יום ספא עם חדר פרטי

בית לחם הגלילית

בבית לחם הגלילית, הפרובנס של הגליל בצפון הקרוב, יש ספא עם חדר פרטי רומנטי לזוגות אוהבים.

מחכה לכם ספא עם חדר פרטי לבילוי זוגי מקרב! לקבל עיסוי אישי, לבלות זמן של יחד ולחזור הביתה בזמן לילדים. זהו פתרון מדהים לחידוש כוחות, להיפתח ולהרגיש יחד.

חופש זוגי עם ספא וחדר פרטי

ספא וחדר פרטי במקום פסטורלי ושקט עם גינה בסגנון טבעי, פינות זולה מרווחות. אווירה משפחתית בכל פינה, לובי מסוגנן באווירה ביתית, פינת פינוקים עם קפה, אספרסו ועוגה של נחמה, ספריית עיון בנושאי זוגיות ואיכות חיים. מתחם ג'קוזי מרווח כולל סאונה מצופה בקירות עץ המשרות אווירה אותנטית ומרגיעה.

ספא וחדר פרטי אשר מתאים במיוחד לזוגות שרוצים לפנות את הראש ולהתפנות רק לעצמם.

פינוי הזמן הזוגי הוא הכרחי לריענון הנפש הזוגית ולשימור האנרגיה שהייתה בתחילת הקשר, לפני שנכנסתם לשגרה ומטלות החיים. ביום יום אנחנו עסוקים בעבודה, גידול ילדים וקריירה, ורובנו מחכים רק לרגע שבו אפשר יהיה לשים את הראש ולהירגע, ולא תמיד יש את הפנאי והפניות להיות ממש ביחד לשתף או להתפנק. 

במהלך השבוע קשה להרגיע את הראש  מחיי היום יום ולפעמים צריך לקבוע דייט או לצאת מהבית למקום אחר על מנת להיות באמת ביחד. לשתף, להשתחרר להתקרב, לגעת ולהתפנק. ספא וחדר פרטי משלכם זאת אחלה מתנה לדיט זוגי על מנת להשלים את החסר לריענון הקשר.

פיתחו עכשיו את היומן, בחרו יום פנוי אפילו עוד כמה שבועות. צלצלו והזמינו!!!

קסם לוהט

להיות ביחד בספא עם חדר פרטי למנוחה ולחזור הביתה ֱבזמן לילדים

קפה ועוגה אחרי עיסוי זוגי

זוגות אשר מגיעים לספא עם חדר פרטי, בדרך כלל רוצים לשחרר מקומות כואבים בגוף, לשחרר מתחים ולבלות יחד באווירה רגועה.

הבילוי מתחיל בעיסוי זוגי לשניכם יחד באותו החדר עם שני מטפלים באווירה שקטה ורגועה. לאחר הטיפול, הקפה והעוגה של נחמה, אתם משוחררים, רגועים ופנויים רגשית וגופנית לבלות יחד בחדר פרטי עם אווירה רומנטית.

תארו לך מה אפשר לעשות ביחד אחרי…
כשחוזרים מחוויה כזאת, זה גם משהו לדבר עליו ימים, אבל לא רק…
יש אנרגיה אחרת, ופתאום אתם מוצאים את עצמכם עושים דברים אחרים יחד ביומיום,

אולי אפילו הדברים שעשיתם שרק התחלתם את הקשר

ודרך אגב, יש לנו פה בסביבה מקומות לטייל, לבלות ולאכול.

חוות דרך התבלינים המפורסמת, בית בד לשמן זית, מתחם חץ וקשת ויערות אלונים בגבעות שמסביב.

קישור לאטרקציות 🧡 קישור למסלולי טיולים 🧡 קישור למסעדות בסביבה

 

צימר ספא משלב את הצורך לטיפול לעצמי עם יחד זוגי

כדי להיות פנויים להיות ביחד ולהתקרב אנחנו זקוקים קודם כל להרגיש טוב עם עצמנו. לחדש כוחות ולשחרר מכאובים. צימר ספא של קסם המגע, בו קודם כל דואגים לאינדיבידואל ואז מטפחים את הזוגיות. כדי שהזוגיות תהיה יציבה חשוב שכל אחד מבני הזוג יטפח את עצמו וידאג לרווחתו, כך שיהיו לו מספיק משאבים, כוחות וחשק לטפח את היחד.

צימר ספא נותן מענה לצורך בטיפול אישי בספא עם בילוי זוגי אינטימי בצימר פרטי. כי אחת הסיבות שאנחנו בוחרים לחיות בזוגיות היא: הכמיהה הקדומה, שבעזרת הזוגיות אני אוכל להיות מחובר יותר לעצמי ולהגשים את עצמי טוב יותר בחיים בעזרת הביחד.

השיחות, השיתופים והמגע עוזרים לנו לסדר לעצמנו את המחשבות להרגיע את הנפש, לחזק את הביטחון העצמי, להרגיש קירבה ולמלא את הלב. אלו דברים שאפשר להשיג ביום יום גם בין כל המטלות של החיים. אולם מכיוון שבתקופה של השקעה גדולה קריירה או גידול הילדים קשה לנו להתפנות לעצמנו אני מציע לכם לקבוע זמן זוגי בבית ביומן. נשמע פשוט?  

אתם לא צריכים להגיע לצימר ספא כדי לבלות זמן ביחד. אתם צריכים לדאוג לעצמכם ביום יום ולאפשר לעצמכם בילוי במקום כמו צימר ספא כדי לאחד כוחות ולהתחזק. 

צימר ספא יעזור לכם למצוא את החסר, משוחררים מהשגרה, מרגישים את עצמכם מחדש ופנויים לקרבה. אח"כ הכל בידיים שלכם.

"הן גם העמודים נושאי המקדש ניצבים ולא ייגעו"

קסם המלכות - VIP

רוצים להזמין ספא עפ חדר פרטי?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

צימר עם ספא מתאים לזוגות עם ילדים שרוצים זמן של יחד

גידול הילדים הוא אחד מהאירועים הכי משמעותיים בחיי זוג, אשר דורש כל כך הרבה אנרגיה עד שהטיפוח העצמי והזוגי, במקרים רבים נזנחים. עצם הבחירה לפנות זמן, אם זה לבוא אל צימר עם ספא או לעשות את זה בבית, אפילו אם הזמן מוגבל. לטיפוח עצמי חשובה לתחושת האיזון וחידוש הכוחות, ולהמשך התפקוד עם מצברים מלאים.  

ההתרגשות שמופיעה עם הילד הראשון מפנה את כל תשומת הלב לרך הנולד, הצורך להיות הורים מושלמים ולהעניק לתינוק את כל הצרכים שלו. 

לגדל ילדים זה קשה! 

הם דורשים מאיתנו זמן, כוח פיזי, אין סוף חשיבה והתאמה של עצמנו, דחיקה של הרצונות שלנו וסבלנות אין קץ. פתאום צריך לקום ולהחליף לתינוק חיתול, אפילו שאנחנו עייפים; להתפעל בפעם המיליון מהציור של הילד, אף על פי שאנחנו ממש זקוקים לרגע לעצמנו; או לעזור לילדה לנקות את החלב שנשפך עליה, למרות שאנחנו ממש חייבים להתפנות וכבר ביקשנו ממנה אלף פעם לשבת עם הכוס.

אנחנו גם מצפים מעצמנו להצליח לראות ולהבין את הצרכים והרגשות שלו ולהצליח להיות הכי טובים שאנחנו יכולים עבורו, וגם בתחום הזה אנחנו מקבלים פעם אחר פעם הפתעה מאכזבת כאשר הילדים שלנו מתלוננים ואינם מרוצים מהמאמצים שלנו.


המאמצים להצליח בהורות שלנו מפנה את כל תשומת הלב אל הילדים וגם כשיש לנו זמן לעצמנו אנחנו ממשיכים לדבר על הילדים ולא מתפנים לדבר על עצמנו. 

הרצון העז להיות הורים טובים משכיח לנו את עצמנו ואת הזוגיות שלנו אולם מי שמבין יודע שהורות טובה מתחילה בזוגיות טובה. ככל שאנחנו מטפחים את הזוגיות שלנו והילדים רואים הורים אוהבים זה נותן להן מודל לחיקוי. לראות את העתיד עם חיים טובים של צמיחה, שיתוף, עזרה הדדית, ביטוי רגשות ואהבה.

מה שקורה לרוב הזוגות שבדיוק בזמן שמופיעים הילדים זה הזמן שאנחנו משקיעים הכי הרבה בקרירה ולעטים גם בהשקעה בתכנון או רכישת בית למשפחה.

שנייה לפני השחיקה

כמו גלגל הצלה שנזרק לעברכם להזמין צימר עם ספא לקבוע זמן פנוי ולצאת לצימר עם ספא, לקבל עיסוי קשוב למה שאתם זקוקים ולנוח, ממש לנוח. בצימר עם ספא פרטי משלכם ג'קוזי פרטי בחדר וזמן אינטימי לשיחות ושיתופים על כל מה שלא הספקתם בחיי השגרה.

הגעתם אל צימר עם ספא, קבלתם טיפול האישי מכין אותנו טוב יותר כדי להיות פנויים להיות יחד. כשנכנסים לחדר הטיפולים ביחד אבל כל אחד מקבל עיסוי אישי, בדיוק למה שהוא צריך, שזמן הטיפול מצליחים להרגע נרגעים ולהיות קשובים לעצמנו בלבד. זה בדיוק מה שכל אחד צריך על מנת להצליח להתחבר ליחד הזוגי.

אם אין לי אותי איך אני אהיה אתך?

טיפוח עצמי חיוני בכלל לחיים וגם כדי להיות פנויים להתחבר לבן הזוג. אנחנו זקוקים לאנרגיה המתאימה כדי להתקרב, כשיש בגוף כאבים, מתח, לחץ או חולשה, קשה להיות פנויים ליחד הזוגי. 

ביציאה מהצימר לספא אתם עוברים בגינה מקסימה ונכנסים לחדר הטיפולים. שניכם יחד באותו החדר. לאחר שאתם שוכבים על מיטת העיסוי, ומכוסים במגבת, נכנסים המטפלים להעניק לכם עיסוי שמנים המדוייק למה שאתם זקוקים. לאחר הטיפול כשאתם רגועים, הראש נקי ממחשבות והלב נפתח לשיתופים ואהבה.

צימר עם ספא- להתפנות מהילדים ולהיות ביחד  

רגעי קסם

כיף לנוח יחד אחרי העיסוי בצימר ספא עם ג'קוזי פרטי

כולנו רוצים להירגע. מחקרים מגלים שכאשר השרירים רפויים גם המוח נרגע, כמות המחשבות יורדת ונוצרת חוויית רגיעה. בנוסף לשחרור שחווים בעיסוי בספא, חום המים של ספא עם ג'קוזי פרטי, משלים את הפעולה של הרפיית השרירים וכך נוצרת הרגיעה.

חום המים משפר את כושר השינה

אנשים אשר סובלים מקושיי שינה מגלים ששהייה במים חמים אינה רק מעלה את טמפרטורת הגוף ואינה רק נעימה, אלא מרגיעה את כלל הגוף שמאפשרת לכם שינה טובה יותר.

הקלה בכאב

שהייה ממושכת במים החמים של ספא עם ג'קוזי פרטי מסייעת לייעל את תנועת הגוף, מטפלת בדלקות מפרקים ובאופן כללי מסייעת בהפחתת תחושות כאב.

שמירה על רעננות העור

אנשים שחשוב להם לשמור עור קורן ומתוח, מגלים ששהייה שבועית בג’קוזי עשויה להספיק על מנת להאט באופן משמעותי את הליך הזדקנות העור.

שיפור זרימת הדם

וכל זאת מכיוון שזרמי המים החמים מרפים את השרירים, כלי הדם מתרבים וזרימת הדם החופשית מובילה את כל החומרים והחמצן לכל האיברים והתאי בגוף מה שמייעל את חילוף החומרים, ופינוי חומצת החלב שמצטברות בשרירים.

ברמה הזוגית

חיכוך עור ועור בתוך המים החמים, מייצר חוויה מיוחדת, מקרבת, רכה, עוטפת.

ספא עם ג'קוזי פרטי זה לא רק פינוק יש לג'קוזי פרטי השפעה בריאותית מרגיעה שמאפשרת לכם זמן איכות של יחד כאשר אתם משוחררים גופנית, נפשית ומחשבתית. 

בילוי זוגי עם ספא כולל חדר פרטי, עיסוי, חצר פרטית וכיבוד קל - פירות ויין

עכשיו, זה הזמן לבלות, להזמין ספא כולל חדר פרטי שייתן לכם את הזמן לעצמכם כאשר יש לכם שקט מהילדים כדי לטפל בעצמכם בספא עם עיסוי טוב להרפיית הגוף כך שיהיה לכם מספיק חשק להתפנק יחד ולטפח את הזוגיות.

בקסם המגע אשר ממוקם בבית לחם הגלילית הבילוי בספא כולל חדר פרטי עם כל הפינוקים שזוג זקוק כדי להעביר כמה שעות לחידוש כוחות וריענון הקשר.

חבילות ספא כולל חדר פרטי 

יש לכם אפשרות להזמין 

 🧡 החבילה היומית של ספא כולל חדר פרטי  בין השעות 10:00 עד 18:00 לזה אנחנו קוראים יום אהבה ומנוחה זוגי.

 🧡 חבילת לינה של ספא כולל חדר פרטי ללילה אחד צ'ק אין בשעה 14:00 עד 11:00 למחרת 

 🧡 דאבל משתלם של ספא כולל חדר פרטי לשני לילות כאשר לילה שני במחיר מוזל 

אם כבר פינתם את הזמן והצלחתם לצאת אז קחו שני לילות. 

ביום הראשון תוכלו להתחיל את החופשה בעיסוי זוגי כדי לפנות את הראש והגוף ממתחים מיותרים כך שיהיה לכם יותר קל לפתוח את הלב ולהתקרב. ביום השני תוכלו לבחור בין שלל הפעילויות והטבע שיש לסביבה להציע או להזמין סדנת אהבה זוגית שתעמיק לכם את הקשר 

יום גיף זוגי

קסם המגע מזמין אותך לשריין מקום לזמן זוגי עם צימר ספא, מצא תאריך המתאים ביומן שלפניך

כדי להזמין מקום בקסם המגע ניתן להיכנס לקישור הבא ולבחור צימר ספא בתאריך שמתאים לכם או להתקשר. 

אפשר להזמין צימר ספא עם עיסוי זוגי או צימר ספא עם סדנה זוגית.

זה מאוד מתאים כמתנת יום הולדת או יום נשואין או במצבי משבר שצריך לחזר את הקשר או לחזק כוחות.

אם אתם לא בטוחים מה מתאים לכם. אתם מוזמנים להיכנס לדך צימרים לזוגות בצפון וגם להתייעץ כדי לבחור את המארז המושלם עבורכם

בין אם זה צימר ספא,  סדנאות או כל סוג טיפול אחר, מותאם אישית.

מוכנים לקחת פסק ולחזור הביתה בזמן?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

שעות פעילות

יום א עד ו':  09:00 – 16:00  שבת סגור

יורם מדן

מומחה לנושאים שקשורים לזוגיות כבר 20 שנה, עוזר לזוגות לגעת זה בזו, בשילוב המגע בגוף, ברגש ובתודעה. מנחה סדנאות אינטימיות ומיניות בזוגיות, בקסם המגע וגם בעזרת מגע לעומק ההוויה.

השארת תגובה