עיסוי איורוודה חוויתי לזוגות

מתפנקים יחד כמו מלך ומלכה עם עיסוי איורוודה זוגי בחדר פרטי

פנו זמן איכות יחד, התקרבו והתחברו עם טיפול עיסוי מלכותי מרגיע בחדר פרטי ואינטימי, שיחזק את הקשר והאינטימיות ביניכם.

במתחם מיוחד לזוגות תוכלו ליהנות מחוויית עיסוי איורוודה אותנטית, עתיקת יומין מהודו, בסביבה רומנטית ושקטה. תחת ידיהם המיומנות של מעסים מוסמכים ומנוסים, גופכם ייטבל בשפע של שמן שומשום חם שירגיע את השרירים, יפנק את העור ויכניס אתכם לתחושת אושר עמוקה.

זהו הזמן המושלם להתנתק מהיומיום, לשקוע לתוך חוויה חושית מענגת ביחד בחדר הזוגי שלכם, ולצאת מחוזקים ומאוזנים בגוף ובנפש.

מה כולל הטיפול?

  • חדר טיפולים זוגי ומפנק לשמירה על פרטיות ואינטימיות.
  • עיסוי מסורתי של כל הגוף בשמן שומשום חם במשך 75 דקות.
  • טבילה מרגיעה בג'קוזי פרטי לפני העיסוי.
  • עיסוי זוגי על ידי שני מטפלים בו זמנית.
  • וגם הגשת שתייה חמה ומתוקים ביתיים בסיום הטיפול

עם חבילת עיסוי האיורוודה המיוחדת שלנו, תוכלו להתפנק יחד כמו מלך ומלכה, ולצאת עם הרגשה מחודשת של חיבור והרמוניה זוגית

מחיר עיסוי איורוודה 75 דקות: 480 ש"ח

מחיר חבילה זוגית מפנקת הכוללת: 50 דקות ג'קוזי פרטי + 75 דקות עיסוי  1,080 ש"ח 

לחצו כאן כדי להזמין עיסוי איורוודה זוגי בחדר פרטי או לקנות שובר מתנה עכשיו.

איורוודה מה זה?

עיסוי איורוודה היא שיטת ריפוי הוליסטית שמקורה בהודו העתיקה.על פי המסורת ההודית, עיסוי איורוודה היא שיטת הריפוי הקדומה בעולם והיא מהווה בסיס לשיטות ריפוי אחרות המוכרות כיום גם בעולם המערבי.

איורוודה עיסוי מלכים

טקס משיחת שמן היה מקובל עוד מימי קדם בהם היו מושחים מלכים בשמן מקודש

"וַיְהִי בְּיוֹם כַּלּוֹת מֹשֶׁה לְהָקִים אֶת-הַמִּשְׁכָּן וַיִּמְשַׁח אֹתוֹ וַיְקַדֵּשׁ אֹתוֹ וְאֶת-כָּל-כֵּלָיו וְאֶת-הַמִּזְבֵּחַ וְאֶת-כָּל-כֵּלָיו וַיִּמְשָׁחֵם וַיְקַדֵּשׁ אֹתָם"

תחושת הקדושה, הפינוק והחיבור להוויה נוצרת כאשר אתם מרשים לעצמכם להתפנק עם איורוודה, עיסוי מלכים.

לתת לעצמיכם או למי שאתם אוהבים, מתנה אישית מיוחדת, שתמלא לכם את הלב, תרגיע את הראש ותפנק את הגוף איורוודה עיסוי עם שפע של שמן שומשום חם שנשפך על כל הגוף, כמו שמשכו את המלכים, ויוצר חוויה של קדושה מלכותית ומכובדת.

מהלך עיסוי אירוודה

האיורוודה עוברת על מרכזי האנרגיה של הגוף, הנקראים צ'אקרות. מיקום הצ'אקרות די דומה למיקום בלוטות הלימפה, ותפקידן די דומה. במהלך עיסוי אירוודה המטפלים עוברים על כל הצ'קרות "מעוררים" אותן לפעולה, ויוצרים תחושה של איזון וחיוניות.

החלק האחרון של עיסוי אירוודה שבו השמן נשפך על העין השלישית הוא סיומו של טקס שלם של ניסוך שמן על כל הגוף ויביא אתכם לתחושה מדיטטיבית.

במשך 10 דקות השמן נשפך על המצח והעין השלישית לקראת סיום עיסוי אירוודה. במצח נמצאת הצאקרה השישית, שהיא העין השלישית. שמייחסים לה תכונות נעלות כמו: 

היכולת הראשונה היא ראייה על חושית, לראות ישויות, הילות ולראות אל תוך פנימיותם של עצמים או גופים.

היכולת השנייה היא יכולת השמיעה העל חושית, המאפשרת לנו לשמוע צלילים עילאיים, מסרים מעולמות אחרים או מישויות רוחניות.

במחקר מדעי שנעשה בארה"ב נמצא כי בעת ניסוך השמן כל גלי המוח עובדים בהרמוניה יוצאת דופן, עובדה המסבירה את הרגיעה העמוקה הנובעת מקבלת טיפול של עיסוי אירוודה.

תחושה מדיטטיבית עמוקה נוצרת במהלך עיסוי איורוודה

עיסוי איורוודה מה זה איורוודה

אירוודה עיסוי לאורך כל הגוף

אירוודה, עיסוי היכול להיות בשתי ידיים או ארבע ידיים לפי בחירתכם. חום הוא מרכיב משמעותי להגברת ההשפעה של העיסוי על הגוף. לכן במהלך איורוודה עיסוי השמן חם, החדר חם, ואתם מכוסים במגבת גדולה ששומרת לכם על חום הגוף.

במהלך אירוודה עיסוי נוסכים שמן חם עם תנועות ידיים מכף הרגל ועד הכתפיים במשיכה טקסית קשובה ומכובדת שחוזרת על עצמה בשפע פעמים, התנועה הטקסית שחוזרת על עצמה משחררת את המוח מהצורך לעקוב אחר התנועה והגוף נרגע. בהמשך אירוודה עיסוי אשר מתמקד בכל חלקי הגוף בתנועות ארוכות ועוטפות כך שכל חלקי הגוף משתחררים תוך כדי שקיעה עמוקה לתוך החוויה.

משיחת השמן במהלך אירוודה עיסוי לאורך כל הגוף, מחזירה את התחושה שאנחנו יחידה אחת מחוברת, ולא רק אוסף של איברים 🙂 ויוצרת חוויה של איזון.

אירוודה, עיסוי מלכים שהתועלות שלו מתגברות בארבע ידיים נעשה על ידי זוג מטפלים שעובדים יחד בהרמוניה ומיומנים בעבודת צוות. היתרונות של העיסוי בארבע ידים הם: שהמוח משתחרר מהיכולת לעקוב אחרי המגע והוא מהר מאוד מרפה מהצורך להיות ערני. היתרון השני הוא שבמשך כל הטיפול ישנה כמות כפולה של עיסוי לכל חלקי גוף, היתרון השלישי הוא האיזון שיש כאשר חווים את שני צידי הגוף מקבלים עיסוי לאורך כל הגוף בו זמנית.

לקוחות מספרים על חווית עיסוי איורוודה

חבילות ספא זוגי עם עיסוי איורוודה מאפשרות לגוף שלכם להשתחרר, לנקות את הגוף ואת הנפש.

והכי חשוב – להתקרב אחד לשנייה. אתם רק צריכים לבחור את אחת מבין חבילות ספא זוגי שאנחנו מציעים, כאן בקסם המגע לבחור עיסוי איורוודה, והדרך לחיבור עם עצמכם ועם בן או בת הזוג – סלולה עבורכם.

האווירה והצוות במקום נעימים מאוד. המטפלת הייתה מצוינת מקצועית וקשובה למטופלת. חוויה נהדרת. תודה רבה. נחזור ונמליץ על המקום, ללא ספק.
Einat Ash
גוגל - 5/5
עיסוי מדהים עם צוות מקצועי וקשוב לצרכים של המטופל... אנו חוזרים לשם בין פעם לפעמים בשנה, כל שנה
אריאל אלבגלי
גוגל - 5/5

הזמינו עיסוי איורוודה חוויתי לזוגות

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

איורוודה מה זה?

לפני שבוחרים עיסוי איורוודה כדאי להכיר איורוודה מה זה?

עיסוי איורוודה היא שיטת ריפוי הוליסטית שמקורה בהודו העתיקה.

על פי המסורת ההודית, עיסוי איורוודה היא שיטת הריפוי הקדומה בעולם והיא מהווה בסיס לשיטות ריפוי אחרות המוכרות כיום גם בעולם המערבי.

שני החלקים של עיסוי איורוודה:

החלק הראשון של עיסוי איורוודה נקרא "אביאנגה" שבו אתם מקבלים עסוי עדין ועוטף, עם כשני ליטר שמן שומשום חם שנשפכים על הגוף שלכם. משיכת השמן על הגוף מפזרת את החום מורידה את רמת המתח ומרגיעה את השרירים

החלק השני של עיסוי איורוודה נקרא "שירודרה" שהוא ניסוך שמן שומשום חם על המצח ועל איזור "העין השלישית" שהוא איזור בלוטת יותרת המוח. יוצרת הפעלה הרמונית של גלי המוח המביאה לרגיעה כללית ושלווה מדיטטיבית.

בסיום עיסוי איורוודה יחכו לכם בחדר חלוקים ונעלי בית, איתם אתם נכנסים להתרחץ במקלחת חמה.  בלובי הספא תוכלו להתרווח ולהתכבד בשתיה חמה ועוגה ביתית.

אחרי שהבנתם איורוודה מה זה בספא:

מומלץ להוסיף לפני עיסוי איורוודה 50 דקות של ריכוך הגוף בג'קוזי פרטי ומפואר עם נרות דולקים מסביב, מוסיקה רכה ופינת אירוח נעימה.

המהדרין מוסיפים, לפני העיסוי, טיפול פילינג המתבצע מכף רגל ועד ראש. עם גרגירי המלח שמחטאים היטב את העור, מסיר תאים מתים ומנקה את נקבוביות העור. הטיפול מחדש את שכבות העור העליונות ומותיר את העור נקי, רך ונעים למגע.

ואם אתם שואלים על פי המסורת ההודית איורוודה מה זה?

אז הפירוש המונח איוורודה הוא מדע החיים (בסנסקריט: ayus=חיים, veda=ידע). זהו מדע הוליסטי העוסק באורח חיים בריא, ומציג: שיטות ריפוי המתייחסות להיבטים הגופניים, הנפשיים, החברתיים והרוחניים כאל מכלול הפועל בהרמוניה

איורוודה עיסוי עם שמן שומשום חם

חיזוק מערכת החיסון הטבעית בעזרת עיסוי איורוודי

עיסוי איורוודי מתמקד בשתי מטרות עיקריות:

רפואה מונעת – כיצד להימנע ממחלות ולשמור על בריאות תקינה באמצעות הקפדה על אורח חיים בריא.
טיפול טבעי במחלות – לימוד שיטות ופעולות לטיפול במחלות וכאבים במטרה לרפא ולהחזיר את החולה לחיים רגילים.

חוקי הטבע של עיסוי איורוודי

חוקי עיסוי איורוודי, אותם חוקי טבע פועלים הן על האדם והן על הסביבה. לכן יש להביא את האדם, המורכב מרוח, גוף ונפש, להרמוניה עם הסביבה.

עיסוי איורוודי מכיר בקיומם של שלושה כוחות ביקום. כוחות אלו מתקיימים בכל מערכות היקום – בנפשו ובגופו של האדם, ובכל מערכות הטבע שסביבו. איזון בין הכוחות האלה הוא תנאי לבריאות. כאשר הכוחות אינם מאוזנים בגוף, יופיעו מחלות ומצוקות. מטרת האירוודה לגלות מהו הגורם לחוסר איזון בין הכוחות וכיצד ניתן להחזיר את הכוחות לאיזון מלא.

שלושת הכוחות הללו מכונים "דושות".

ושמותיהם "ואטה" "פיטה" ו"קאפה".

ואטה –כוח החיים והתנועה. אחראי לזרימה של חומרים ואנרגיות, זרימת הרוח והאוויר, תנועת מחזור הדם, זרימת המחשבות.
פיטה – כוח החום והאש. אחראי לכך שחומר יוחלף בחומר אחר ויצור אנרגיה. זהו כוח האור, החום, אנרגיית השמש, חילוף החומרים בגוף.
קאפה – כוח החיבור. אחראי לכך שגופים שונים ימשכו זה לזה ושלחומר תהיה צורה. אחראי למבנה, לצורה, לשלד ולשרירים המהווים את גוף האדם.

על פי הרפואה איורוודית – כל דבר שקיים בטבע כולל את שלוש הדושות.

בתוך כל אדם קיימות שלוש הדושות, אך היחסים ביניהן משתנים ולכן בדרך כלל דושה אחת או שתיים יהיו דומיננטיות יותר. דבר זה מסביר מדוע לבני אדם יש הרבה מן המשותף, אולם לכל אחד הרכב גנטי יחודי של שלוש הדושות בהתאם לסביבה שבה הוא חי.

על פי תורת איורוודה, מאכלים, צבעים או קולות שונים משפיעים על הדושות בדרכים שונות. לדוגמא, תבלינים חריפים מחריפים את הדושה פיטה, אבל מאכלים קלים מאזנים אותה. היכולת להשפיע על הדושות ולאזן אותן, היא הבסיס לעקרונות המנחים של עיסוי איורוודי.

מערכת החיסון היא אותה מערכת שמזהה "פולשים" (זיהומים) שלא שייכים לגוף שלנו ויכולים להזיק. היא מונעת מהם להיכנס לגוף ואם הם נכנסים היא אחראית לזהות אותם, להשמיד אותם ולפנות אותם מהגוף. 

הרפואה המונעת שומרת על מערכת החיסון חזקה ותקינה במהלך החיים השגרתי.

טיפול טבעי במחלות הוא התערבות חיצונית על מנת לחזק את מערכת החיסון כשהיא נחלשת. וגם לעזור למערכת החיסון על ידי אמצעים נוספים לסילוק "פולשים" מזיקים. עיסוי איורוודי היא אחת הדרכים לשמר את מערכת החיסון יציבה וחזקה.

איורוודה עיסוי עם שמן שומשום חם

בספא קסם המגע תקבלו עיסוי טקסי ומובנה של איורוודה, עיסוי שעובר על כל הגוף בתנועות מונוטוניות אשר בחלקו האחרון של העיסוי תזכו לחוויה מיוחדת של הזרמת שמן בשפע על המצח.

זהו הטיפול הנפוץ ביותר באיורוודה, עיסוי בשמן שומשום חם, והוא מומלץ כטיפול יומיומי לחיזוק והזנת העור. כי כאשר הגוף יבש, והעור מחוספס, החיכוך הנגרם תוך כדי תנועה יוצר חום וכאב, המחמירים את הדושה – ואטה ומפריעים לזרימת האנרגיות בגוף.

שמני העיסוי מחליקים את החיכוך ומפזרים את החום לאורך כל הגוף במידה שווה. השמנים מזינים ומגמישים את העור ומחזקים את מערכת העצבים. הכמות הקטנה של השמן הנותר בעור לאחר העיסוי, נספגת בכל מערכות הגוף ומספקת התנגדות ללחץ הסביבתי ולטמפרטורה החיצונית.

הטיפול נעשה על ידי ניסוך שמן שומשום חם על המצח ועל איזור "העין השלישית", שהוא איזור בלוטת יותרת המוח.

טיפול איורוודה עיסוי המעניק רוגע ושלווה, ממריץ ומעורר התחדשות. בנוסף, הטיפול תורם לחידוש וחיזוק העור ומסיר את הרעלים ממחזור הדם.

המטופלים מדווחים על תחושה של הרמוניה ורגיעה עמוקה אחרי עיסוי איורוודה, עיסוי מלכים אמיתי.

אם אתם רוצים לתת מתנה יוקרתית למי שאתם אוהבים או לפנק את עצמיכם, אז איורוודה עיסוי הוא המתנה הכי אישית ומפנקת לאירועים מיוחדים כמו: יום הולדת, יום נשואין, סיום תפקיד או כהוכרה על מעשה טוב. זאת מתנה שמאוד מעריכים וזוכרים לאורך זמן.

סיום עיסוי נשים בהריון טסוף עיסוי איורוודי

מחיר עיסוי איורוודה

מחיר עיסוי איורוודה 75 דקות:  480 ש"ח

מחיר חבילה זוגית מפנקת הכוללת: 50 דקות ג'קוזי פרטי + 75 דקות עיסוי איורוודה זוגי:  1,080 ש"ח 

קישורים קשורים:
עיסוי זוגי
מחירון טיפולים
חבילות ספא בצפון
צימרים לזוגות בצפון

שעות פעילות

יום א עד ו':  09:00 – 16:00  שבת סגור

יורם מדן

מומחה לנושאים שקשורים לזוגיות כבר 20 שנה, עוזר לזוגות לגעת זה בזו, בשילוב המגע בגוף, ברגש ובתודעה. מנחה סדנאות אינטימיות ומיניות בזוגיות, בקסם המגע וגם בעזרת מגע לעומק ההוויה.