עיסוי הריון

קסם המגע בבית לחם הגלילית

עיסוי לנשים בהריון - הדרך היעילה להקלה, רוגע ובריאות!

טיפול איכותי ומקצועי בידי מומחים של עיסוי לנשים בהריון אפשרי החל משבוע 16 להריון.

כמה זה חשוב לקבל עיסוי לנשים בהריון? התשובה: המון!

להריון יש את הקצב שלו. בהתחלה את מצליחה לתפקד כרגיל אולם עם התקדמות ההריון, את מרגישה שהגוף שלך לא משרת אותך כרגיל: בתוכך מתפתח עובר שצריך אותך יחד עם זה שגם את זקוקה לעצמך. העובר זקוק לתשומת לב, רוגע, תזונה מתאימה. 

זה הזמן להאט את הקצב, להגביר את היכולת להיות קשובה לעצמך, לדאוג לרווחה הגופנית והנפשית שלך. להרשות לעצמך להיות במקום הראשון ולהיות טובה לעצמך ולחיים שמתפתחים בתוכך.

עיסוי לנשים בהריון מביא:

 • לשחרור כאבי גב תחתון
 • הפגת מתח בגב עליון ובצוואר
 • הקלה על רגליים עייפות וכואבות
 • הורדת בצקות
 • הפחתת תחושות כובד ואי נוחות
 • פתיחת נשימה
 • הרגעת מתח נפשי
 • עידוד שינה נינוחה
 • הקלה על כאבי ראש ועוד.
 

כיצד מתבצע עיסוי לנשים בהריון? 

העיסוי מתבצע ברובו בשכיבה על הצד, שהיא התנוחה נוחה יותר לאשה, והבטוחה יותר לעובר.

כדי שתרגישי נוח, נרפד את מיטת הטיפולים בכריות.

הטיפול עשוי לסייע בכאבי גב, ראש, רגליים, שרירים ולהקל במצבי בצקת.
עיסוי הריון עוזר להמריץ את זרימת הדם ברקמות הרכות ולהפחית הצטברות נוזלים.  ואפילו יכול לסייע בהפרעות שינה. 

רוצה לטפל בעצמך? הזמיני עיסוי לנשים בהריון.

הערה:

כדי לשמור על בריאותך, חשוב להדגיש בטופס ההזמנה כי הינך בהריון ולעדכן על יתר לחץ דם, מחלות או רגישויות נוספות (אם יש) לפני כל עיסוי לנשים בהריון.

עיסוי בהריון מותר ואפילו מומלץ כדי לחזק את הקשר בין האם לעובר ולהקל על השינויים.

הגיע הזמן לדבר על הפיל שבחדר! עיסוי בהריון מותר. חשוב להדגיש כי עיסוי בהריון מותר אחרי שבוע 16, כאשר ההריון נקלט ויציב. 

עיסוי לנשים בהריון ובפרט עיסוי בהריון מותר ואפילו רצוי וזאת כדי לשמור עליך ועל העובר, הוא חייב להיות מבוצע ע"י מומחים, מטפלים שעברו הכשרה מתאימה לטיפול בנשים בהריון. המטפלים מכירים את כל האזורים שאסור לגעת ומהי עוצמת הטיפול הרצויה.

עיסוי בהריון מותר לעשות בתדירות גבוהה וקבועה. מומלץ בתדירות של אחת לשבוע, כשאת מפנה את עצמך לטפל בעצמך.

עיסוי בהריון עוזר לאישה להרגיש את עצמה יותר, להרפות שרירים מתוחים, להסדיר נשימה, להפחית כאבים, כך שרמת העייפות פוחתת ואת מרגישה רווחה כשאת מתפנה לעצמך גם העובר מתפתח טוב יותר. 

כבר בתחילת העיסוי אפשר להרגיש את תנועות העובר בתגובה לרגיעה של הגוף שלך. אנחנו יודעים כי יש קשר ישיר בין מה שאת מרגישה לבין מה שהעובר מרגיש. כשאת נרגעת גם הוא נרגע, כשאת לחוצה גם העובר נלחץ וההיריון כמו שאנחנו יודעים הוא תקופה שעבור לחלק מהנשים היא לא תמיד פשוטה ולכן אנחנו כאן, קסם המגע כדי להרגיש את הגוף והנפש!

במהלך העיסוי רמת ההורמונים הקשורים למתח פוחתת – לעומת זאת יש עלייה ברמת ההורמונים הקשורים למצב רוח טוב.  

עיסוי בהריון מותר ואפילו חובה משום שהוא נותן לך את המרגוע וזמן האיכות עם עצמך והעובר שבבטן. העיסוי גם מסייע לך להסתגל לשינויים הטבעיים המתרחשים במהלך ההריון ולהכין את הגוף לקראת הלידה.

עם התפתחות ההריון העובר גדל ואת יכולה להרגיש עוד יותר את תגובותיו לעיסוי, אפשר להרגיש, ואפילו לראות, את תנועת העובר בבטן, תנועות של שמחה ורווחה. זה כיף ומרגש, אותך ואת המטפלת שעשתה לך עיסוי בהריון.

עיסוי נשים בהריון

מה ההבדל בין עיסוי לנשים בהריון לבין מסאז'?

אנו בקסם המגע בבית לחם הגלילית, נותנים לך את הביטחון שאת מקבלת מגע אחראי ששומר על העובר ועלייך. אחרי העיסוי תהיי רגועה ומשוחררת.

המעסים שלנו בעלי ידע מיוחד ועוברים הכשרות בעיסוי נשים בהריון.

כשאת בהריון ומרגישה את הגוף שלך משתנה, את זקוקה למישהו שיבין אותך וידע בדיוק מה את זקוקה, וידע לגעת בך בביטחון והקשבה לרגישויות הספציפיות שלך. המטפלים שלנו בקסם המגע הם מוסמכים ומומחים, בעלי ניסיון רב בתחום העיסוי ובפרט נשים בהריון. מודעים לקשר העמוק של האם והעובר ולצורך לרוגע של הגוף והנפש במיוחד בתקופת ההריון. 

אנשים לעיתים שואלים אם יש הבדל בין עיסוי למסאז'. אנחנו בקסם המגע מעדיפים את הביטוי עיסוי לנשים בהריון על פני הביטוי מאסז' לנשים בהריון. מכיוון שעיסוי היא מילה בעברית, המשדרת מקצועיות ואיכות רכה.

מחקרים על עיסוי הריון

למה בעצם כדאי לנשים לעבור עיסוי בהריון? מסתבר שיש לזה נתונים מחקריים!

תתפלאי לשמוע, אבל בחיפושים ברשת אחר מחקרים על עיסוי הריון עולים מחקרים רבים בשפות זרות, ובעברית כמעט ולא קיימים.

נציג לכן תקציר של מאמר מאוניברסיטה גרמנית המסכם מספר מחקרים על עיסוי הריון, המעידים על ההשפעות החיוביות לבריאות האישה והתפתחות העובר.

שם המאמר ולינק למאמר, מאת: סטפני מ. מולר ומרטין גרונוולד אוניברסיטת לייפציג גרמניה.
השפעות, תופעות לוואי והתוויות נגד של עיסוי לנשים במהלך ההריון. סקירה שיטתית של ניסויים מבוקרים אקראיים

המחקר הזה גילה שטיפולי עיסוי הריון במשך 3 חודשים: הפחית את הסיכוי לדיכאון. שכיחות נמוכה יותר של לידות מוקדמות וילדו ילדים עם משקל לידה גבוה יותר מאשר נשים בקבוצות הביקורת.

השפעות דומות הושגו באמצעות מפגשי יוגה של 20 דקות פעם או פעמיים בשבוע.

יתר על כן, לילודים של אימהות דיכאוניות שקיבלו עיסויים היו רמות קורטיזול נמוכות יותר וקיבלו ציון טוב יותר בבדיקות התנהגותיות ונוירולוגיות מאשר יילודים של אימהות דיכאוניות שלא קיבלו עיסויים.

כמו כן, עיסוי במהלך ההריון עשוי להיות קשור עם פחות סיבוכים בתינוקות היילודים.

עוד תוצאות שעלו.

לאחר חיפוש מחקרים על עיסוי הריון ישנו מחקר אשר ריכז 12 מחקרים שונים מכל העולם שחקרו את ההשפעה של עיסוי נשים בהריון ותופעות הלוואי שיכולות להיות לעיסוי.

הם גילו שטיפולי עיסוי הם כלי רב עוצמה להקלה על מתח, חרדה, כאב ודיכאון בקבוצות מטופלים שונות.

מחקרים על עיסוי נשים בהריון הוכיחו כי מתח ודיכאון הם בין גורמי הסיכון העיקריים במהלך ההריון, אשר עלולים להשפיע לרעה על בריאות האם וכן על התפתחותו וגדילתו של העובר.

דיכאון טרום לידתי לא מטופל או לא מטופל מספיק קשור לסיבוכים במהלך ההריון, כגון: רעלת הריון, צירים מוקדמים, ולידה קיסרית תכופה יותר.

מלבד זאת, ילודים שנולדו על ידי אימהות הסובלות מדיכאון טרום לידתי זקוקים לעתים קרובות יותר לטיפול נמרץ: לילדים שנולדו על ידי אימהות דיכאוניות יש משקל לידה נמוך יותר והיקף ראש קטן יותר מאשר ילדים שנולדו על ידי אימהות בריאות. בנוסף, קוצר נשימה ו/או הפרעות האכלה שכיחות יותר.

אם כן, עיסוי הריון יכול לתרום רבות לשיפור בריאות הנפש והגוף של האם והעובר, ולצמצם סיכונים במהלך ההיריון ואחרי הלידה – הכל בזכות עיסוי הריון.

עיסוי לנשים בהריון מותר

נשים שמפנות זמן לעצמן ומקבלות עיסוי לנשים בהריון, מצליחות להיות קשובות יותר לעצמן ויוצרות קשר טוב יותר עם הגוף שלהן והעובר.

שיחרור השרירים, הזרמת הדם וחיזוק מערכת העיכול עוזרת לגוף האישה להזרים לעובר את כל המזון והחמצן שהוא זקוק וכך העובר מצליח להתפתח באופן בריא יותר.

מלבד הקלה על גורמים פסיכולוגיים (חרדה, מתח, דיכאון), נשים רבות מחפשות טיפולי עיסוי להפחתת כאבי גב תחתון ו/או חגורת אגן במהלך ההריון.

איפה החשש בעיסוי נשים להריון?

עם זאת, חלק מאנשי מקצוע בתחום הבריאות עדיין לא מטפלים בנשים בהריון מחשש לגרימת התכווצויות מוקדמות או גרימת נזק פיזי, ואמהות מצפות מביעות חששות שעיסויים במהלך ההריון עלולים להיות לא בטוחים או לגרום לסיבוכים. סקירות שיטתיות אחרונות עם מטא-אנליזות חקרו את ההשפעות של עיסוי וטיפולים משלימים אחרים על חרדה ודיכאון של נשים בהריון. 

אנחנו יכולים להגיד בוודאות כי טיפול במגע יכול לסייע לטיפולים קונבציונאליים כגון: טיפול פסיכולוגי- רגשי, טיפול תרופתי במידת הצורך. הוספת עיסוי מגבירה את הכוח, מצליחה לחזק את הטיפול. 

העיסוי מחבר את האם עם העובר, מרגיע ומעניק מקום לעובר להתנועע, מחזק מערכת העיכול וזרימת הדם, מאפשר להיות נוכחת בהריון, שקט נפשי, מכין את האגן ללידה, מחזק את המערכות ליצירת חלק בעבור אלו שבוחרות להניק.

חשוב להדגיש כי עיסוי נשים בהריון חייב להיעשות ע"י מטפלים מומחים אשר יודעים מה הן הנקודות הרגישות, יודעים מה ההריונית זקוקה ואילו אסורים למגע.

מטפלי קסם המגע מיומנים להעניק עיסוי לנשים בהריון, עם סבלנות והקשבה בדיוק למה שאת זקוקה.

לקוחות מספרים

חבילות ספא  עם עיסוי נשים בהריון מאפשרות לגוף שלך להשתחרר, לנקות את הגוף ואת הנפש.

 

 
האווירה והצוות במקום נעימים מאוד. המטפלת הייתה מצוינת מקצועית וקשובה למטופלת. חוויה נהדרת. תודה רבה. נחזור ונמליץ על המקום, ללא ספק.
Einat Ash
גוגל - 5/5
עיסוי מדהים עם צוות מקצועי וקשוב לצרכים של המטופל... אנו חוזרים לשם בין פעם לפעמים בשנה, כל שנה
אריאל אלבגלי
גוגל - 5/5

הזמיני עיסוי נשים בהריון בקסם המגע

מלאי כאן את הפרטים שלך ונחזור אליך עם כל המידע

עיסוי לנשים בהריון עשוי לסייע בכאבי גב, ראש, רגליים, שרירים ולהקל במצבי בצקת.

עיסוי לנשים בהריון, למה בכלל צריך? הנה הסיפור של הילה שהגיע בחודש רביעי. להריון יש את הקצב שלו ולא תמיד מסתגל לקצב הרגיל. גם אם בהתחלה היא הצליחה להמשיך כרגיל, עם הזמן נאלצה להאט. העובר שהתפתח בתוכה, היה צריך אותה… שתהיה קשובה לו וקשובה לעצמה טובה לו וטובה לעצמה, רגועה למענו ורגועה למענה. לשם כך, הילה היתה צריכה לזכור שבכל הריצות והמטלות של היום יום יש צורך אמיתי להוריד הילוך ולהקשיב לעצמה, להקשיב לגוף, לבטן ולאוצר שבתוכה.

כבר אחרי הטיפול הראשון הילה דיווחה על הקלה בכאבי הגב ושיפור ההרגשה הכללית וחזרה לתפקוד סדיר במהלך חייה

בזמן ההריון נוצרים שינויים במבנה הגוף, היציבות משתנה יוצרת לחץ פיזי באזורים די אופייניים בגוף: האגן עובר שינוי והתרחבות עם התקדמות ההריון, לעומתם השרירים והרצועות מתגמשים יותר. עולה תחושת כבדות ומתח באזורים שונים בגוף. חלק מהמתחים נובעים מעלייה במשקל וגדילת הבטן וחלקם בגלל הלחצים שהעובר יוצר על עצביים שונים.  עיסוי לנשים בהריון יכול לסייע בהתמודדות עם כאבים באזורים שונים האופייניים לזמן ההריון כגון: גב תחתון, אגן, רגליים, צלעות (בגלל משיכה של הבטן), סרעפת. 

בזמן ההריון ישנה נטייה לצבירת נוזלים מרובה, מה שלעיתים מתבטא גם בבצקות בעיקר באזור הגפיים. עיסוי בזמן הריון מזרים ומניע את נוזלי הגוף

עיסוי לנשים בהריון זו הזדמנות מצוינת לשימון יסודי של הגוף למניעת סימני מתיחה או לפחות לעזור לעור הגוף להימתח למקסימום יכולתו הגנטית לגמישות. שמנים עושים זאת בצורה הטובה ביותר ואין להשוותם לשום קרם, טבעי ככל שיהיה, מומלץ לשמן את הגוף באופן יומיומי גם ללא קשר לעיסוי מקצועי או שאינו מקצועי.

עיסוי לנשים בהריון מכין את הגוף לקראת הלידה תוך כדי הגמשתו (גידים ושרירים), התחברות האישה לגופה ויכולתה ללמוד להרפות תוך כדי מגע חשוב וגם הוא חלק מהכנה ללידה 

עיסוי לנשים בהריון בצפון

עיסוי בהריון יכול לסייע בהפרעות שינה.

לפני שנדבר על העיסוי, בואי נבין מה הן הפרעות שינה ומדוע הן מתקיימות? ונבין כיצד עיסוי בהריון יכול לסייע לשיפור המצב.

את בטח מכירה את ההרגשה, קושי להירדם בלילה, התעוררויות תכופות באמצע הלילה, שינה לא עמוקה, אי נוחות, דאגות שמטרידות ומעירות.

להפרעות שינה יש מספר סיבות:

 • גופניות כמו: כאבים, או חוסר חומרים בדם
 • נפשיות כמו: מתח, לחץ, דאגה
 • אנרגטיות כמו: חוסר ב"לב" או חולשה ב"כליות" (על פי הרפואה הסינית)

לשינה יש חשיבות רבה לבריאות שלנו, ומומלץ לישון לפחות 7-8 שעות ביום למלא מצברים. 

ברפואה הסינית מתייחסים לכך שהכליות באופן כללי נחלשות מעומס יתר או מאמץ. הריון יוצר מאמץ גדול ועומס יתר על הגוף, ומה שיכול מאוד לעזור היא שינה, שעוזרת לחיזוק אנרגיית הכליות.

עיסוי בהריון יכול לסייע לטיפול בחוסר שינה, ובכך לחזק את הגוף שלך.  

הפרעות שינה משפיעות גם על היבטים נפשיים שונים בחיים, החל מעצבנות יתר, חוסר ריכוז, בעיות זיכרון ועוד. הסינים מסבירים זאת בכך שהכליות חלשות, ולכן יש יותר פחד, חוסר בטחון עצמי, פגיעה בזיכרון לטווח הארוך, קושי להתניע דברים. 

עיסוי בהריון מסייע להקל על הפרעות השינה ובכך באופן טבעי גם לשכך, לרכך ולהעלים תחושות כגון עצבנות, חוסר ריכוז, בעיות זיכרון ועוד תופעות שנובעות ממחסור בשעות שינה. 

ועוד דוגמה – כמה פעמים מצאת את עצמך בהריון, קמה בבוקר, אחרי לילה לבן ומתקשה בתפקוד היום יומי?

חוסר שינה מקשה על ההתעוררות בבוקר ומשפיע על הלך היום שלנו. ובאופן טבעי גם משפיע על היחסים: כשאנחנו עייפים ומותשים, אין לנו סבלנות לבן הזוג, לילדים שבבית, לעמיתים שלנו בעבודה ועוד.

כדי לאפשר לך לצבור אנרגיות מחדש וגם ללכת לישון טוב יותר בלילה, עיסוי בהריון מחזק אנרגיה והגוף יכול לשקוע וליפול לתוך שינה מתוקה ועמוקה.

אם עשית בקסם המגע עיסוי נשים בהריון את כמובן גם מוזמנת אחרי לידה לחידוש כוחות ואיזון

אם לא הרשית לעצמך או קצת חוששת לקבל עיסוי נשים בהריון, התקופה שאחרי, היא בדיוק הזמן שלך להעניק לעצמך עיסוי איכותי שישפר את ההרגשה הכללית ואיכות חייך, לאפשר לך לחזור לעצמך. גם אחרי לידה זהו עיסוי שמבוצע על ידי מומחים של עיסוי נשים בהריון.

כן, אחרי 40 שבועות (או קצת יותר) בשעה טובה ובידיים מלאות ילדת! התרגשות רבה לקראת התינוק החדש שהגיע לעולם וזקוק לכל תשומת ליבך.

יחד עם זאת, אחרי הלידה, שגרת החיים משתנה, יש עוד מישהו שתלוי בך ב-100% ושכל הכוחות שלך מופנים עבורו לטיפול ונתינה. זאת אחריות גדולה ולפעמים מפחידה ואת בהחלט זקוקה לחידוש כוחות פיזיים ונפשיים – עיסוי נשים בהריון אחרי לידה זה פתרון מצוין. 

בתקופה הראשונה שלאחר הלידה את מרגישה שאין הפרדה בינך לבין התינוק. את לא רק אימא לילד, את חשה כמו גוף אחד של אימא-ילד. כך שאת מרגישה שאין זמן ופניות להתפנק ולהקדיש גם זמן לעצמך. אז חשוב להגיד שאת זקוקה מאוד להפרדה הזו ולו לשעה קלה, על מנת לחזק את עצמך, את הגוף ואת הנפש, ולחזור בכוחות מחודשים לטיפול בתינוק. 

ובאותה נשימה – עיסוי לנשים בהריון במיוחד אחרי הריון חיוני מאוד למצב הזה. עיסוי נשים בהריון אחרי לידה מעניק לך מימד מפנק, אך הוא בעיקר תורם, באופן ישיר ויעיל, לטפח את עצמך, לחדש כוחות חיוניים להמשך שגרת החיים המשתנה והטיפול בתינוק. 

במיוחד אחרי לידה עיסוי נשים בהריון יעזור לך לשיפור ההרגשה כללית, והעלאת החיוניות ומצב הרוח. הפחתת מצבי דיכאון, איזון איברים פנימיים, גמישות העור ושיקום האגן.

סיום עיסוי נשים בהריון טסוף עיסוי איורוודי

עיסוי לאישה בהריון

עיסוי לאישה בהריון – כי מגיע לך יותר. בניגוד לשאר הטיפולים המוצעים: עיסוי שמנים משולב, שיאצו, אבנים חמות, איורוודה.

לנשים יש סוגי טיפולים שייחודים רק להן כמו עיסוי לאישה בהריון! 😊
הייחודיות של עיסוי לאישה בהריון, הוא בדיוק בשלב של ההריון שבו האישה עוברת תהליכים ושינויים בגוף שלה. ומשום שהגוף משתנה, ההריונית מעדיפה לקבל מגע מאישה דווקא ולא מגבר כדי להרגיש יותר בנוח.

צוות המטפלים והמטפלות של קסם המגע מאפשר לבחור עיסוי לאישה בהריון ע"י מי שתבחר.

במהלך הטיפול, אישה עסוקה המון בנתינה כלפי הסביבה. הגוף שלה זקוק לעיתים למגע שונה, בנקודות רגישות יותר ולכן, פעמים רבות עיסוי לאישה בהריון עם שחרור  השכמות ובית החזה, ממלא את האישה ומרחיב את הלב של האישה.

עיסוי לנשים בהריון מחיר

עיסוי לנשים בהריון מחיר שווה לכל כיס, כדי לאפשר לכל הריונית לקבל את הטיפול המפנק שהיא ראויה וזקוקה לו. כמו כן- אנחנו מאמינים בקסם המגע בשקיפות ולכן, כאן באתר, בלינק המצורף תוכלי להכנס ולראות עיסוי לנשים בהריון, מחיר.

אפשר לרכוש כמתנת יום הולדת לחברה טובה, או בן זוג שרוצה לפנק את אשתו. כמה זה עולה? עיסוי לנשים בהריון מחיר, כמתנה מפנקת ליום הולדת או לכל תשומת לב שהיא ראויה לו. 
אז כמה זה עולה? עיסוי לנשים בהריון מחיר- 320 ש"ח

לסיכום, חמש עובדות שכדאי לזכור בכל הקשור לעיסוי נשים בהריון:

עיסוי בהריון מותר עשוי לסייע בכאבי גב, ראש, רגליים, שרירים ולהקל במצבי בצקת.
עיסוי לנשים יכול לסייע בהפרעות שינה, אשר ישפיעו על הזיכרון, התנעת היום, שחרר מתחים
עיסוי נשים בהריון גם אחרי לידה לשיקום האגן והשינויים הפיזיים שאת חווה בגוף
עיסוי לאישה בהריון- טיפול המעניק את הנקודות הרגישות שכל אישה והריונית בפרט- זקוקים לו
עיסוי לנשים בהריון – מחיר שכדאי לך להשקיע בעצמך ובעובר.
אפילו כדאי לקבל עיסוי לנשים בהריון, כי זה כיף, משחרר, מנקה את הנפש.

רוצה את הפינוק הטוב ביותר?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

שעות פעילות

יום א עד ו':  09:00 – 16:00  שבת סגור

יורם מדן

מומחה לנושאים שקשורים לזוגיות כבר 20 שנה, עוזר לזוגות לגעת זה בזו, בשילוב המגע בגוף, ברגש ובתודעה. מנחה סדנאות אינטימיות ומיניות בזוגיות, בקסם המגע וגם בעזרת מגע לעומק ההוויה.

השארת תגובה