צימרים עם עיסוי

צימרים עם עיסוי שימלאו לכם את הלב

ויאפשרו לכם להתחבר לבן / בת הזוג

ולא פחות חשוב – לעצמכם!

מקום פרטי ומפנק להיות יחד, לנוח, לטייל ולהרפות - בבית לחם הגלילית יש לנו צימרים עם עיסוי מושלמים בשבילכם

צימרים עם עיסוי שמעניקים אוויר לנשימה לזוגיות ולעצמנו.

אתם בזוגיות ומחפשים מקום פרטי ומפנק להיות יחד, לנוח, לטייל ולהרפות? בבית לחם הגלילית יש צימרים עם עיסוי שכוללים טיפולים ייחודיים להעשרה של הזוגיות ושל עצמכם

צימרים עם עיסוי שמעניקים חוויה זוגית מעשירה הרבה יותר מ"רק" צימר + עיסוי

צימרים עם עיסוי ועם ערך מוסף!

נעים מאוד, אנחנו קסם המגע – בית להעצמה זוגית, צימרים, סדנאות זוגיות, ספא וג'קוזי. המקום לזוגות לקחת בו פסק זמן מהשגרה למנוחה, חידוש כוחות, וחיבור מחדש לעצמנו ולבן/ בת הזוג.

אם אתם מתלבטים וחושבים איך למצוא את השקט שלכם, את עצמכם, בתוך מציאות עמוסה של בית, עבודה, משפחה וזוגיות, הגעתם למקום הנכון. 

כמטפלים בתחום הזוגיות אנחנו יכולים להעיד: דווקא כאשר חיים בתוך זוגיות – בין אם מדובר בזוג טרי, זוג ותיק, זוג בפרק א' או זוג בפרק ב' – דווקא במקום כזה אנחנו עלולים לאבד את עצמנו בתוך המסגרת ולהישחק. 

לכן, מתוך המקום הזוגי הזה אנחנו זקוקים לאוויר לנשימה – בשניים. להיות עם עצמנו יחד, ללמוד להתחבר לאני האישי והאני הזוגי, לנקות את הראש, על מנת שנחזור לשגרה הביתה כצוות מחוזק ואיתן. 

המתחם שלנו, קסם המגע בבית לחם הגלילית, הוא מרכז צימרים עם עיסוי שעונה  לדרישות שלכם והרבה מעבר לכך, כי לא מדובר הצימר רגיל או בטיפולי עיסוי רגילים, אלא טיפולי העצמה מיוחדים לזוגיות וליחידים בתוך הזוגיות. 

קסם המגע הוא בית שנולד כדי לחבר אנשים לעצמם בתוך הזוגיות, באמצעות הקשבה לגוף, לחיבור הכי עמוק וטבעי שיש לנו. הגוף שלנו הוא חכם. הוא יודע הכול, מתריע, מאותת, מסמן, ואומר לנו דברים, לפעמים עוד הרבה לפני שהמוח יודע לומר זאת. לכן, טיפול שמתמקד במגע מביא איתו הרבה רוגע, שלווה וחיבור למקומות שאנחנו מחפשים.  

זוגות רבים מבינים שהם רוצים את הרוגע הזה, ואפילו מחפשים צימרים עם עיסוי כדי ללכת לאחד כזה. אבל מה שחשוב להבין שאפשר להשיג הרבה יותר מ-רק מה שמוגדר צימרים עם עיסוי. 

קסם המגע אמנם מקוטלג ברשימות של צימרים עם עיסוי אבל הוא יותר מזה. זהו מרכז להעצמה זוגית, עם סדנאות טיפולים וספא. החוויה הזוגית של הזוגות שמגיעים למתחם היא עצומה. 

מגיעים אלינו למקום זוגות שמחפשים צימרים עם עיסוי, והם מקבלים הרבה מעבר לעיסוי. כי חלק ניכר ממשימת חיינו היא לעזור לבני זוג למצוא את השקט והשלווה במסגרת הזוגית שלהם. 

קסם לוהט

צימרים עם עיסוי לניקוי הראש ומילוי הלב

למה בכלל זה נחוץ? 

החיים מלאים בריצות, משימות, מטלות, תחזוק הבית, טיפול בילדים, ובתוך כל המירוץ הזה אסור לשכוח את עצמנו, ולו בגלל שכאשר נמצא את רגעי השקט והשלווה בתוכנו, הכול יתנהל טוב יותר, על סירה ששטה לה בנינוחות באגם ולא ספינה שנלחמת בגלים סוערים.  

במרבית המקומות, מתחמי ספא או צימרים עם עיסוי, כשאנשים מגיעים לעשות עיסוי, בדרך כלל שואלים אותם "היכן בגוף כואב לך?", מתוך כוונה לטפל באזור הכואב. אצלנו זה אחרת. אנחנו מסתכלים בעיניים של הזוגות שמגיעים אלינו ושואלים אותם: "מה תרצו להרוויח מהטיפול?".

טיפולי העיסוי שלנו מבוצעים על ידי צוות איכותי ומיומן, שמצליח לגעת באנשים שמגיעים אלינו הרבה מעבר לפעולת העיסוי. רבים מהזוגות יוצאים מתוך חדר הטיפולים שלנו  ומספרים – נגעתם לנו לא רק בגוף, אלא גם בנפש. 

זאת אומרת שהזוגות שמגיעים למקום אחרי שחיפשו צימרים עם עיסוי, ומבקשים רוגע, שלווה וניקוי ראש, מקבלים איתם במהלך הטיפולים ארגז כלים פנימי שמלווה אותם בהמשך גם כשחוזרים הביתה. ארגז  שמאפשר להם להרגיש שלווה, להרגיש נעים בתוך הזוגיות, עם כמה שפחות מהמורות. 

משהו בחוויה שחווים בבית הזה של קסם המגע מכוון אותם לשם. 

העובדה שמדובר בצימרים שקטים שמיועדים לזוגות, ולא פתוחים לילדים ולמשפחות ובילויים המוניים, כבר נותנת עבודה ומשפיעה לטובה. אבל קורה כאן יותר מזה, יותר מאשר צימרים עם עיסוי. 

הקסם הוא אמיתי ויחיד במינו:

 זה מתחיל ברוגע ובשלווה שעוטפים את הגוף מייד כאשר מגיעים למקום ונמשך כל זמן שנמצאים כאן.

האירוח בצימר מלווה בפעילות נוספת שמעניקה חיזוק לזוגיות: מגוון סדנאות, טיפולים לזוגיות, או טיפולי ספא שמרעננים את המערכת הזוגית. 

הטיפולים והאווירה מכניסים קסם של ריגוש חדש מצד אחד, ומצד שני גם הרבה שלווה אמיתית. החוויה כולה תורמת להעמקת היחסים. בני הזוג יוצאים בתחושה שהם שלמים יותר להיות עצמם בתוך המסגרת הזוגית. וזה נכון, כאמור, לזוגות בכל השלבים. כולם יוצאים נשכרים ומורווחים מקסם שאין אותו במקום אחר. 

מה מציעים המתחמים שלנו, של צימרים עם עיסוי ועם ערך מוסף :

צימרים לזוגות  – אנחנו מציעים מגוון חבילות עם צימר הכוללים אירוח יומי (משעות הבוקר עד אחה"צ המאוחרות) או אירוח בתוספת לינה. 

טיפולי הספא / עיסויים – לרשותם של הזוגות המתארחים בקסם המגע מוצעים מגוון עיסויים וטיפולים, כשכל המטפלים שלנו מומחים במגע והקשבה לגוף שלכם. בגזרת העיסויים אנו מציעים מגוון חבילות, בהן: עיסוי רגיל, עיסוי אינדיאני עם אבנים חמות, עיסוי אירוודה עם מלחים ושמן שומשום חם שנמשח על הגוף. חבילת העיסוי שלנו לזוגות כוללת הרבה הפתעות, לצד העיסוי: ג'קוזי פרטי, סאונה, בר פינוקים, ועוד.

לא מדובר רק בטיפול/עיסוי שנעשה באותו רגע והשפעתו פגה בזמן קצר, מדובר בקסם שמתמשך גם כשיוצאים מהמתחם שלנו, בגלל שהמטרה של הטיפולים שלנו היא ללמד את הלקוחות להקשיב לעצמם דרך הגוף. 

סדנאות זוגיות – יש אפשרות להעשיר את חבילת הפינוק לעצמכם ולחייכם עם מגוון סדנאות בתחום הזוגיות והאהבה. הסדנאות מועברות על ידי יורם ונחמה מדן, בעלי המתחם ומטפלים מוסמכים בתחומי הזוגיות והנפש. 

אז הכול קורה תחת קורת גג אחת, שהיא הרבה מעבר למקום של צימרים עם עיסוי. 

כל זוג שמגיע לכאן מוצא את הפינה שלו גם בחדרי הטיפולים והסדנאות, גם בשטח הפתוח הטובל בירוק, וגם בחדר הפרטי בצימר.

המתחם שלנו פתוח לזוגות שרוצים להתאוורר לכמה שעות מהבית והילדים, להתארח בצימר ולחזור הביתה לעת ערב. ויש לנו חבילות לזוגות שרוצים להתנתק ליותר שעות, בחבילות שכוללות גם לינה. 

חדרי הצימר המפנקים שלנו מציעים חוויה של שלווה ורגיעה, והעיצוב שלהם מעניק השראה שמציתה את הרגש והרומנטיקה. 

אז כל הטוב הזה נמצא במקום אחד, והוא הרבה מעבר להגדרה של צימרים עם עיסוי. 

קסם המגע, מתחם מושלם לזוגות הכולל צימר עם עיסוי זוגי וסדנאות לטיפוח הזוגיות

זוגות רבים מחפשים צימרים עם עיסוי, ומעבר לכך, הם מבקשים למצוא צימר עם עיסוי זוגי. 

זו בהחלט החלטה נבונה. משום שזוגות חייבים (!) את הזמן הזה לעצמם. ואצלנו במתחם של קסם המגע הם מקבלים הרבה יותר מאשר צימר עם עיסוי זוגי. 

למחפשים צימרים עם עיסוי – המתחם של קסם המגע מציע מקום מפלט רגוע ושלו מהיומיום הרוחש והעמוס, ומציע לזוגות טיפולים שיעזרו להם להתחבר לעצמם ולהעצים את החוויה הזוגית שלהם. 

זה מתאים בול למחפשים צימר עם עיסוי זוגי. הטיפולים כוללים טיפולי ספא שונים ומגוונים, עיסויים, וגם רשימת סדנאות בנושא של מיניות ואהבה. כל הטיפולים שלנו, גם טיפולי המגע, מגיעים עמוק לנפש ולא משאירים אותה אדישה. השלווה והחיבור של הזוגות שיוצאים מאיתנו לאחר טיפול מספק, מציפים אותנו בשמחה, כי זו השליחות שלנו. 

למה בעצם הזוגות זקוקים להתארח אצלנו, ולחוות במתחם הצימרים המפנק שלנו את הטיפולים והסדנאות, למה זה כל כך נחוץ להגיע למקום שלנו שמציע צימר עם עיסוי זוגי? 

אנשים מרגישים שהם זקוקים לרענון ומחפשים צימרים עם עיסוי, בעיקר משום שהזוגיות שלנו לא זוכה לרגעי חסד ושקט כמו שהיא עוברת כאן. החוויה הזוגית שלנו שזורה בתוך היומיום העמוס ורווי המטלות. ואז מה שעלול לקרות שכל החוויה הזאת תהפוך לטכנית. להרבה רשימות ומטלות ודברים פיזיים וחיצוניים, כשכל הפנימיות והרגש עלולים ללכת לאיבוד. 

זה טוב שאנחנו חיים ומתפקדים ומחזיקים בית ומטפלים בילדים, אבל בתוך כל זה, גם אנחנו זקוקים לפסק הזמן הזה לעצמנו וגם לפסק זמן עבור הזוגיות שלנו. 

לפעמים אנשים לוקחים את עצמם כמובן מאליו ובוודאי גם את הזוגיות שלהם כמובן מאליו. אבל הזוגיות שלנו זקוקה לאוויר לנשימה מהיומיום. אנחנו, כאינדיבידואלים שנמצאים בתוך מערכת זוגית, צריכים לנקות את הראש, להכיר יותר אחד את השני מתוך השקט, להיזכר בכל מה שטוב, וליצור מחדש את החיבור של רוגע ושלווה. צימר עם עיסוי זוגי הוא פתרון לא רע, אבל צריך משהו שנותן מעבר לכך.

אז אנחנו מבינים שקסם המגע הוא בית להעצמת חווית הזוגיות והחיבור לעצמנו. יש לנו צימרים עם עיסוי, צימר עם עיסוי זוגי, טיפולי ספא זוגיים, סדנאות זוגיות שמציתות את הרגש, הרומנטיקה והאהבה. הרשימה מגוונת וכולה נועדה להציף אותנו באנרגיה טובה ורעננה שלנו בזוגיות ובחיים. 

קסם המלכות - VIP

טיפול זוגי עיסוי בספא
עיסוי זוגי בקסם המגע

חיפשנו צימר עם עיסוי זוגי והגענו לקסם המגע. איזה טיפול בעצם ניקח לעצמנו?

הרשימה ארוכה והבחירה לא קלה. אבל יש פתרון פשוט. אתם מוזמנים לפנות אלינו בשיחה אישית, ועל פי הצרכים שלכם נוכל לבנות יחד איתכם את חווית ההנאה שלכם במקום, שתתרום לכם הרבה מעבר לזמן שהותכם כאן. לא רק צימר עם עיסוי זוגי, אלא חוויה שתעניק לכם כלים והרגשה שתיקחו איתכם לחיים. 

אנחנו גם מכירים במציאות, ובצרכים השונים של הזוגות, ומציעים סגנונות אירוח שמתאימים לזוגות לפי הלו"ז שמתאפשר להם. אנו מציעים צימרים עם עיסוי, צימר עם עיסוי זוגי במגוון אפשרויות:

צימר יומי – אפשר להגיע אלינו לטיפולים וליהנות מחוויה של צימר יומית, ולחזור הביתה בשעות הערב. מתאים לזוגות עם ילדים קטנים שרוצים לחזור הביתה ולשחרר את הבייביסיטר, או למי שזקוקים להפוגה חד יומית כדי לשוב למחרת לעבודה רעננים  וטריים, ולכל מי שיכולים להגיח לכמה שעות, ולחזור הביתה שמחים ומרוצים. 

צימר עם לינה – אנו מציעים ליהנות מהחוויה הגדולה אצלנו, יחד עם לינה. פינוק שאורך שעות יותר ארוכות… למי שיכולים – מומלץ!

בין אם תבחרו לינה או אירוח יומי – תיהנו מהצימרים המפנקים המטופחים והרומנטיים שלנו, שמציעים חוויה רומנטית שמחברת אתכם לעצמכם ולבן/בת הזוג.

ויש עוד משהו שמרוויחים אותם זוגות שמגיעים אלינו למקום, זוגות שמחפשים צימרים עם עיסוי או צימר עם עיסוי זוגי. בטיפולים שלנו שמים דגש על החיבור לגוף, ולא בכדי. אנחנו מקפידים על כך כי הגוף עוזר לנפש ומשחרר אותה מהרבה מחשבות טורדניות ומכבלי היומיום. הגוף הוא החלק שלנו שמחובר לטבע וחי את ההווה. שאר הדברים, בהם המחשבות שמסתובבות בראשנו, הם נעים סביב עבר וסביב העתיד, ולא נמצאים בהווה. 

החיבור לגוף מחבר אותנו בדיוק למקום שבו הלב, הרגש הנפש והנשמה צריכים להיות – שזה ההווה. הרבה מעבר למקום שמציע צימרים עם עיסוי.

צימר עם מסאז', כי הכי כיף להמשיך לבלות את היום בצימר פרטי אחרי עיסוי משחרר

צימרים עם עיסוי או צימר עם מסאז' הם "מוצר" מבוקש מאוד ולא בכדי. 

זוגות רבים מייחלים לקצת אוויר לנשימה מתוך השגרה התובענית והמעייפת ששואבת הרבה אנרגיה. הם רוצים להיכנס לאוטו בדרך לאיזה צימר עם מסאז' ולחוות בילוי שקצת או הרבה שובר את השגרה ומוציא אותם מהיומיום. אבל… חשוב להבין שיש עיסוי ויש עיסוי. יש מסאז' ויש מסאז'. ולמה הכוונה? 

למחפשים צימרים עם עיסוי – יש צימרים רבים שמציעים שירותי עיסוי, עם מטפלים שמגיעים למקום ומעסים יחידים או זוגות. אלו סוגי טיפול שאפשר בעצם לקבל בכל מקום, גם בספא הקרוב לביתכם. 

אצלנו בקסם המגע הכול אחרת. קסם המגע הוא בית להעשרת הזוגיות, להעצמת החוויה הזוגית והאישית של כל אחד מבני הזוג. אנחנו לא מציעים רק צימר, ולא מציעים רק עיסוי. אנחנו לא רק צימר עם מסאז'. אנחנו מציעים את שניהם, אבל בליווי תפיסת מחשבה אחרת. 

הם מוצעים בתוך מעטפת שחושבת עליכם כבני זוג, שרוצה לבוא ולהרים לכם, להעשיר את חייכם, ולגרום לכם לצאת עם חיוך שלא יירד מהפנים אחרי כמה שעות ברגע שתחזרו לחיים שלכם, אלא יישאר לזמן רב כשתחזרו טעונים באנרגיה מחודשת.

אז חיפשתם צימר עם מסאז' או צימרים עם עיסוי. לצד אירוח במתחם הצימרים המפנק שלנו, שמציע צימרים מטופחים, שקטים ורומנטיים, אנחנו מציעים גם מגוון טיפולים וסדנאות שהם הערך המוסף והדבר שבזכותו תוכלו לשדרג ולהקפיץ את החוויה הזוגית בחייכם. 

הסדנאות – הסדנאות הזוגיות בהנחיית יורם ונחמה מדן הן סדנאות עומק מדויקות שיכולות להוביל אתכם קדימה לחוויה זוגית מרעננת שתעזור לכם לחוות חיים מחודשים. 

טיפולי העיסוי והספא – למי שמחפשים צימר עם מסאז' אנחנו מציעים טיפולים שהם הרבה מעבר לטיול עיסוי רגיל. צוות המטפלים שלנו הוא צוות שנבחר בקפידה. אלו אנשים שיודעים לגעת ולטפל בגוף, ובתוך כך לגעת גם בנפש. 

העיסויים הזוגיים שמעניקים המומחים במקום שלנו הם כל מה שצריך גם כדי להתפנק ולחוש הפוגה מהשגרה, וגם בעיקר כדי להתמלא באנרגיה שלוקחת אותנו קדימה להרבה זמן. אנרגיה שהולכת איתנו ותאפשר לנו לחיות חיים מלאים בשלווה ובשמחה. והכול כשבחורים בשילוב הקסום שלנו, של צימרים עם עיסוי.

רגעי קסם

שיטת עיסוי מדוייקת, בדיוק מה שאתם זקוקים לו! צימר עם מסאג' ממטפלים איכותיים שקשובים לכם

צימרים עם עיסוי, או צימר עם מסאג', הוא בדיוק מה שמחפשים מי שרוצים הפוגה קלה משגרת היומיום. 

הרבה זוגות זקוקים להפוגה הזאת, וקסם המגע הוא מתחם אירוח וטיפולים שמאפשר להם להתחבר לעצמם, הן באופן אישי והן בתוך הזוגיות. 

אז מה חווים הזוגות, שחיפשו צימר עם מסאג' ושמגיעים אלינו? 

המקום מעניק הרבה רוגע ושלווה, ומשמש כבועה שעוזרת לרגע להתנתק מהכול, ולהתחבר ישירות לעצמנו ולבן/בת הזוג שלנו. בזכות הטיפולים שאנו מציעים, עוברים כאן חוויה עוצמתית ומיוחדת כל כך, שהופכת את הזוגיות לעשירה ומבוססת יותר. 

ככל שמעמיקים מבינים שיש כאן הרבה יותר מ-רק צימרים עם עיסוי או צימר עם מסאג'. שיש כאן לֶבֶל אחר של מטפלים איכותיים שקשובים הרבה מעבר לטיפול רגיל. 

יורם ונחמה מדן, זוג מטפלים בתחום הזוגיות והנפש, בעלי המקום, מסבירים את התפיסה שעומדת מאחוריו: 

"רוב הזמן אנחנו עסוקים בראש שלנו במחשבות ועשייה, מוצפים במחשבות מה יהיה ומה היה. אנחנו לא רגילים להיות קשובים לגוף, וזה דבר שחשוב לעשות. למה? כי הגוף הוא בא מהטבע, והטבע הוא שלם. וכשאתם מתחברים לגוף אתם מתחברים למשהו שלם שמעניק לכם חוויה של שלמות. בנוסף, בתוך הגוף שלנו יש אנרגיה שאנו חווים, שהיא טבעית. וכאשר מתחברים לאנרגיה טבעית, גם כן מתחברים למשהו שלם.

"בין לבין, יש מחשבות ורגשות 'מה יהיה' (עתיד) ו'מה היה' (עבר). הם לא קיימים בהווה. להיות מחובר לגוף – דבר שאנו מכוונים את הזוגות שמגיעים אלינו – זה להיות מחובר למציאות, לכאן ועכשיו. ועוד דבר – הנפש שלנו שוכנת בגוף, ואם לומדים להקשיב לגוף אז לומדים להקשיב לעוד חוכמה מלבד חוכמת השכל".

הרבה זוגות התוודעו למקום אחרי שחיפשו צימרים עם עיסוי או צימר עם מסאג', אבל כבר כשהחלו להתעניין הבינו שהגיעו למקום שהוא הרבה מעֶבֶר.  

במסגרת הסדנאות והטיפולים בקסם המגע, עם המטפלים הקשובים שנמצאים שם עבורם, האנשים בזוגיות שמגיעים למתחם הצימרים של קסם המגע לומדים לנתב את הקשיים והבעיות למקומות שמרגישים שלמים. "כולם בסוף רוצים את אותו הדבר, שהלב יהיה מלא, רגוע ונעים", מסבירים בני הזוג מדן. 

קסם כחול

יחידה אינטימית מעוצבת לזוג שאוהב להרגיש קרוב קרוב, מיטה זוגית 200/140, ג’קוזי במרפסת פרטית מוקפת גינה.

אנשים שנמצאים בזוגיות מחפשים צימר עם מסאג' כדי להשיג רגיעה והפוגה למשך שעה קלה.

הטיפולים והסדנאות במתחם שמציע צימר עם מסאג', כאמור, יוצרים הרבה שינויים לטובה עבור כל אחד מבני הזוג, ובזוגיות עצמה. הם מגלים את עצמם ובני זוגם מחדש, מפתחים את האינטימיות, מתחברים לאנרגיית החיים ופוגשים את עצמם. 

מתברר שזה מאוד נעים ומרגיע לפגוש את עצמנו, להיות קשובים לנו. התחושה הנעימה מתחילה בהיבט הפיזי ומחלחלת פנימה עם המפגש עם האנרגיה הפנימית שנטענת. וכל זה יכול לקרות כשמגיעים למקום בו יש צימר עם מסאג' איכותי וקשוב לכם.

אחד הדברים שחשוב לנו ולמטפלים שלנו בקסם המגע להראות, זה שהזוגיות שלנו היא מתנה. אנחנו לא בהכרח רוצים זוגיות בשביל אינטימיות, ילדים, משפחה, או בשל החשש מלהיות לבד. אנחנו רוצים להיות בזוגיות כדי להיות בתוכה מי שאנחנו ולפגוש במסגרתה את מי שאנחנו. להיות מחוברים לעצמנו במלוא העוצמה.

אנשים שנמצאים בזוגיות מחפשים צימרים עם עיסוי. הם רוצים למצוא צימר עם מסאג' כדי להשיג רגיעה והפוגה למשך שעה קלה.

אנחנו מציעים ערך מוסף, בעינינו השילוב של צימר עם טיפולים מיוחדים ואיכותיים מבוססי זוגיות הוא האוויר לנשימה שהזוגיות צריכה. ניקוי הראש המוחלט שמחזיר אותנו, כזוג, לחיים בגישה שונה, רגועה וחיונית יותר. 

המתחם המיוחד והרוגע של קסם המגע שכולל צימרים עם עיסוי. וגם צימר עם מסאג' , כולל את כל מה שצריך כדי להקפיץ את הזוגיות: 

צימרים – מתחמי צימרים לשהייה יומית או ללינה, לפי הלו"ז של הזוגות המגיעים.  

טיפולי עיסוי ומגע – עיסוי רגיל, אינדיאני אבנים חמות, אירוודה עם שמן איכותי חם ומלחים. מבוצעים על ידי מיטב המטפלים שנוגעים בגוף ובנפש יחדיו. 

סדנאות – סדנאות זוגיות ואהבה, להעצמת הקשר הזוגי והחוויה האישית בתוך הזוגיות. מועברות על ידי בני הזוג יורם ונחמה מדן, מטפלים מוסמכים בתחומי הזוגיות.  

בעצם, המתחם של קסם המגע הוא בית שיש בו כל מה שזוגיות צריכה כדי להמשיך את השמחה וגחלת האהבה והתשוקה, ולשנים רבות. 

כל זה קורה אצלנו בקסם המגע. מקום שהוא הרבה יותר מאשר צימרים עם עיסוי. 

צימר עם סדנת טנטרה פרטית או צימר עם עיסוי זוגי לתרגול ובילוי אינטימי.

אחת הדרכים להרחיב את הלב כשאתם מזמינים צימר עם סדנה או צימר עם עיסוי, היא לשלב את המסע שלכם ביחד וזמן האיכות, שיעזור לכם קצת לצאת מהתפיסות המקובעות ותאפשר לכם להשתחרר, אבל באמת. אתם רק צריכים לתת לזה צ'אנס אמיתי.

צימר זוגי רומנטי הוא מהנה וכיף, אבל כשהוא משולב בסדנה מעשית או עיסוי זוגי הוא גם יותר פרקטי, קצת כמו טיפול זוגי ואינטימי.

סדנת טנטרה פרטית תאפשר לכם לגלות את עצמכם ולא פחות חשוב את בן או בת הזוג שלכם, להקשיב לנשימות, לתנועות של הגוף, אלו שיתוו את הדרך לאהבה שלכם כלפי עצמכם וכלפי הפרטנר או הפרטנרית שמולכם. מפגש חוויתי שילמד אתכם אומנות הקשבה בצורה חוויתית, סדנת מגע תאפשר מגע חוויתי וייחודי.

עצם הבחירה בסדנה, היא צעד משמעותי להקשבה וגם לאנרגיה, שפת הגוף שלכם תשתנה, תחווה מימד שונה , תלמדו להכיר את שפת הגוף של הפרטנר שמולכם ותצאו מחוזקים יותר.

לאחר הסדנה יהיה לכם זמן של שקט ויחד זוגי לתרגול אינטימי בתוך צימר זוגי רומנטי, שיאפשר לכם ליישם את הכלים שלמדתם בסדנה ולא פחות חשוב, גם ביום שאחרי.

לסיכום – צימרים עם עיסוי זוגי או סדנה, בתוך בית לחם הגלילית. מקום פסטורלי וקסום, להתנתק, להתאהב מחדש. בקסם המגע הצוותים שלנו, כאן כדי להעניק לכם את החוויה המושלמת: צוות מסור, מקצועי, עם וותק של שנים רבות.

המעסים שלנו, הם מעסים מקצועיים המלווים את קסם המגע לאורך זמן, קשובים לכל אחד ואחת, מומחים במגע, רגישים ויודעים להעניק את הטיפול המושלם וגם אנחנו, יורם ונחמה מדן, חוקרים, לומדים זוגיות ומלווים זוגות רבים לרגע הצמיחה המשותף ביחד.

נחמה היא עו"ס, פסיכותרפיסטית גופנית ומטפלת זוגית.

יורם הוא מנחה זוגות לאינטימיות ומיניות, פסיכותרפיה גופנית וטנטרה.

אנחנו מאמינים בכל ליבנו בערך של קסם המגע, אותו הקמנו ליצור מקום לרגעים של זמן איכות: ספא, עיסויים, צימרים לזוגות בצפון. מתוך רצון  ואמונה שלכל זוג מגיע להתפנק ולייצר את הקסם שלו.

מחפשים צימר זוגי עם תוכן?

מוכנים לקחת פסק זמן ולחדש כוחות?

מלאו כאן את הפרטים שלכם
ונחזור אליכם עם כל המידע

צימרים לזוגות עם סדנאות זוגיות

סדנא זוגית 8

זוג אוהבים בסדנת טנטרה פרטית

סדנת אהבה זוגית

מפגש מבוא מרתק
לחיזוק האינטימיות והמיניות

מתנסים במגע תואם לקוטביות השונה 
של הגבר והאישה.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 1,100 ₪ במקום 1,200

סדנת עיסוי זוגית

זוג בסדנת עיסוי עם מטפלת

סדנת עיסוי זוגי

למידה חווייתית של עיסוי 
ב 4 ידיים עם מטפל/ת.

לגלות שמגע אוהב הכי מרגיע,
מרפא וממלא את הלב.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 800 ₪ במקום 900

צימר עם עיסוי זוגי עיסוי לראש - זוג

צימר רומנטי למנוחה

פינוק בשניים

לגוון את החופשה
ולקבל ביחד עיסוי בחדר זוגי

להתחבר לגוף, לשחרר מחשבות ולהתמסר לעיסוי (מרגיע או מפרק) לפי מה שאתם אוהבים וזקוקים.
 10% הנחה לאורחי הצימרים
 

אטרקציות, מסעדות וטיולים מסביב צימרים לזוגות בלבד

אחרי שחיפשתם צימרים לזוגות בלבד בטח אתם מחפשים גם מה עוד אפשר לעשות בנוסף לעיסויים והפינוקים בצימר הזוגי שלכם? 
הרי פינתם זמן, תידלקתם את הרכב, הפעלתם את הוויז,  הגעתם למתחם צימרים רומנטים בצפון. אפילו מצאתם חניה בשפע 🙂 אז הכנו לכם שלושה דפים עם קישורים ומפות לטיולים, מסעדות, אטרקציות ופעילויות מיוחדות המתאימים לאורחי צימרים לזוגות בלבד של קסם המגע בית לחם הגלילית.

בית לחם הגלילית - מסעדות בצפון הקרוב

מסעדות איכות

מרחק של 10 דקות נסיעה מקסם המגע שהינו צימרים לזוגות בלבד ואתם במרכזי הבילוי והאוכל עם מגוון מסעדות איכות בצפון.

לרשותכם דף עם רשימת המלצות שאנחנו מכירים היטב, בקרבת צימרים לזוגות, כולל טלפונים ומפת הגעה. באזור טבעון ורמת ישי. על מנת להפוך את החוויה למהנה יותר. 

אם החלטתם להתפנק בצימר, אפשר להזמין ארוחה עם משלוח עד לצימר! הכנסו ללינק ובחרו את המסעדה לטעמכם.

מסלולי טיולים ביערות בקרבת צימר לזוג בצפון

מסלולי טיולים

אבל לא במסעדות ואוכל עסקינן, אם הגעתם עד לצפון הירוק, זה הזמן להציף את העיניים ולחוות את יופי ארצנו.

הידעתם? הצבע הירוק מרגיע את כל המערכות בגוף (בדיוק כמו בקסם המגע, צימר לזוג בצפון).

כדי שלא תלכו לאיבוד ביער, רכזנו במיוחד עבורכם ולרשותכם, דף מלא מפות ומסלולי טיולים להליכה רגלית, טיולי אופניים ורכב מסביב לבית לחם הגלילית בין יערות אלונים, שדות ירוקים, בארות, מעינות, נחל ציפורי ונופים של פעם.

אטרקציות לזוגות שבחרו צימר זוגי בצפון

אטרקציות ופעילויות

בית לחם הגלילית היא כפר תיירותי עם מספר תושבים בחרו להקים צימרים לזוגות בלבד בחצר הפרטית.

בתחום החקלאי תוכלו למצוא חוות לקטיף עצמי של ירקות ופירות, חוות תבלינים, יער מאכל, חוות ארנבונים, בתי בד של שמן זית.

ויש תושבים שבחרו להקים אטרקציות אחרות בתוך הכפר ומסביבו מתקיימות אטרקציות יחודיות: חץ וקשת, סדנאות קרמיקה, טיולי אופניים גלריות לאומנות.

שעות פעילות

יום א – ו:  09:00 – 17:00

 

הקמת אתר ותוכן נחמה ויורם מדן © עיצוב שי צאודרר ז"ל
♥ מקודם ע"י וובקלאב קידום אתרים
ספא בצפון
מדיניות פרטיות
♥ הצהרת נגישות

♥ מפת האתר
צור קשר