בית לחם הגלילית אטרקציות

ליהנות מבילוי מחובר לטבע

בית לחם הגלילית אטרקציות

קסם המגע הוא בועה של שקט, רוגע. השילוב המושלם בין האותנטי לבין היוקרתי. מי שמגיע אלינו לצימרים, לספא יתקשה לצאת מהחדר או מקסימום מהגינה הפורחת, תחת עץ הפקאן. הרי זו כל המטרה: לפנות זמן לעצמכם.

זו כל המהות שלנו, של קסם המגע: ב- 20 שנים האחרונות אנחנו מתקרבים יותר ליעוד שלנו, להעביר לזוגות את הפלא שיש למגע להציע, בטיפול זוגי ובטיפול אישי. לכן בנינו ספא, חדרי טיפולים זוגיים, צימרים מיוחדים וסטודיו לסדנאות פרטיות. 

זוגות שבאים אלינו, מפיגים מתחים, מגשרים על פערים ביניהם ובאמצעות המגע, מגיעים להרגשה שהם אהובים ואוהבים, בצורה שהיא מעבר למילים, במקום הרמוני ושלם.

ובכל זאת… אם התעקשתם להכיר עוד קצת את האיזור ואת האטרקציות הקיימות יצרו במיוחד עבור לקוחות "קסם המגע" וכלל המטיילים בכפר.  דף מידע על אטרקציות בית לחם הגלילית. 

חוות דרך התבלינים

בלב שדות התבלינים שבעמק יזרעאל, חווה לגידול ומכירת תבלינים וצמחי מרפא מתחילת שנות החמישים. בחווה מרכז מבקרים שמארח קבוצות ויחידים להרצאות וסדנאות על "החיים כתבלין"

פתוח: כל ימות השבוע

קטופותי קטיף עצמי

לקטוף לאכול ולקחת הביתה ישר מהשדה, מלפפונים בחממה, מלפפוני בלאדי, עגבניות שרי, תירס ועוד. . . חוויה השזורה באטרקציות כגון: האכלת עיזים, פינת יצירה, פינת משש ונחש והסברים מפי החקלאי המנוסה רמי חורב. 

פתוח: בימי שישי ושבת או בתאום מראש.

קסם המגע - ספא וצימרים

בחצר כפרית עם ספא רומנטי, צימרים וסדנאות מיוחדות לזוגות בנוף המזכיר את פרובאנס שבצרפת, אחת הפנינים היפות של הגליל. לזוגות יחידים קבוצות וארגונים. 

פתוח: א'- ה' – 9:00 – 16:00
יום ו' – 8:30 – 19:00

יער המאכל

גידול מזון בשיטת יער. הליכה נעימה, דרך צל, פינות נוי ובריכה אקולוגית, תוך כדי חשיפה חוויתית לכלים ופרקטיקות מעולם הקיימות, שאפשר וכדאי לקחת וליישם בבית. (-:

פיסת גן עדן לחקלאות בת-קיימא של יולי וניצן בצר

פתוח: אמצע השבוע ובתיאום מראש

כפר הארנבונים

חווה המתפרשת על פני שטח של 10 דונם, הוקמה מתוך אהבה כנה לבעלי החיים המתוקים, שנמצאים בה ומשמשת מרכז חינוכי, חוויתי וטיפולי, המהווה מקור השראה לקשר מכבד והדדי, בינינו לבין בעלי החיים, מתוך הבנה כי תלויים הם זה בזה למען עתיד טוב יותר עבור כולנו.

פתוח: כל ימות השבוע

בית בד גלילי - בוטיק שמן זית

בית בד משפחתי אקולוגי המפיק שמן זית כתית מעולה באיכות קפדנית. בצמוד לבית הבד מרכז מבקרים כפרי בו נערכות הדרכות, סדנאות וסיורים לקבוצות וליחידים. מלבד שמן זית ניתן לרכוש במקום גם גבינות עזים ומגוון מוצרי בוטיק ממשקי האזור.

פתוח: כל ימות השבוע

שביל פרות החלב

פעילות חוויתית ברפת בעקבות החלב, תוכנית מותאמת למשפחות וקבוצות ילדים. חוויה מהנה ומענגת, סיור העובר את כל שלבי גידול העגלה מיום הוולדה עד היותה פרה בוגרת. הסיור כולל הסברים והפעלות.

פתוח: שבת וחג בשעות 10:30- 16:00

מועדון חץ וקשת - נווה הגר

מועדון חץ וקשת נווה הגר מציע פעילות המתאימה לכל הגילאים.

אין צורך בידע מוקדם בתחום הקשתות, פשוט ליהנות מחוויה משפחתית מיוחדת ומאתגרת. 

תוכלו לירות לעבר מטרות או לצאת למסלול מאתגר ביער.

פתוח: בהזמנה מראש

סיורים מודרכים קובי פליישמן

נצא למסע בעקבות הטמפלרים הגרמנים, שהגיעו לארץ ישראל לפני כמאה שנים, יחד נשוטט בין הבתים, נטייל בחצרות, ונכיר את הדמויות המרתקות שחיו פה.

מי הם היו? איך חיו? מי התעסק עם מי? למה ואיך? לשאלות אלו נענה בסיור באמצעות צ'יזבטים ואקטואליה של פעם. 

פתוח: בהזמנה מראש 

אופק בשטח - טיולי אופניים

טיולי אופניים ליחידים, משפחות וקבוצות באופן עצמאי או עם הדרכה ולווי.
טיולי ג'יפים מודרכים בנופים והאתרים המקסימים של עמק יזרעאל, ראשית ההתיישבות, השומר, פינות חמד חבויות ומעיינות. נסיעת שטח בנחלים גבעות ועוד…

פתוח: בתאום מראש.

גיא והר - בית ספר להישרדות

סדנאות הישרדות ושדאות, גילוף, בישולי שדה קבוצתיים, אש לילה ביערות בית לחם הגלילית

פעילות לחברות, פעילות לילדים ומשפחות.

פתוח: בתאום מראש

נירהל'ה - גלריה של אומנית

גלריה וסטודיו לקדרות 

סדנת קדרות חוויתית, שעתיים של יצירה ועבודה על אובניים. 

פתוח: בתאום מראש

מוכנים לקחת פסק זמן ולחדש כוחות?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

שעות פעילות

יום א -' ו':  09:00 – 17:00