צימרים בעמק יזרעאל

צימר בעמק יזרעאל – מבטיח חופשה של כיף עם הטבע והאוויר הגלילי.

קסם המגע הוא צימר בעמק יזרעאל שמשמש בית להתפתחות והעצמה לזוגות ולאינטימיות זוגית.

מקום פרטי ומפנק להיות יחד, לנוח, לטייל ולהרפות - בבית לחם הגלילית יש לנו צימרים עם עיסוי מושלמים בשבילכם

צימרים עם עיסוי שמעניקים אוויר לנשימה לזוגיות ולעצמנו.

אתם בזוגיות ומחפשים מקום פרטי ומפנק להיות יחד, לנוח, לטייל ולהרפות? בבית לחם הגלילית יש צימרים עם עיסוי שכוללים טיפולים ייחודיים להעשרה של הזוגיות ושל עצמכם

צימרים בעמק יזרעאל לזוגות שאוהבים טבע, נופים מרהיבים ואוויר נקי

צימר בעמק יזרעאל – אם זה יעד החופשה הבאה שלכם, נראה שיש לכם טעם טוב. הבחירה שלכם לחפש מתחמי צימרים בעמק יזרעאל היא מדויקת, ותוביל אתכם לחוות חופשה מסוג אחר, נעים במיוחד. 

למחפשים צימרים בעמק יזרעאל – מתחם הצימרים שלנו קסם המגע, המיועד לזוגות, נמצא באזור היפהפה הזה – בבית לחם הגלילית אשר שייכת למועצה האזורית עמק יזרעאל. רגע לפני שנצלול לקסמו הרב של האזור, נספר עלינו בקצרה.

נעים מאוד, אנחנו קסם המגע, צימר בעמק יזרעאל – בית להעצמה זוגית, צימרים, סדנאות זוגיות, ספא וג'קוזי. המקום לזוגות לקחת בו פסק זמן מהשגרה למנוחה, חידוש כוחות, וחיבור מחדש לעצמנו ולבן/ בת הזוג.

עמק יזרעאל הוא אחד האזורים הקסומים בישראל. הוא כולל מושבים, קיבוצים וישובים קהילתיים. חלקם ממוקמים על גבעות וחלקם בעמק, מה שמוסיף כמה מימדים נוספים של עומק, לאזור המופלא ממילא.

אין ספק ששווה לחפש אחר צימרים בעמק יזרעאל ולנפוש במתחם צימר בעמק יזרעאל.

בית לחם הגלילית הוא מושב עובדים וחקלאים, ומלבד מיקומו בעמק יזרעאל, הוא נושק לאזור הגליל התחתון, וניצב על גבעות ירוקות בגובה כ-200 מטר, מה שמעניק אוויר הרים צלול לתושבי ואורחי המקום, וגם אווירה של מיני טוסקנה בישראל.

בית לחם הגלילית הוא מושב עם רקע היסטורי, מבנים ושטחים היסטוריים, שמביאים עימם פיסת נוסטלגיה לימים של העלייה, ההתיישבות, קום המדינה, והתקופה שלפניה. במושב מתקיימת פעילות חקלאית ענפה ובהתאם לכך פרושים בו שדות חקלאיים בשלל צבעים ירוקים וצבעים שמשתנים בהתאם לפריחה העונתית. וזו סיבה מצוינת לחפש צימר בעמק יזרעאל.

קסם לוהט

האזור הקסום, שיש לו חלק בלתי נפרד מהקמת המדינה, היווה בין היתר השראה למייסדי ולסמלי המדינה. לראיה, "שיר העמק" שמילותיו נכתבו הרבה לפני שמישהו חשב על צימרים בעמק יזרעאל, על ידי המשורר נתן אלתרמן, שמעביר את אותו קסם מדובר של האזור, עם מילים שמוכרות כמעט לכל ישראלי בוגר:

"באה מנוחה ליגע, ומרגוע לעמֵל. לילה חיוור משתרע על שדות עמק יזרעאל. טל מלמטה ולבנה מעל, מבית אלפא עד נהלל. מה מה לילה מליל. דממה בישראל. נומה עמק, ארץ תפארת, אנו לך משמרת".

אם אתם זוג שמחפש צימר בעמק יזרעאל – קסם המגע הוא ה-מקום עבורכם.  מלבד היותו צימר בעמק יזרעאל, קסם המגע הוא מרכז להעצמה זוגית. יש בו צימרים זוגיים מפנקים, עם ג'קוזי במרפסת. במקום מתקיימים טיפולי ספא הכוללים עיסויים מלאי עוצמה לבני זוג שמגיעים למקום, על ידי מטפלים מוסמכים שמסייעים לבני הזוג לעבור תהליך מחבר, מלכד ומרגיע. אפשרות נוספת לבני זוג היא לחוות במקום סדנאות זוגיות שמקרבות ומחברות את בני הזוג אחד לשני.

המקום, אותו צימר בעמק יזרעאל, מושלם לזוגות שרוצים לפרגן לעצמם ולהרוויח את הזוגיות שלהם בעוצמות חדשות ונוספות. והוא עוד יותר מושלם אם בני הזוג יכולים ליהנות ממופע הטבע המרהיב – מנופים קסומים, שקט ורוגע של האזור, ואוויר צלול ונקי.

הטבע נמצא כאן בעמק יזרעאל במלוא עוצמתו, ואנחנו מאמינים שהחיבור החזק של צימר בעמק יזרעאל שנועד להעצים זוגיות, יחד עם הטבע, מסייע למבקרי המקום, ולכל אחד מאיתנו, להתחבר לעצמו ובמקביל להתחבר לבן או לבת הזוג שלנו.

הנופים המרהיבים של עמק יזרעאל מוסיפים לכל האווירה, כי הם מספקים תפאורה מושלמת למימוש וחידוש הרומנטיקה, שלרוב קשה לחוות אותה במלואה כשאנו בבית בחיי השגרה שלנו. לכן זה לא מפתיע שזוגות רבים מחפשים ליעד החופשה שלהם צימרים בעמק יזרעאל.

לאוויר הנקי עליו דיברנו, בזכות המיקום על גבי הגבעות, יש גם משמעות עצומה. מלבד העובדה שהוא מעניק רוגע ושלווה אוטומטיים, הנשימה הופכת לטובה ויעילה יותר.

לחוות חוויות זוגיות, לעבור תהליכים זוגיים מקדמים, ליהנות מלימוד זוגי משותף… לחוות את כל אלה תוך נשימה מלאה של אוויר נקי, בחסות הירוק מסביב, מקפיצה בכמה רמות את התהליך. וגם תורמת להצלחה של החופשה למלא את כל המצברים הנדרשים, ולהגיע למקומות עמוקים ושורשיים של קבלה ונתינה ולמידה מסוג אחר, שמחברים את בני הזוג יחד ולעצמם. צימרים בעמק יזרעאל זו מתנה שמחברת לשם.

וכל החוויה המופלאה הזאת מתאפשרת בזכות חיפוש של צימר בעמק יזרעאל.

צימר בעמק יזרעאל לזוגות עם ספא, עיסויים וסדנאות מגע זוגיות לחיזוק הקשר

צימר בעמק יזרעאל, כפי שהצלחנו להבין, זוהי בחירה בחופשה מרהיבה באחד האזורים היפים של ארץ ישראל, שמעבר ליופי החיצוני משרה רוגע ושקט פנימי.

קסם המגע הוא מתחם צימרים לזוגות שנמצא באזור הצפוני היפהפה של עמק יזרעאל, וממוקם במושב בית לחם הגלילית, על גבעות ירוקות א-לה טוסקנה.

הצימר, הספר ומרכז הסדנאות הזוגיות קסם המגע נוסד כמרכז להעצמה זוגית לזוגות שרוצים לעבור תהליך של התקרבות וגילוי מחודש ומתחדש. בעלי המקום הם בני הזוג – נחמה מדן, עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית גופנית ומטפלת זוגית, ויורם מדן, מנחה זוגות לאינטימיות ומיניות, פסיכותרפיה גופנית, וטנטרה.

זהו לא סתם צימר בעמק יזרעאל. כחלק מהייעוד של המקום מתקיימות בו פעילויות זוגיות מיוחדות. המקום שמיועד לזוגות שנמצאים במערכת יחסים מציע לא רק חוויה של לינה או שהות בצימר, אלא גם את הפעילויות שכולן נבנו כדי לחזק את הקשר הזוגי, להכניס עוד אלמנטים של שמחה, אהבה, תשוקה, ובערה, שכולם נועדו לחזק את הקשר ולהעצים את האהבה.

נספר קצת על כל הטוב שיש לקסם המגע, צימר בעמק יזרעאל, להציע:

ראשית, הצימרים. במקום ישנם ארבעה בתי צימר לזוגות. הצימרים מעוצבים בסגנון כפרי, קלאסי ונקי. יש בהם מרפסת כפרית מעץ, שבתוכה ממוקם ג'קוזי. כך שמלבד ההנאה מחדר מפנק הזוגות זוכים לבריכת עיסוי מושלמת כשברקע הנוף הצפוני היפהפה של עמק יזרעאל.

במקום ישנו מתחם ספא המציע מבחר טיפולי עיסוי לזוגות עם מטפלים מומחים, שמצליחים להעניק למטופלים חוויה שנוגעת, מרפאת ומרגיעה גם את הנפש. טיפולי ספא איכותיים שתוך צימר בעמק יזרעאל מביאים את הנשמה למקום של רוגע ושלווה שממנו מצליחים לצמוח לגילוי עצמי, וממנו גם הגילוי של בן או בת הזוג שלנו. בתפריט הטיפולים: עיסוי קלאסי, עיסוי אינדיאני עם אבנים חמות, עיסוי אירוודה עם שמן שומשום חם ועוד.

קסם המלכות - VIP

לצד טיפולי הספא המפנקים ניתן לעבור סדנאות זוגיות שונות ומהנות: סדנה זוגית חווייתית לחיזוק הקשר, סדנת טנטרה פרטית, סדנת עיסוי זוגית, טיפול רגשי ועוד.

אם כך, בקסם המגע מציעים את כל החומר והרוח לחיזוק והידוק הזוגיות והתשוקה במקום אחד. גם צימרים מפנקים, גם טיפולי מגע וגם סדנאות. אגב – ניתן לשכור את חדרי הצימר ללילה, וגם ניתן להשכיר אותם למשך מספר שעות ביום, לזוגות שרוצים לחזור הביתה בלילה, וזקוקים להפוגה קטנה של כמה שעות מחיי השגרה השוחקים, עבודה, בית ועוד. צימר בעמק יזרעאל הוא יחסית קל"ב להרבה אזורים בארץ. הוא מאפשר נסיעה לכמה שעות, או ללינה בלילה, וחזרה הביתה יחסית מהירה.

ולמה אנחנו חושבים שכל כך חשוב להשקיע בזוגיות? אנחנו מאמינים שזוגיות חזקה ויציבה מבטיחה חיים טובים, שלווים ומשמחים. זוגיות טובה מאפשרת לנו להיות אנחנו עצמנו, בשיא שלנו, בגרסה הטובה ביותר שאנו יכולים.

אנחנו מאמינים שכל החיזוקים שאנו מעניקים עוזרים להפרות ולהרים את הזוגיות. אז אולי חיפשתם צימר בעמק יזרעאל, אבל קיבלתם הרבה מעֶבֶר.

אירוח כפרי בעמק יזרעאל לניתוק מוחלט מחיי היום יום בתוך מרחבים פתוחים, יערות ושדות אין קץ

אירוח כפרי בעמק יזרעאל, כלומר השכרת צימר בעמק יזרעאל ללינה או שהות של כמה שעות, היא חופשה אולטימטיבית.

מתחם הצימרים לזוגות של קסם המגע, שפועל כמרכז להעצמת הזוגיות, פועל בתוך השקט והשלווה של האזור הצפוני היפהפה, העתיק והשורשי של עמק יזרעאל.

קסם המגע הוא צימר בעמק יזרעאל שמציע אירוח כפרי בעמק יזרעאל. מלבד חדרי הצימרים, במקום מעבירים סדנאות להעשרת הזוגיות וטיפולי ספא זוגיים. הזוגות שמגיעים להתארח עוברים תהליך מיוחד, כשכל הרקע והאווירה המיוחדים של עמק יזרעאל מעצימים ומקדמים את כל התהליך.

אירוח כפרי בעמק יזרעאל הוא חוויה מפעימה. באזור עמק יזרעאל הטבע נחווה במלוא עוצמתו. יש בו מרחבים פתוחים, יערות ושדות אין קץ. מספיק להיות זמן קצר באזור כדי להרגיש את החיבור הישיר לטבע שעושה פלאים לגוף ולנפש. בחרתם להגיע למתחם של צימר בעמק יזרעאל? כאשר שוהים באזור אשר מאופיין בצמחיה, טבע ושקט, אין גירויים חיצוניים שיסחפו אותנו. לכן, הראש נקי, שקט, ואנו ברגיעה, מה שעוזר לנו להתחבר לעצמנו, לבני הזוג, ולתהליך כולו.

אל תהססו לקחת חופשה שבה שכרתם צימר בעמק יזרעאל. האזור הזה של עמק יזרעאל הוא בדיוק מה שישלוף אתכם לרגע החוצה מתוך השגרה השוחקת והמעייפת. אם אתם מגיעים מהעיר או מישוב גדול, אז אלה מאופיינים בריחוק וניכור. כל הנוף האורבני של העיר שונה לגמרי ממה שיש בשדות עמק יזרעאל. בנוף העירוני יש בטון ושָיִש ומגדלים וחנויות ועסקים, ומסעדות, והרבה דברים שמלאים ברהבתנות וגוזלים את תשומת ליבנו. עבור האדם – אלה הרבה גירויים חיצוניים שמרחיקים אותנו מהחיבור הבסיסי והשורשי לעצמנו ולבן ובת הזוג שלנו.

לעומת זאת – שכרתם צימר בעמק יזרעאל? כשמגיעים למקום שבו שולט הטבע העוצמתי והיפה, כל מה שנגלה לעינינו אמיתי כל כך, שורשי ובסיסי. נטול גירויים, ומסכים והסחות.

רגעי קסם

ויש עוד משהו שקורה כאשר אנו בוחרים אירוח כפרי בעמק יזרעאל. אנו נמצאים בחיבור עמוק לטבע. הטבע הוא בעצם השלם. הדבר הזה שנברא בהרמוניה. וכשנמצאים קרוב כל כך לטבע, אז החיבור לסביבה הטבעית מחזק את החיבור שלנו לעצמנו ולכל התהליך המיוחד. התחושה הפנימית היא שלמה והרמונית יותר ועימה ההרגשה הפנימית של שקט ושלווה.

כל הטבע המפעים מתכתב היטב עם המקום שלנו, קסם המגע, שמציע טיפולים וסדנאות זוגיים וגם צימר בעמק יזרעאל. כל הטיפולים והסדנאות מבקשים לחבר אותנו למקום הראשוני שלנו, לגוף ולתשוקה. והגוף שלנו, גם הוא בא מהטבע. גם הוא שלם. שלם עם עצמו ועם הסביבה. והחיבור העז הזה של גוף וטבע, מעצים את התחושות שעוברות בגוף ובראש וממקסם את התהליך.

הזוגות שמגיעים אלינו להתארח חשים את הטבע והשורשיות לא רק במרחבים של עמק יזרעאל שמסביב, בזכות אירוח כפרי בעמק יזרעאל, אלא גם בפינה הקסומה שלנו. הכניסה למשק של קסם המגע היא שביל כורכר של פעם. לא אספלט ובטון מודבקים על פני האדמה, אלא טבע. גם החצר שבשטחנו היא הטבע הפראי, עם חצץ, כמו שהיה תמיד. העיצוב הוא לא של משטחי בטון ושיש מנוכרים וקרים. הכול באווירה טבעית, עם עצים וצומח ואוויר נקי מסביב. ולהשלמת ההרמוניה – גם קולות של בעלי חיים ברקע, למשל ברווזים ש"מגעגעים" במשק הסמוך.

זו לא מקריות שהמקום שלנו הוא צימר בעמק יזרעאל שנמצא בלב ליבו של הטבע. הטבע מעניק אנרגיה עצומה, אנרגיה של חיים שמרימה אותנו ועוזרת לנו לחיות. אנרגיה של שלם ושל השלמה.

זוגות שבאים אלינו מגיעים עם משאות כבדים. עם שגרה שוחקת, עם עייפות גדולה, עם רגשות שונים וסוערים, עם מטענים על עצמם או על בן או בת הזוג, שפוגמים באיכות החיים. הם מגיעים עם מחשבות, רגשות, דפוסים, התנהגויות, המון דברים שליקטו מתוך מירוץ החיים, ושעושים בלגן בנפש. במצב כזה, הכי מומלץ להם לחפש אירוח כפרי בעמק יזרעאל ולמצוא צימר בעמק יזרעאל להתארח בו.

המקום שלנו הוא צימר בעמק יזרעאל שבא לעשות סדר בכל הבלגן, להכניס שקט בתוך הנפש העייפה והסוערת. הסדנאות שלנו נבנו כדי להביא את השלווה הפנימית והזוגית מתוך יום יום קשוח. טיפולי הספא שלנו עוזרים לגוף להירגע, וברגיעה שלו להרגיע את הנפש. חדרי הצימר שלנו מפנקים כדי שהשהות תהיה חוויה חלקה ונעימה של לימוד והפנמה.

וברקע כזה, של אירוח כפרי בעמק יזרעאל – משתרעת תפאורה שלמה ורחבה של העמק היפה, שמעצימה את כל התהליך והחוויה הזוגית המיוחדת שהמקום מעניק. אנו בטוחים שגם אותה תפאורה תורמת להצלחה ולחיבור הפנימי והזוגי.

כשמבינים את קסמו ועוצמתו של האזור אפשר בעצם להבין את המשמעות של לחוות אירוח כפרי בעמק יזרעאל, בתוך הקסם של העמק המיוחד. כשמגיעים למקום רגוע כל כך, צימר בעמק יזרעאל שמוקף בתוך הטבע המיוחד, נמצאים בלב ליבה של חוויה מעצימה לגוף ולנפש. 

בתי הארחה בעמק יזרעאל בתוך מרחבים ירוקים ובתחושה של שקט שאין כמותו

צימר בעמק יזרעאל של קסם המגע הוא המקום הכי מומלץ שתוכלו להגיע אליו למען הזוגיות שלכם. תמצאו אותנו אם תחפשו בתי הארחה בעמק יזרעאל, כי המקום שלנו, שמשמש כמרכז להעצמה זוגית, שוהה באזור הפסטורלי של עמק יזרעאל בצפון הארץ.

אנו מציעים אירוח זוגי בצימר לצד טיפולי ספא וסדנאות לזוגות – לחיזוק והעמקת הזוגיות. יש משהו באזור ובאנשים שחיים בו שמעמיק את החוויה וההצלחה של התהליך שהזוגות עוברים אצלנו. זה קסם שקשה להסביר אבל קל להרגיש כאשר שוהים באזור ובמקום שלנו אחרי חיפוש של בתי הארחה בעמק יזרעאל.

בעמק יזרעאל חיה אוכלוסייה מיוחדת, שורשית, מחוברת לאדמה ולטבע. יש בו הרבה אנשי אדמה שדואגים לטפח את הירוק והצומח של הטבע ההרמוני שמסביב. זהו אזור שהוא הרבה יותר כפרי מאשר עירוני שמאופיין בניכור וקור.

בתור צימר בעמק יזרעאל, כמו עוד בתי הארחה בעמק יזרעאל, המקום שלנו משדר הרבה פשטות מטופחת, שמאפיינת את האוכלוסייה באזור. אוכלוסייה שורשית שמחוברת לטבע ולפשטות, בלי תחכום יתר. יש מקום לתמימות, אבל כזאת שבאה מבחירה להיות במקום שלם ושקט פנימי, ויש הרבה מקום לניקיון נפשי ששוטף את הגוף ברוגע ושלווה.

המשמעות של להתארח בתוך צימר בעמק יזרעאל, זה לחוות פיסה של משהו אותנטי, שהכי קרוב לפעם. הפשטות שיש באזור עוזרת להתחבר לחיים. כי חיבור לשורשים מחבר למשהו פנימי ולא למשהו חיצוני ונוצץ. לכן בשביל חוויה כזאת חפשו – בתי הארחה בעמק יזרעאל.

במהלך האירוח אצלנו, בסדנאות או בטיפולי הספא, אנחנו מספקים לזוגות המגיעים אלינו התבוננות מרתקת פנימה, לתוכם ולעצמם. בתור צימר בעמק יזרעאל, הסביבה הפסטורלית וההרמונית מסביב עוזרת להגיע לעומקים שמשאירים עלינו חותם ומעצימים את החיבור שעליו אנחנו מדברים. בני זוג שמגיעים אלינו נפתחים לעצמם ואחד לשני, הם לומדים לחוות ולהכיר מחדש את הפרטנר, וחוזרים עם כלים עשירים לחיים. 

מחוויות של זוגות שמגיעים למקום אנחנו מרגישים כי התפאורה והנוף של עמק יזרעאל, לצד האירוח בקסם המגע, ממלאים ומספקים וכמעט לא צריך דבר מלבדם כדי להגיע למקומות גבוהים בנפש ובתחושה.

אם בכל זאת תרצו לחוות דברים נוספים, וזה מה שקורה לא פעם כאשר מגיעים ומתארחים באחד מאותם בתי הארחה בעמק יזרעאל. באזור העמק יש שלל מקומות וחוויות מרתקים שתוכלו להגיע גם אליהם במהלך שהותכם באזור אצלנו. נשמח להמליץ לכם על מקומות, על פי טעמכם.

חוויה זוגית, חוויה כפרית, חוויה פנימית מלאה ועשירה. רוצים את כל אלה? זאת התשובה. הָגיעו אלינו לקסם. בחרו לכם לשהות אצלנו, במתחם מזמין של צימר בעמק יזרעאל.

קסם כחול

יחידה אינטימית מעוצבת לזוג שאוהב להרגיש קרוב קרוב, מיטה זוגית 200/140, ג’קוזי במרפסת פרטית מוקפת גינה.

מחפשים צימר זוגי בעמק יזרעאל?

מוכנים לקחת פסק זמן ולחדש כוחות?

מלאו כאן את הפרטים שלכם
ונחזור אליכם עם כל המידע

צימרים לזוגות עם סדנאות זוגיות

סדנא זוגית 8

זוג אוהבים בסדנת טנטרה פרטית

סדנת אהבה זוגית

מפגש מבוא מרתק
לחיזוק האינטימיות והמיניות

מתנסים במגע תואם לקוטביות השונה 
של הגבר והאישה.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 1,100 ₪ במקום 1,200

סדנת עיסוי זוגית

זוג בסדנת עיסוי עם מטפלת

סדנת עיסוי זוגי

למידה חווייתית של עיסוי 
ב 4 ידיים עם מטפל/ת.

לגלות שמגע אוהב הכי מרגיע,
מרפא וממלא את הלב.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 800 ₪ במקום 900

צימר עם עיסוי זוגי עיסוי לראש - זוג

צימר רומנטי למנוחה

פינוק בשניים

לגוון את החופשה
ולקבל ביחד עיסוי בחדר זוגי

להתחבר לגוף, לשחרר מחשבות ולהתמסר לעיסוי (מרגיע או מפרק) לפי מה שאתם אוהבים וזקוקים.
 10% הנחה לאורחי הצימרים
 

אטרקציות, מסעדות וטיולים מסביב צימרים לזוגות בלבד

אחרי שחיפשתם צימרים לזוגות בלבד בטח אתם מחפשים גם מה עוד אפשר לעשות בנוסף לעיסויים והפינוקים בצימר הזוגי שלכם? 
הרי פינתם זמן, תידלקתם את הרכב, הפעלתם את הוויז,  הגעתם למתחם צימרים רומנטים בצפון. אפילו מצאתם חניה בשפע 🙂 אז הכנו לכם שלושה דפים עם קישורים ומפות לטיולים, מסעדות, אטרקציות ופעילויות מיוחדות המתאימים לאורחי צימרים לזוגות בלבד של קסם המגע בית לחם הגלילית.

בית לחם הגלילית - מסעדות בצפון הקרוב

מסעדות איכות

מרחק של 10 דקות נסיעה מקסם המגע שהינו צימרים לזוגות בלבד ואתם במרכזי הבילוי והאוכל עם מגוון מסעדות איכות בצפון.

לרשותכם דף עם רשימת המלצות שאנחנו מכירים היטב, בקרבת צימרים לזוגות, כולל טלפונים ומפת הגעה. באזור טבעון ורמת ישי. על מנת להפוך את החוויה למהנה יותר. 

אם החלטתם להתפנק בצימר, אפשר להזמין ארוחה עם משלוח עד לצימר! הכנסו ללינק ובחרו את המסעדה לטעמכם.

מסלולי טיולים ביערות בקרבת צימר לזוג בצפון

מסלולי טיולים

אבל לא במסעדות ואוכל עסקינן, אם הגעתם עד לצפון הירוק, זה הזמן להציף את העיניים ולחוות את יופי ארצנו.

הידעתם? הצבע הירוק מרגיע את כל המערכות בגוף (בדיוק כמו בקסם המגע, צימר לזוג בצפון).

כדי שלא תלכו לאיבוד ביער, רכזנו במיוחד עבורכם ולרשותכם, דף מלא מפות ומסלולי טיולים להליכה רגלית, טיולי אופניים ורכב מסביב לבית לחם הגלילית בין יערות אלונים, שדות ירוקים, בארות, מעינות, נחל ציפורי ונופים של פעם.

אטרקציות לזוגות שבחרו צימר זוגי בצפון

אטרקציות ופעילויות

בית לחם הגלילית היא כפר תיירותי עם מספר תושבים בחרו להקים צימרים לזוגות בלבד בחצר הפרטית.

בתחום החקלאי תוכלו למצוא חוות לקטיף עצמי של ירקות ופירות, חוות תבלינים, יער מאכל, חוות ארנבונים, בתי בד של שמן זית.

ויש תושבים שבחרו להקים אטרקציות אחרות בתוך הכפר ומסביבו מתקיימות אטרקציות יחודיות: חץ וקשת, סדנאות קרמיקה, טיולי אופניים גלריות לאומנות.

שעות פעילות

יום א – ו:  09:00 – 17:00