צימר ללילה אחד

צימר ללילה אחד – גם ביום חמישי, בשישי, בסופ"ש או באמצע השבוע

הזמינו עכשיו צימר ללילה אחד מפנק בקסם המגע בבית לחם הגלילית

צימר ללילה אחד עם עיסוי או סדנה זוגית שמעניקים אוויר לנשימה לזוגיות ולעצמנו.

אתם בזוגיות ומחפשים מקום פרטי ומפנק להיות יחד, לנוח, לטייל ולהרפות? בבית לחם הגלילית יש צימר ללילה אחר שכוללים טיפולים ייחודיים להעשרה של הזוגיות ושל עצמכם

להיות יחד ולחזור לילדים. צימר ללילה מפנק

צימר ללילה אחד – אם זה מה שאתם מחפשים מצאתם! 

נעים מאוד, אנחנו קסם המגע – בית להעצמה זוגית, צימרים, סדנאות זוגיות, ספא וג'קוזי. המקום לזוגות לקחת בו פסק זמן מהשגרה למנוחה, חידוש כוחות, וחיבור מחדש לעצמנו ולבן/ בת הזוג.

לפעמים כל מה שזוגות צריכים כדי לזכות במנה גדושה של חיזוק הרומנטיקה והאינטימיות הזוגית זו חופשה קצרה. לכן כל מה שנדרש לעשות הוא פשוט להזמין צימר ללילה, וזהו. 

צימר ללילה מומלץ מאוד לזוגות שצריכים לרגע הפוגה מהשגרה שלהם, למילוי מצברים ורעננון כוחות, כי זה מה שיעזור להם להתחזק ולהעצים את הזוגיות שלהם. זה מאסט לכל זוג במערכת יחסים להזמין צימר ללילה אחד. 

החופשה הרגעית הזאת של צימר ללילה מתאימה לזוגות בשלבים שונים ורבים. אחד הקהלים שהכי צריכים את מיכל החמצן הזה של הפוגה זוגית וחופשת צימר ללילה הם זוגות עם ילדים. ואפשר להבין מן הסתם למה. 

צימר ללילה אחד יכול מאוד לעזור לבני זוג עם ילדים קטנים, שעסוקים בטיפול וגידול הילדים, טרוטים מחוסר שינה בלילה, ומתקשים למצוא זמן לעצמם ולרומנטיקה. צימר ללילה לזוג כזה זו מתנה הכרחית לזוגיות ולעצמם, כזאת שמעניקה להם מספר דברים במקביל. 

עבור זוגות עם ילדים קטנים, צימר ללילה אחד מאפשר להם לישון לילה שלם טוב כמו שצריך, או לקום קצת מאוחר יותר משעת היקיצה של הקטנטנים בבית. לפעמים לילה אחד של שינה טובה בזכות זה שהזמנתם צימר ללילה, מעניקה בוסט טוב של אנרגיה וכוחות לחזור לחיים ולמטלות. 

זוגות עם קטנטנים גם מתקשים למצוא את הפינה הפרטית שלהם, זמן לרומנטיקה או למימוש התשוקה, כאשר הם עמוק בתוך הקלחת של גידול הילדים, כשגם בשעות הלילה הקטנות אין לדעת מתי הם יקראו להם לעזרה עם מוצץ, בקבוק או שמיכה. כשהם מזמינים צימר ללילה – זה הזמן שלהם להפוגה הזוגית שלהם ללא הפרעות. 

זוגות עם ילדים גדולים גם הם זקוקים לפרגן לעצמם עם צימר ללילה אחד. במקרה שלהם לפעמים קשה להגיע לזוגיות ואינטימיות בתוך הבית. אמנם הילדים כבר גדולים ולא זקוקים לדאגה וטיפול, אך מצד שני לפעמים יש הרגשה לא נעימה, לדעת שהם במרחק פסיעה מדלת החדר שלכם ועלולים לשמוע או להפתיע אתכם ברגעים אינטימיים. לחלק מהאנשים זה אולי יישמע קצת מוגזם, אבל זו המציאות – הרבה זוגות לא מוצאים ולא יכולים למצוא זמן לאינטימיות רוגעת מלאה בקשב לבן או בת הזוג כשהם יודעים שהילדים נמצאים בחדרים הסמוכים. צימר ללילה פותר את הבעיה.

קסם לוהט

לקחת לעצמכם רגעים של יחד, עם צימר ללילה אחד

הזמנת צימר ללילה היא הזדמנות לרגעים של תשוקה בלי מעצורים ובלי חששות האם הילדים בסביבה, ומה יגידו ומה יחשבו. הזמנתם צימר ללילה אחד וזה הזמן שלכם לפרגן לעצמכם, וזה מגיע לכם אחרי שנים שטיפלתם, טיפחתם וגידלתם! השנים בהן הילדים כבר גדלו הן במיוחד הזמן שלכם. ולכן מספיקה קפיצה אחת מהשגרה, צימר ללילה, כדי למלא מחדש את המצברים שלכם – המצבר האישי והמצבר הזוגי. 

בין אם הילדים גדולים או קטנים – הזמנה של צימר ללילה תעזור לכם לחזק את הביחד שלכם. קודם כל זהו לילה שהוא כולו שלכם, במקום מפנק במיוחד. אחר כך זהו מרחב שלכם לאינטימיות, למגע, לתשוקה, מבלי שאף אחד בסביבה יכול להפריע. זה נטו אתם ביחד. 

בקסם המגע זוגות רבים מזמינים צימר ללילה אחד. אפשר לשלב את החוויה הבלתי רגילה הזאת עם ספא – שירות של טיפולי ספא עם מטפלים מומחים. ואפשר להזמין סדנאות זוגיות להצתת הרומנטיקה והתשוקה. 

ותמיד תמיד – אפשר באותו צימר ללילה שהזמנתם ליהנות מהחדר הפרטי שנמצא באזור הירוק היפהפה, טבע עוצמתי, ואפילו ג'קוזי במרפסת שמוסיף עוד טוויסט של פינוק שקשה לחוות כמוהו בבית. 

לסיכום – אתם זוג שרוצה למלא את המצברים? הזמינו צימר ללילה אחד. 

צימר ליום אחד מתאים לזוגות שזקוקים להיות עם עצמם בשקט והזמן יקר

צימר ללילה אחד או צימר ליום אחד (תלוי מה תבחרו) הוא פתרון מצוין עבור זוגות כדי לקחת הפוגה מהשגרה השוחקת. 

השהות בצימר מאפשרת לבני הזוג להתפנק, להירגע ולאהוב בלי שום רעשי רקע בסביבה. שם, בחדר בתוך צימר ללילה אחד שהזמנתם, אלה אתם שניכם. חווים את הזוגיות בשקט ובלי רעשי רקע, נהנים מהקשבה ללא הפרעות, נהנים מהשקט שלא תמיד נמצא כשאתם בבית, נהנים מזה פרגנתם לעצמכם את ההנאה האישית שלכם. נהנים מהביחד. 

אם דיברנו על זוגות עם ילדים שזקוקים למנת צימר ליום אחד דחוף, אז למען האמת גם זוגות שהילדים לא גרים איתם בבית זקוקים להפוגה של צימר ללילה אחד, בין אם זוגות ותיקים, או זוגות בפרק ב', עם ילדים גדולים. 

כן, גם עבור זוגות רבים שהילדים שלהם כבר לא נמצאים בבית, צימר ללילה אחד הוא פתרון מושלם. 

ולמה צריך לפעמים את ההפוגה המדויקת הזאת של צימר ליום אחד או ללילה? בעיקר משום שכאשר עובדים קשה, אז אנחנו עסוקים בקריירה ובמירוץ החיים, ופחות בעצמנו או בזוגיות שלנו. 

למה צימר? אם אנו מזניחים את עצמנו זה לא טוב, כי אנו לא בגרסה הטובה של עצמנו. ואם אנו מזניחים את הזוגיות, המצב עוד יותר בעייתי, כי אנחנו עלולים לאבד את הפרטנר שלנו, בגלל שלא ידענו בזמן אמת לתחזק את הזוגיות שלנו בכבוד ובהערכה. 

מספיק להזמין צימר ליום אחד כדי להעניק לעצמנו מסגרת ומרחב שיוצאים מהשגרה הרגילה. לפעמים החופשה הקטנה הזאת היא המרחב הפרטי שלכם להעצים את הזוגיות האוהבת שלכם לזוגיות עוצמתית יותר ולהגדלת מעגל האהבה והתשוקה. וזה מגיע לכם! 

כאשר אנחנו נשארים בבית, ולא מזמינים צימר ללילה אחד, אנחנו לא באמת מצליחים לצאת מתוך מטלות השגרה והיומיום בבית, מהטלפונים של העבודה, מעוד מטלה שיש לעשות במחשב, מעוד בריחה לדבר מה כלשהו. ומה שבטוח – הדבר האחרון שהיא עושה זה לשמור על הזוגיות. 

כאשר יוצאים לחופשת הפוגה קצרה אל צימר ללילה אחד אז זו הזדמנות להתנתק באמת לזמן מה מהכול. לא לרגעים ספורים, לא לכמה דקות ולא לשעה קלה. אלא להגיע למנוחה מנטלית ארוכה יותר מאשר ניתן לקיים בבית, אישית וזוגית. 

קסם המלכות - VIP

יש משהו מסעיר שמשנה את האווירה בהזמנת צימר ליום אחד

דבר נוסף, יש משהו בהזמנת צימר ליום אחד שיוצר משהו מסעיר באוויר, שמשנה את האווירה כולה, ושאי אפשר לחוות בבית בתוך חיי השגרה אליהם אנחנו רגילים ושאותם אנחנו חווים במהלך היומיום. וכן, גם הזוגיות הטובה ביותר צריכה קצת שינוי אווירה ותפאורה, אפילו אם כבר אין ילדים שגרים בבית. החופשה בצימר משנה לגמרי את התמונה, תרתי משמע, עם נוף אחר ומראות אחרים שאוטומטית מוציאים אתכם מהדריכות היומיומית, ופשוט מרגיעים. 

לאחר שהזמנתם אצלנו צימר ליום אחד – בחדרי הצימר שלנו אנו מציעים אירוח מפנק במיוחד. המקום נועד לזוגות, הוא נוצר כדי לשרת זוגות, והמטרה שלו לעזור לבני הזוג המתארחים לחזק את הזוגיות שלהם במגוון דרכים. אנחנו רואים בזוגיות בסיס אנושי חשוב, אנחנו מאמינים בזוגיות, אנחנו מאמינים במערכת יחסים טובה, קשובה, אוהבת, מחבקת ומכבדת, ולכם אנחנו סבורים שהיא זקוקה לתחזוקה. ואם נשים לב – תחזוקה היא משורה ח.ז.ק לא במקרה, כי היא זו שעוזרת לחזק את הזוגיות.  

תזמינו צימר ליום אחד וזה יכול להבטיח לכם כמה שעות ארוכות שבו תחוו את הזוגיות של שניכם במרחב אינטימי ושקט משל עצמכם.  אותו צימר ללילה אחד שהזמנתם בעצם יוצר לכם זמן יקר מפז, שהוא שלכם. זמן ממוקד שבו אתם לא מתעסקים בשום דבר אחר, מלבד אתם והזוגיות שלכם. 

בקסם המגע יש לנו מבחר צימרים, עם חדרים שעוצבו בסגנון כפרי רך המשתלב היטב באזור הצפון הירוק והרוגע. העיצוב גם קלאסי ורומנטי באופן כזה שעוזר להדליק את הזוגיות ולהצית את התשוקה. 

במרפסת הכפרית שיש לכל חדר בצימר, יש ג'קוזי שבני הזוג יכולים לשבת בתוכו וליהנות מפינוק אמיתי של מסאג' בחסות הגלים הרכים בבריכת העיסוי הפרטית שלהם לכמה שעות הקרובות. 

אז נכון שהזמנתם אצלנו צימר ללילה אחד או צימר ליום אחד. 

אבל אנחנו ממש לא מסתמכים רק על החדרים שיציתו את הזוגיות (למרות שזה מה שקורה). המקום שלנו משמש כמרכז להעצמת הזוגיות. 

ניתן להזמין טיפולי ספא זוגיים מפנקים במיוחד שמרגיעים את הגוף אבל ממריצים את האהבה והתשוקה הבוערת. 

בנוסף, אנו מקיימים סדנאות להעשרת הזוגיות. אלו יכולות להיות סדנאות בתחום המודעות או המגע הזוגי. ובכל מקרה – הן תורמות המון לקשר הזוגי, ולקרבה פיזית ומנטלית. 

אנחנו אם כך מציעים מגוון שירותים, שכולם עוטפים ומשלימים את המוצר הבסיסי והכי נחוץ לבני זוג שרוצים לחזק את הזוגיות – צימר ללילה אחד.

צימר ללילה בצפון הקרוב, קפיצה קטנה מהבית

צימר ללילה אחד, מחפשים אחד כזה? צימר ללילה בצפון הוא פינוק מושלם לזוגות. 

האמת, לא צריך לחשוב יותר מדי, במיוחד אם מדובר בצפון הקרוב, סמוך לחיפה, לקריות ולטבעון. פשוט מזמינים חופשה ליממה או שתיים, מארגנים תיק קטן, ויוצאים למסע של זמן איכות לזוגיות שלכם.

מתי תעשו את זה? ברגע שיכולים. ניתן להזמין צימר ללילה בצפון באמצע שבוע, ואפשר להזמין צימר ללילה אחד גם בסופי שבוע. מתי שאתם יכולים – זה מבורך לכם ולחיזוק הקשר ביניכם. 

אז נכון שזוגות רבים מעדיפים לצאת בסופי שבוע ולהזמין צימר ללילה אחד, כי אלו ימים בהם אין עבודה ומחויבויות הקשורות אליה. אבל אם זה מתאפשר, גם אמצע שבוע יכול להיות אופציה טובה ומאוד מעניינת. לפעמים דווקא אותה חופשה קצרה שלקחתם מהעבודה, כדי לצאת לחופשת הפוגה זוגית אחרי שהזמנתם צימר ללילה בצפון, הופכת את כל האווירה למיוחדת אפילו יותר. 

ייתכן שבאמצע שבוע תרגישו את החופשה בעוצמה יותר חזקה דווקא בגלל שלקחתם לעצמכם הפסקה ממש יזומה, יום חופש מהעבודה. ואתם תדעו שעשיתם את זה כדי למלא מצברים, לנשום ולהירגע, ועשיתם את זה גם למען עצמכם וגם למען הזוגיות שלכם. והתחושה שפרגנתם לעצמכם – ממלאת וטובה. בונוס נוסף: בדרך כלל באמצע שבוע מחיר הזמנה של צימר ללילה אחד הוא נמוך יותר לעומת סוף שבוע.  

הזמנתם צימר ללילה בצפון – אז בין אם מדובר באמצע שבוע או בסוף שבוע, תוכלו ליהנות ממגוון אטרקציות ומקומות שהצפון מציע. 

באזור של מתחם הצימרים שלנו יש מגוון רחב של אטרקציות ומסעדות שתוכלו ללכת אליהן בשניים. כשירות לאורחים שמגיעים אלינו הכנו רשימה מסודרת לפי תחומי העניין שלכם. הרי הזמנתם צימר ללילה בצפון, אז אולי תרצו גם להעשיר עוד יותר את החוויה ולבקר במקום מעניין שנמצא באזור שלנו. אנחנו בטוחים שאם חשקה נפשכם גם לצאת קצת ממתחם הצימר, תמצאו לכם מקום בילוי מיוחד ומרתק עבורכם. 

ולאחר שתסיימו את הבילוי המיוחד שלכם, אתם תחזרו לחדר שהזמנתם של צימר ללילה בצפון, שם יש לכם את כל הזמן שלכם להנות מזמן איכות זוגי נטו בשניים, ללא הפרעות והסחות דעת. כך נהנים מכל היתרונות של צימר ללילה אחד. 

רגעי קסם

הזמינו עכשיו צימר ללילה אחד בצפון בבית לחם הגלילית!

צימר ללילה אחד הוא בילוי נהדר שזוגות זקוקים לו, ובמיוחד אם זה צימר ללילה אחד בצפון בגלל ייחודו של האזור הירוק והיפה. 

אזור צפון הארץ נחשב ליעד טיולים ותיירות אטרקטיבי. מזג האוויר נוח בו בימות הקיץ לעומת אזורים אחרים, כי בצפון חם פחות מאשר במרכז והדרום. בחורף, אזור הצפון מרגיש כמו אירופה הקטנה, אך עדיין הקור בו הוא "לייט" עם טמפרטורות ישראליות. אז אם כבר מחפשים צימר ללילה אחד, עדיף שזה יהיה צימר ללילה אחד בצפון.

אזור הצפון שקט ורגוע, טובל בירוק, ומציע נוף משגע, שאם אתם מגיעים מהמרכז או מהדרום, ובמיוחד אם אתם תושבי עיר, הוא נוף מיוחד שפחות רואים אותו ביומיום. לכן אם אתם מזמינים צימר ללילה אחד בצפון, במיוחד באזור שלנו, כל האזור מספק תפאורה הולמת ושונה לזוגיות שלכם שמקבלת בוסט של העצמה. 

פשוט תהיו אתם, נטו, עם בני הזוג. תבחרו להנות מהזמן שלכם, ומהקסם שאזור הצפון משרה עליכם. תתפלאו לדעת שכמה שאתם מכירים את בן הזוג מקרוב, תמיד יש עוד מה לגלות, לחוות וללמוד. ודווקא החופשה שהזמנתם של צימר ללילה אחד בצפון, שהיא במקום אחר ושונה ממה שאתם רגילים, מעצימה את אותה למידה. 

בגלל זה, אנחנו ממליצים – אם חשקה נפשכם להזמין צימר ללילה אחד, עדיף שזה יהיה צימר ללילה אחד בצפון. 

קסם כחול

יחידה אינטימית מעוצבת לזוג שאוהב להרגיש קרוב קרוב, מיטה זוגית 200/140, ג’קוזי במרפסת פרטית מוקפת גינה.

גם לילה רומנטי לזוג יכול להספיק למלא מצברים

צימר ללילה אחד כדי להעביר לילה רומנטי לזוג הוא בדיוק מה שנחוץ לשם מילוי מצברי הזוגיות. לילה רומנטי לזוג זו המלצה חמה שהיא בגדר חובה לבני זוג שרוצים לטפח ולשמר את הזוגיות שלהם. 

כאשר אתם מזמינים צימר ללילה אחד אתם דואגים לעצמכם, לחוות זמן זוגי איכותי ומשותף שיטעין אתכם באנרגיה, כל אחד מכם לחוד וגם את שניכם יחדיו. וזה בדיוק הדבר שאתם צריכים רגע לפני החזרה לשגרה. 

קסם המגע, שמציע צימר ללילה אחד לזוגות שיוכלו להעביר לילה רומנטי לזוג הוא מקום שנוסד עבור ובשביל זוגות. 

אנחנו מאמינים שאי אפשר רק לעבוד ולחיות בתוך מטלות השגרה, בלי שזה ישחק אותנו ואת הזוגיות שלנו. זוגות חייבים לחוות בשקט וברוגע לילה רומנטי לזוג. אנחנו יודעים שלפעמים שינוי קל של התפאורה, יציאה מהבית לתוך חדר מפנק שלרגע מבודד אתכם מהעולם, זוהי מתנה שיכולה במיידי להעניק לכם תחושה של חידוש ופריחה. 

אז מה עושים? פועלים. פשוט היכנסו לאינטרנט, ותחפשו צימר ללילה אחד שיהיה לכמה שעות ה-מקום לזוגיות שלכם.

אם תבחרו להתארח אצלנו בקסם המגע, תבינו שהמקום שלנו הוא מעבר למרכז של צימרים לזוגות שבו מעבירים לילה רומנטי לזוג. 

כשאתם מזמינים אירוח אצלנו אתם כמו חותמים, חותמת איכות כזאת, על כתב הצהרה וירטואלי שלכם, שאתם משקיעים בזוגיות שלכם, שאכפת לכם מאוד – מעצמכם ומבת או בן הזוג. 

קסם המגע הוא מרכז העצמה לזוגיות שנבנה ועוצב מלכתחילה כדי לארח בני זוג, בכל שלב במערכת הזוגית שלהם. המקום מציע לא רק צימר ללילה אחד להעביר בו לילה רומנטי לזוג. 

מעבר לצימרים שמספקים לילה רומנטי לזוג, אנחנו מציעים איכות ותוכן שנועד להרים לזוגיות שלכם:

טיפולי ספא מעולם אחר לחוויה רוחנית שאחריה אתם יכולים שניכם להגיע לחדר המטופח שלכם, להתרווח ולהירגע, או לממש את אהבתכם כשאתם הרחק מהבית והרחק ממטלות היומיום. פשוט בשקט וברוגע שלכם. 

סדנאות זוגיות מיוחדות לחיבור פיזי ונפשי. מתוך שלל סדנאות מקצועיות שאנחנו מציעים, תוכלו לבחור מה אתם רוצים כדי להדליק את הזוגיות והביחד שלכם.  אנחנו מציעים לכם לבחון יחד את הרשימה ולבחור את מה שהכי תאהבו, שניכם.  

ולצד טיפולי הספא או הסדנאות, אתם הגעתם כדי להעביר לילה רומנטי לזוג. רחוק מהבית ומכל המחויבויות. יש זוגות רבים שמגיעים אלינו להתארח, ומרגישים כל כך בנוח במרחב של החדר המפנק, שהם כמעט לא יוצאים מהחדר, אלא פשוט נהנים מזמן נטו ביחד. אפשר להבין למה – החדרים מטופחים נעימים ומזמינים, המיטה רכה וגדולה ובמרפסת הכפרית עומד ג'קוזי לרשות בני הזוג. הם פשוט רגועים ונהנים ומתחברים בתדר גבוה לעצמם ולאהבתם. 

יש כאן חוויה שהיא טוטאלית. אצלנו בקסם המגע – יש כל כך הרבה דברים שניתן להרגיש, ללמוד, לחוש ולחוות כאשר מזמינים צימר ללילה אחד. 

צימר עם סדנת טנטרה פרטית או צימר עם עיסוי זוגי לתרגול ובילוי אינטימי.

אחת הדרכים להרחיב את הלב כשאתם מזמינים צימר עם סדנה או צימר עם עיסוי, היא לשלב את המסע שלכם ביחד וזמן האיכות, שיעזור לכם קצת לצאת מהתפיסות המקובעות ותאפשר לכם להשתחרר, אבל באמת. אתם רק צריכים לתת לזה צ'אנס אמיתי.

צימר זוגי רומנטי הוא מהנה וכיף, אבל כשהוא משולב בסדנה מעשית או עיסוי זוגי הוא גם יותר פרקטי, קצת כמו טיפול זוגי ואינטימי.

סדנת טנטרה פרטית תאפשר לכם לגלות את עצמכם ולא פחות חשוב את בן או בת הזוג שלכם, להקשיב לנשימות, לתנועות של הגוף, אלו שיתוו את הדרך לאהבה שלכם כלפי עצמכם וכלפי הפרטנר או הפרטנרית שמולכם. מפגש חוויתי שילמד אתכם אומנות הקשבה בצורה חוויתית, סדנת מגע תאפשר מגע חוויתי וייחודי.

עצם הבחירה בסדנה, היא צעד משמעותי להקשבה וגם לאנרגיה, שפת הגוף שלכם תשתנה, תחווה מימד שונה , תלמדו להכיר את שפת הגוף של הפרטנר שמולכם ותצאו מחוזקים יותר.

לאחר הסדנה יהיה לכם זמן של שקט ויחד זוגי לתרגול אינטימי בתוך צימר זוגי רומנטי, שיאפשר לכם ליישם את הכלים שלמדתם בסדנה ולא פחות חשוב, גם ביום שאחרי.

לסיכום – צימרים עם עיסוי זוגי או סדנה, בתוך בית לחם הגלילית. מקום פסטורלי וקסום, להתנתק, להתאהב מחדש. בקסם המגע הצוותים שלנו, כאן כדי להעניק לכם את החוויה המושלמת: צוות מסור, מקצועי, עם וותק של שנים רבות.

המעסים שלנו, הם מעסים מקצועיים המלווים את קסם המגע לאורך זמן, קשובים לכל אחד ואחת, מומחים במגע, רגישים ויודעים להעניק את הטיפול המושלם וגם אנחנו, יורם ונחמה מדן, חוקרים, לומדים זוגיות ומלווים זוגות רבים לרגע הצמיחה המשותף ביחד.

נחמה היא עו"ס, פסיכותרפיסטית גופנית ומטפלת זוגית.

יורם הוא מנחה זוגות לאינטימיות ומיניות, פסיכותרפיה גופנית וטנטרה.

אנחנו מאמינים בכל ליבנו בערך של קסם המגע, אותו הקמנו ליצור מקום לרגעים של זמן איכות: ספא, עיסויים, צימרים לזוגות בצפון. מתוך רצון  ואמונה שלכל זוג מגיע להתפנק ולייצר את הקסם שלו.

מחפשים צימר זוגי עם תוכן?

מוכנים לקחת פסק זמן ולחדש כוחות?

מלאו כאן את הפרטים שלכם
ונחזור אליכם עם כל המידע

צימרים לזוגות עם סדנאות זוגיות

סדנא זוגית 8

זוג אוהבים בסדנת טנטרה פרטית

סדנת אהבה זוגית

מפגש מבוא מרתק
לחיזוק האינטימיות והמיניות

מתנסים במגע תואם לקוטביות השונה 
של הגבר והאישה.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 1,100 ₪ במקום 1,200

סדנת עיסוי זוגית

זוג בסדנת עיסוי עם מטפלת

סדנת עיסוי זוגי

למידה חווייתית של עיסוי 
ב 4 ידיים עם מטפל/ת.

לגלות שמגע אוהב הכי מרגיע,
מרפא וממלא את הלב.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 800 ₪ במקום 900

צימר עם עיסוי זוגי עיסוי לראש - זוג

צימר רומנטי למנוחה

פינוק בשניים

לגוון את החופשה
ולקבל ביחד עיסוי בחדר זוגי

להתחבר לגוף, לשחרר מחשבות ולהתמסר לעיסוי (מרגיע או מפרק) לפי מה שאתם אוהבים וזקוקים.
 10% הנחה לאורחי הצימרים
 

אטרקציות, מסעדות וטיולים מסביב צימרים לזוגות בלבד

אחרי שחיפשתם צימרים לזוגות בלבד בטח אתם מחפשים גם מה עוד אפשר לעשות בנוסף לעיסויים והפינוקים בצימר הזוגי שלכם? 
הרי פינתם זמן, תידלקתם את הרכב, הפעלתם את הוויז,  הגעתם למתחם צימרים רומנטים בצפון. אפילו מצאתם חניה בשפע 🙂 אז הכנו לכם שלושה דפים עם קישורים ומפות לטיולים, מסעדות, אטרקציות ופעילויות מיוחדות המתאימים לאורחי צימרים לזוגות בלבד של קסם המגע בית לחם הגלילית.

בית לחם הגלילית - מסעדות בצפון הקרוב

מסעדות איכות

מרחק של 10 דקות נסיעה מקסם המגע שהינו צימרים לזוגות בלבד ואתם במרכזי הבילוי והאוכל עם מגוון מסעדות איכות בצפון.

לרשותכם דף עם רשימת המלצות שאנחנו מכירים היטב, בקרבת צימרים לזוגות, כולל טלפונים ומפת הגעה. באזור טבעון ורמת ישי. על מנת להפוך את החוויה למהנה יותר. 

אם החלטתם להתפנק בצימר, אפשר להזמין ארוחה עם משלוח עד לצימר! הכנסו ללינק ובחרו את המסעדה לטעמכם.

מסלולי טיולים ביערות בקרבת צימר לזוג בצפון

מסלולי טיולים

אבל לא במסעדות ואוכל עסקינן, אם הגעתם עד לצפון הירוק, זה הזמן להציף את העיניים ולחוות את יופי ארצנו.

הידעתם? הצבע הירוק מרגיע את כל המערכות בגוף (בדיוק כמו בקסם המגע, צימר לזוג בצפון).

כדי שלא תלכו לאיבוד ביער, רכזנו במיוחד עבורכם ולרשותכם, דף מלא מפות ומסלולי טיולים להליכה רגלית, טיולי אופניים ורכב מסביב לבית לחם הגלילית בין יערות אלונים, שדות ירוקים, בארות, מעינות, נחל ציפורי ונופים של פעם.

אטרקציות לזוגות שבחרו צימר זוגי בצפון

אטרקציות ופעילויות

בית לחם הגלילית היא כפר תיירותי עם מספר תושבים בחרו להקים צימרים לזוגות בלבד בחצר הפרטית.

בתחום החקלאי תוכלו למצוא חוות לקטיף עצמי של ירקות ופירות, חוות תבלינים, יער מאכל, חוות ארנבונים, בתי בד של שמן זית.

ויש תושבים שבחרו להקים אטרקציות אחרות בתוך הכפר ומסביבו מתקיימות אטרקציות יחודיות: חץ וקשת, סדנאות קרמיקה, טיולי אופניים גלריות לאומנות.

שעות פעילות

יום א – ו:  09:00 – 17:00