשתנינו וישאלו מה קרה? ולא נדע מה להגיד ואיך להגיב.

יש אנשים שמצליחים לעלות על השביל הזה שמוביל אותם בבטחה אל הייעוד!

צמיחה אישית היא כמו הזרע, השוכן באדמה או בין הסלעים, מוגן ובטוח, ובכל זאת בוחר לצאת מהמקום הבטוח, למקום שבו הוא זקוק למים שמש טמפרטורה מתאימה והוא חשוף להיפגע מחיות או מזיקים. הטבע שלו הוא לצמוח ולהביע את מהותו במהלך חייו למרות הסיכון להפגע. 

בזוגיות מוצלחת העידוד ותמיכת בן הזוג הכרחיים ואפילו קריטיים על מנת לאפשר צמיחה אישית. 

זוגיות מוצלחת היא כמו צמח שצומח

כיצד זוגיות מאושרת תורמת להגשמה עצמית

כאשר אנחנו בזוגיות מאושרת זה אומר שהנפש שלנו רגועה ואנחנו מסונכרנים עם כיוון הנשמה.

כאשר אנו מסונכרנים עם הנשמה, אנו מצליחים לשמוע אותה מבעד לרעשי היומיום. זה מתחיל מסע של חיפוש ומחקר כדי להבין מה הנשמה רוצה מאיתנו. זוגיות מאושרת תומכת בנו, כי האנרגיה של האהבה נותנת כוח. זוגיות מאושרת מעודדת את בני הזוג להעיז ולעשות את הצעד הבא. ואולי מאחורי הפנייה הבאה ימצא מה שהעזנו למענו.

זוגיות מוצלחת היא זוגיות מאושרת.

כאשר אנחנו בזוגיות תומכת ומעודדת, אנחנו מרגישים בטוחים, מלאי אנרגיה, ואנחנו פנויים מחשבתית ורגשית להעז לפעול ולהגשים חלומות. הצמיחה האישית מגיעה כאשר אנחנו שמים לעצמנו מטרות ויעדים (התואמות את הערכים שלנו), וכל המערכות מצליחות להתגייס להגשמתם.

זוגיות מוצלחת היא מכפיל כוח, כי הביטחון, האנרגיה והחשק עולים כאשר יש מישהו שרואה אותי ומפרגן על העשיה. לפעמים זה אפילו יותר משמעותי מאשר לתת יד ולעזור פיזית, כי כשאין מוטיבציה הכל כבד, איטי וחסר יצירתיות. לעומת זאת כאשר יש חשק, אנו מצליחים לעשות בעצמנו יותר בקלות.

איך מגלים מהו כיוון הנשמה?

לפני מספר שנים הגיעה לטיפול אשת עסקים מצליחה. היא דיווחה על חוסר סיפוק המלווה בבעיות הרודפות אותה סביב העסק. החלטנו לברר האם מה שהיא עושה הוא באמת היעוד שלה ושל נשמתה. אולם אחרי שני טיפולים התחילה לפחד שהיא תאבד את התדמית שהיא בנתה לעצמה ואמרה:

"אני לא רוצה לאבד את כל מה שיש לי! אני מרגישה שאני חיה את החלום, יש לי עבודה שאני אוהבת, בית, זוגיות מעולה, ילדים אהובים…לאנשים אחרים יש חלומות, אני חיה את החלום, ואני חוששת שאם נמשיך לעבוד יחד הכול יתפרק לי."

דימיתי את מה שיש לה למבצר העתיק הבנוי מאבן. הבטחתי לה שנשמור על המבצר, לא נפרק את האבנים שבנתה לעצמה, אלה נפתח פתח צר, נכנס פנימה ונגלה כוחות נוספים.

והיא הלכה על זה, ובמהלך הטיפול היא בחרה בדרך חדשה, החליפה עיסוק והקימה עמותה מכובדת לטובת האנושות, ואנשים מכל העולם באים מתפעלים ותורמים.

השינוי שלה הצליח בזכות תהליך זוגי שבו בן הזוג, שאוהב אותה, פירגן לה ועודד אותה לכל אורך הדרך. זהו חלק הכרחי (מכפיל כוח) לצמיחה אישית בתוך זוגיות מאושרת שחיזקה את הקשר ביניהם והאושר המשפחתי.

אהבה תשומת לב פירגון ועידוד

זוגיות טובה ובריאה היא הבסיס להורות מוצלחת

אהבה, תשומת לב, פרגון. 

תינוקות וילדים זקוקים לפידבק חיובי כדי לשרוד ולצמוח (התפעלות מעצם הקיום שלהם ומכל דבר שמתנסים).  בהמשך הצורך הזה נצרב וקיים בנו כבוגרים. בני זוג יאהבו שיראו אותנו ויפרגנו. זוגיות טובה ובריאה משפיעה על הילדים יותר מכל הסיטואציות האחרות שמעצבות את הילד. יש כמה מרכיבים בסיסיים שאפילו תינוקות זקוקים להם, וכאשר יש אותם, זה בסיס של זוגיות טובה ובריאה להתפתחות הילד:

הסבר: תינוק נולד עם הביטחון, שידאגו לכל מה שהוא זקוק, בזכות זה שאוהבים אותו.

אהבה – היא "המנוע" שדוחף אותנו לטפל בתינוק. ברגע שהתינוק מרגיש חוסר באהבה הוא נכנס למצב חרדה (הישרדות) ופחד מוות. כי אם לא יאהבו אותו אולי גם לא יטפלו בו.

תשומת לב – הכרחית לתינוק כדי להיות בטוח שיראו אותו בזמן מצוקה או סכנה. לשם כך הוא מפתח אסטרטגיה למשיכת תשומת לב בכל דרך, או שהוא נחמד במיוחד, או מטריד במיוחד, העיקר שיראו אותו.

עידוד וגאווה –  ממש להתפעל מכל פעולה שהתינוק מעז להתנסות בה ובמיוחד ממי שהוא ועל עצם קיומו. זה הכרחי על מנת שיוכל לצמוח ולהתפתח בביטחון עצמי.

אותם הצרכים שהיו לנו כילדים נצרבו בתת מודע כצורך בסיסי לכל החיים, בתוך זוגיות טובה ובריאה אנחנו מצליחים לספק זה לזו את שלושת הצרכים שאנו זקוקים אהבה, תשומת לב, ועידוד.

חוסר ביטוי אהבה – מביא את הפחד מפירוק הקשר המתחבר (בתת מודע) לאותו פחד מוות שהיינו ילדים.

חוסר תשומת לב – מתחבר, בתת מודע, לאותו הפחד שאם לא רואים אותי, לא יהיה שם מישהו בשבילי בעת מצוקה.

חוסר עידוד ופרגון – מעורר את הפחד להעז להתנסות ולהתפתח, במיוחד בתקופות עם הרבה אתגרים, כמו הקמת משפחה, גידול ילדים, ופיתוח הקריירה. לאבד את הקשר עם החלומות שלנו ורצון הנשמה.

ומה ההורים שלנו זקוקים?

גם ההורים שלנו זקוקים לאהבה, תשומת לב, ובמיוחד, שנהיה גאים בהם. החסרת אחד משלושת היסודות, היא הסיבה העיקרית לסכסוכים בין הורים לילדים בכל גיל.

ילדים לומדים יותר מתוך דוגמה אישית, לכן כשהילדים גדלים בבית עם זוגיות מוצלחת הם מקבלים מודל לחיקוי לזוגיות טובה ובריאה.

כאשר הילדים רואים את איכות הקשר שלנו עם סבא וסבתא הם לומדים איך לנהוג אתנו כאשר יגדלו.

זוגיות בריאה תורמת לסביבה

זוגיות בריאה מקרינה על הסביבה בצורות מגוונות:

כשאנחנו תומכים האחד בשניה זה מקרין לסביבה הקרובה שרואים דרכינו דוגמה להתפתחות אישית בעזרת הזוגיות.

ההתפתחות שלנו תורמת לעולם במעשים שלנו, ביצירה שלנו, והאווירה שאנחנו יוצרים סביבנו.

זוגיות בריאה משפיעה על הילדים שלנו כך שמערכות היחסים שלהם בבית הספר ועם החברים יותר שלווה ורגועה. היכולת שלהם ללמוד עולה כי הם לא עסוקים במריבות ועניינים עם אחרים. כשהם מתפתחים וגדלים הם מקרינים גם לסביבה שלהם ועוזרים לסביבה שלהם גם להתפתח

למערכת זוגית אחת יש השפעה על המון אנשים שמשפיעים על אנשים וכך מתוך מערכת היחסים שלנו הסביבה מתפתחת מתוך זוגיות מוצלחת וצמיחה אישית.

הכרתי את נחמה עוד בבית הספר כשהיינו בני 15 בלבד והיום אנחנו בעשור החמישי של זוגיות.

מגיל 40 אנחנו מלווים אלפי זוגות לזוגיות בריאה בעזרת הקשבה לגוף במהלך שיחה, מגע והתנסויות חוויתיות. כדי לטפח את האינטימיות והמיניות, למלא את הלב ולחזק את החיבור האנרגטי.

בתחילת הדרך נחמה הייתה עובדת סוציאלית ואני חקלאי. עברנו משברים זוגיים לא פשוטים, חוסר ביטחון כלכלי, ומאבקים סביב גישות שונות של חינוך והורות. הלכנו לטיפול זוגי, למדנו קורסים  מקצועיים בנושאים הקשורים לפסיכולוגיה, מיומנויות מגע, מיניות ורוחניות. וכל זאת כדי לטפח את הזוגיות שלנו, ולהיות הורים טובים יותר. 

בזכות המסע שעשינו, גילינו שלא סתם חווינו קשיים, וכנראה שמסלול החיים בו בחרנו הוא לא היעוד שלנו.

בסביבות גיל 40, עשינו שינוי. אני עזבתי את העיסוק שלי בחקלאות, ונחמה עזבה את מקום העבודה שלה כעובדת סוציאלית, והתחלנו לטפל בזוגות וביחידים. הטיפולים הניבו תוצאות מדהימות, שהראו לנו שהידע שצברנו ליצירת זוגיות בריאה, הוא בעל ערך גם לזוגות אחרים. ולכן לפני 23 שנים, הקמנו מרכז העצמה לזוגות בשם קסם המגע הזוגי, בבית לחם הגלילית. ואחרי 10 שנים של גבודה עם זוגות הוספנו 4 צימרים לזוגות בצפון. במקום שקט, נעים ובטוח, המאפשר לזוגות ליצור חוויות חיוביות, לקבל טיפולי ספא זוגיים, ללון בצימר אינטימי ומפנק, ולעבור סדנאות לאינטימיות ומיניות ברוח הטנטרה ליצירת זוגיות מוצלחת.

אם כל אחד מאיתנו יעזור לבני/ות הזוג להיות מי שהוא או היא, אז ישררו בניהם הקבלה , הכבוד, התמיכה והעידוד כך שהצמיחה ההדדית תגדל לאיכות חיים טובה יותר.

באו ללמוד ולחוות את העונג להיות עצמיכם וכיצד לעזור האחד לשנייה להיות מי שהוא, בסדנת אהבה זוגית, עם יורם מדן בבית לחם הגלילית.

שמי יורם, אני מומחה לנושאים אשר קשורים לזוגיות.

כבר 20 שנה אני עוזר לזוגות לגעת זה בזו, לשלב בין המגע של הגוף לרגש ולתודעה.

פגשתי אלפי זוגות בסדנאות זוגיות במרכז 'קסם המגע', אשר גילו איך ליצור יותר קרבה בטוחה, אינטימיות מתאימה לצרכים העמוקים של האישה וגם לצרכי הגבר שמרגיעים אותו פנימה פנימה.

כל התוכן במאמר הזה הוא לשירותך ובהחלט אפשר להגיע בעזרתו להבנות ותוצאות.

אבל יש מסלול  מדויק יותר: סדנה זוגית פרטית בקסם המגע בבית לחם הגלילית.

מוכנים לקחת פסק זמן לצמיחה אישית?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

סדנאות נוספות בקסם מהמגע

סדנת זוגית בצימרים בצפון לזוגות
נחמה ויורם מדן בעלי קסם המגע

זוג אוהבים בסדנת טנטרה פרטית

סדנאות לזוגות

מפגש מרתק לחיזוק הקשר
האינטימיות והמיניות

אבחון זוגי, הקשבה פנימית, טכניקות מגע והכרת הקוטביות השונה 
של הגבר והאישה
3 שעות
מחיר: 1,200 ₪ לזוג

חבילת ספא בצפון עם סדנת עיסוי זוגי בצפון בארבע ידיים
נחמה ויורם מדן בעלי קסם המגע

זוג בסדנת עיסוי עם מטפלת

סדנת עיסוי זוגי

למידה חווייתית של עיסוי 
ב 4 ידיים עם מטפל/ת.

לגלות שמגע אוהב הכי מרגיע,
מרפא וממלא את הלב.
3 שעות 
מחיר:  900 ₪ לזוג

מיטה יין ופירות בצימר לזוגות בצפון
נחמה ויורם מדן בעלי קסם המגע

צימר רומנטי למנוחה

סדנה זוגית וצימר

להיות המאהב של אישתי
סדנת אהבה זוגית 
 עם צימר רומנטי למנוחה 
אינטימיות ומיניות לזוגיות ארוכת טווח 
3 שעות + צימר יומי
מחיר:  1,500 ₪ לימים א'-ה'
 

יורם מדן

מומחה לנושאים שקשורים לזוגיות כבר 20 שנה, עוזר לזוגות לגעת זה בזו, בשילוב המגע בגוף, ברגש ובתודעה. מנחה סדנאות אינטימיות ומיניות בזוגיות, בקסם המגע וגם בעזרת מגע לעומק ההוויה.

השארת תגובה