צימר עם ג'קוזי

צימרים עם עיסוי שימלאו לכם את הלב

ויאפשרו לכם להתחבר לבן / בת הזוג

ולא פחות חשוב – לעצמכם!

צימר עם ג'קוזי - וכל הכיף הזה בתוך מרפסת כפרית עם הטבע והאוויר הגלילי

צימר עם ג'קוזי לזוגות לתחושה מיוחדת ולחוויה של יומיים רגועים ומפנקים לאינטימיות זוגית

צימר עם ג'קוזי בתוך מרפסת פרטית צמודה - ה-פינוק לזוגות

צימר עם ג'קוזי חיפשתם? מצאתם!

נעים מאוד, אנחנו קסם המגע – בית להעצמה זוגית, צימרים, סדנאות זוגיות, ספא וג'קוזי. המקום לזוגות לקחת בו פסק זמן מהשגרה למנוחה, חידוש כוחות, וחיבור מחדש לעצמנו ולבן/ בת הזוג.

הזמנת צימר עם ג'קוזי היא פינוק חלומי לזוגות שרוצים לצאת מהשגרה. אצלנו בקסם המגע, מרכז של צימרים לזוגות בצפון, סדנאות זוגיות וספא, יש בכל צימר ג'קוזי שממוקם במרפסת פרטית.

לידיעת זוגות שמחפשים צימר עם ג'קוזי, פינוק בפני עצמו: הצימרים שלנו בנויים עבור זוגות ומעוצבים באופן כזה שעוזר להצית את התשוקה ומוסיף לרומנטיקה של בני הזוג המתארחים. הצימרים מספקים פינה חמה שמהווה בועה והפוגה מהיומיום העמוס הלוחץ והלחוץ.

הצימרים שלנו מטופחים ומושקעים, ומעוצבים בסגנון רומנטי רך וטבעי, שמשתלב היטב עם המיקום בצפון, בבית לחם הגלילית, עם הירוק הטובל מסביב. כל התנאים שמבטיחים את מלוא הרומנטיקה והפרטיות לזוגות שמגיעים אלינו. וזה הכיף שלהם ושלנו.

אצלנו בכל צימר יש מרפסת, ובכל מרפסת – ג'קוזי. כן, אנו מציעים לכל זוג שמתארח צימר עם ג'קוזי שהוא במרפסת! המרפסות בצימרים שלנו הם מתחם מפנק נוסף וצמוד לכל חדר. במרפסת שולט עיצוב עץ כפרי, עם רוח נעימה מבחוץ, ואווירת השקט הצפוני.

אז נכון שחדרי הצימר שמעוצבים לזוגות הם מפנקים ומטופחים בפני עצמם ועוזרים לבני הזוג לעורר את התשוקה. אבל בגלל שיש בכל אחד מהם צימר עם ג'קוזי, כשהג'קוזי ממוקם במרפסת, יש כאן פינוק אקסטרה.

דמיינו לעצמכם, מה יכול להיות יותר נעים ומסעיר מזה? בחרתם צימר עם ג'קוזי, אתם יחד עם בן או בת הזוג שלכם, יושבים בתוך ג'קוזי במרפסת. תחושת האווירה ייחודית – אתם נמצאים גם בחוץ, בגלל שמדובר במרפסת, אבל גם במרחב שהוא כולו פרטי שלכם.

אתם טובלים בג'קוזי, עם בקבוק יין טוב ששניכם אוהבים, עם פירות מעניינים ומיוחדים בהתאם לעונה: ענבים, דובדבנים, שזיפים, משמשים. לצד זה שוקולד טוב ואיכותי. אתם בתוך חלום שהוא גם מתוק וגם משכר, כשכל האווירה אומרת שקט ורוגע אינסופיים ללא הפרעה.

קסם לוהט

ולמה צימר עם ג'קוזי הוא ה-דבר לזוגות?

צימרים לזוגות בצפון עם ג'קוזי במרפסת מבודדת

ג'קוזי היא יחידת ספא קטנה שממוקמת לכם בתוך החדר – במקרה שלנו במרפסת שסופגת את כל היופי הצפוני, מה שרק תורם לאווירה.

מה זה בעצם ג'קוזי ולמה הוא כל כך מעצים את החוויה? ג'קוזי, בין אם נמצא במתחם צימר עם ג'קוזי או בכל מקום, הוא אמבט עיסוי, בטמפרטורת מים חמימה ונעימה. אנשים שמבינים את יתרונות הג'קוזי ונוהגים לשכשך בו מדברים על "בריכת בועות". למעשה, זה לא רחוק מהאמת.  מדובר על בריכת עיסוי, עם מנגנונים מיוחדים שמזרימים מים באופן שיוצר אפקט עיסוי, שגורם לשחרור והרפיית שרירים בכל הגוף, ולהנאה גדולה.

הישיבה בג'קוזי היא חוויה של ספא מתמשך. ולכן לא מפתיע שאנשים שהזמינו צימר עם ג'קוזי נהנים מהרגיעה בג'קוזי. כי כאמור זו לא בריכה רגילה, אלא עם עוד יתרונות ומעלות.

צימר עם ג'קוזי שבו הג'קוזי ממוקם דווקא במרפסת, מספק חוויה נוספת. במקום לשבת בתוך ג'קוזי אבל בחדר. או במקום לשבת רק במרפסת ולהשקיף על הנוף. כאן יש את השילוב המוחץ. ג'קוזי במרפסת.

אז איך נהנים במקסימום מאירוח במתחם צימר עם ג'קוזי? עולים על מדי בריכה, בגדי ים. משכשכים במים, נהנים מעיסוי של הגלים הנעימים והרוחשים ומהשקט של עצמכם, השקט של הזוגיות האוהבת שלכם, במרחב שהוא אמנם חצי בחוץ, אבל פרטי ורק שלכם.

העובדה שמיקמנו אצלנו בקסם המגע את הג'קוזי במרפסת אינה מקרית. החוויה של צימר עם ג'קוזי זוגי ואינטימי במרחב החיצוני הצמוד לחדר מגבירה את החוויה והתשוקה של בני הזוג. אתם יושבים, נהנים מהזמן שלכם בג'קוזי, וברגע שמעוניינים, פוסעים שני צעדים ואתם בחדר שלכם בתוך הצימר שמציע לכם את הפינוקים שלו, בהם מיטה גדולה ומרחב זוגיות מושלם בין ארבעה קירות.

אז אם רוצים חופשה שיכולה להציע לכם הרבה יותר מסתם הנאה ממרפסת, מבריכה או מחדר מפנק, התשובה לכל אלה היא – צימר עם ג'קוזי.

צימר עם ג'קוזי צמוד לספא הכולל בריכת זרמים גדולה, ג'קוזי זוגי וסאונה פינית יבשה לניקוי רעלים וחידוש כוחות

צימר עם ג'קוזי זה שירות הכרחי שכל צימר לזוגות חייב לעצמו.

צימר עם ג'קוזיבקסם המגע אנו מציעים צימר עם ג'קוזי משום שאנו רואים למול עינינו את הזוגות שמגיעים אלינו. הם באים מכל רחבי הארץ ומבקשים לעצמם הפוגה מהיומיום הדוחק.

לצד השהות בצימר, צימר עם ג'קוזי, אנחנו מציעים להם הרבה חוויות שכולן חוויות זוגיות. בין אם מדובר בסדנאות העצמה לזוגיות ובין אם מדובר בחבילות ספא בצפון על ידי מיטב המטפלים, שיודעים לגעת בנפש כמו שהם יודעים לגעת בגוף, ולהעניק מסאג'ים זוגיים נעימים שמציפים את בני הזוג באושר ומקרבים אותם לעצמם וגם אחד לשנייה ואחת לשני.

אצלנו לא מדובר בספא רגיל שמארח את כל מי שנקרה בדרך. אלא מראש זהו מקום של צימר עם ג'קוזי שמציע חוויות טיפול זוגיות, כי מי שמגיעים אלינו הם זוגות. אנחנו רואים בזוגיות כוח עז ומלא עוצמה. אנחנו רוצים לעזור לבני זוג במערכת יחסים להציף את הרומנטיקה, ולהעצים את התשוקה, שמבחינתנו היא דבק חיוני לזוגיות טובה ומעשירה, ואסור שתיעלם.

צימר עם ג'קוזי זה מאסט לזוגות. בגלל שמדובר בצימרים זוגיים לחיזוק הקשר של בני זוג, בכל חדר ישנו ג'קוזי, אבל אנחנו מציעים אפילו יותר מכך. הג'קוזי ממוקם במרפסת, ומספק אווירה של כל היופי של הבחוץ, האוויר והאווירה הצפוניים, שרק מתבקש להסניף אותם, והטבע הירוק מסביב שנותן אווירה של שקט מוחלט ורוגע נעים.

אז אם נחבר את הכול יחדיו אנחנו מבינים שיש כאן נוסחה מנצחת. גם טיפולי ספא הכי מפנקים עם מיטב המטפלים, וגם בני הזוג יכולים להתפנות לחדר משלהם ובעצם להמשיך ולמתוח את חווית הספא עם הג'קוזי בגלל שהזמינו צימר עם ג'קוזי.

אמבטיות הג'קוזי שלנו מפנקות וכוללות בריכת זרמים גדולה. מה מרגישים הזוגות שמגיעים אלינו כאשר יושבים בתוך הג'קוזי? חשים הרבה מאוד ויברציות נעימות. המים נעים וזזים בתנועה ובקצב אחידים, ויוצרים תחושה של גלים קלים ונעימים, ובועות מרעננות.

כיצד נראה צימר עם ג'קוזי – בתוך החדר שהוכן עבור בני הזוג להצתת הרומנטיקה והתשוקה, הג'קוזי היא עוד פינה זוגית נעימה ובלתי נשכחת. פינה מיוחדת כזאת לבני הזוג, בה הם יכולים לשבת ולשכשך, ובעצם ליהנות מספא מתמיד במשך דקות ארוכות, שעות, או כמה זמן שירצו, תוך שהם גם מרגישים פרטיות וגם מרגישים כאילו הם במתחם חיצוני משלהם שמספק להם פינת נוף ושמיים ואוויר גלילי מגע.

אנו לא מסתפקים בפינוקי הספא הזוגיים שלנו כמו מסאג'ים וג'קוזי במרפסת של צימר עם ג'קוזי. בנוסף לאלה יש אצלנו בקסם המגע עבור הזוגות גם סאונה פינית יבשה. זוהי בעצם סאונה בטמפרטורות גבוהות ואוויר יבש. כמו הטיפולים הזוגיים, גם לשהייה בסאונה יש את היכולת להזרים כוחות מחודשים לזוגיות שלכם.

הסאונה מעודדת הזעה מהסוג הטוב, ומסייעת בניקוי רעלים. היא גם עוזרת בשחרור והרפיית שרירים, וכל הפעולה הזאת תורמת לחידוש הכוחות של הגוף והנפש.

חוויה שכזאת חווים בצימר מושקע שחושב עליכם כזוג – צימר עם ג'קוזי.

זרמי מים חמים משחררים מרגיעים ומלטפים מחכים לכם במתחם עם צימר וספא לזוגות

אתם בני זוג והזמנתם צימר עם ג'קוזי עבור שניכם? דאגו שזה יהיה צימר וספא משולבים יחדיו, כי העוצמה של החוויה תהיה הרבה יותר גדולה.

צימרים לזוגות בצפון עם ג'קוזיאז ככה, בעצם למה זקוקה הזוגיות אם לא לריענון מכל השגרה הלחוצה והמרדף האינסופי אחר הזנב של עצמנו? אם אתם בזוגיות – טרייה, ותיקה יחסית, או ותיקה מאוד – ורוצים לטפח ולשמר אותה, אתם חייבים לקחת פסק זמן עבור עצמכם. הזמינו עכשיו צימר עם ג'קוזי.

הזמנה של חופשת צימר וספא זהו זמן זוגי שיאפשר לכם ללמוד על עצמכם יותר מכל זמן שבו אתם בביתכם, עמוק בתוך חיי השיגרה. היציאה מהשיגרה אל חווית צימר עם ג'קוזי מספקת לכם קשב אחר ומיוחד לעצמכם ולבן או בת הזוג שלכם, משהו שהוא זוגי ורק שלכם.

אז עשיתם בחוכמה והזמנתם צימר וספא. בחופשה זוגית כזאת בעצם כל אחד מכם יכול ללמוד עוד על עצמו. קצת מסע לנפש, קצת מסע לעולם הרגשות. אחרי הרווח הגדול של להכיר את עצמנו, הרווח הנוסף זה להכיר את בן/בת הזוג כפי שאולי לא ראינו אותו/אותה לפני כן.

נכון שאנחנו מכירים. מכירים גם את עצמנו וגם את בן/בת הזוג. אבל רק יציאה בלתי שיגרתית, לחופשת קסם זוגית במתחם צימר וספא שמטרתה להעשיר את הזוגיות, היא זו שמובילה למסע מיוחד שמעצים את ההכירות, הקשר והאהבה. מעצים את האהבה הזוגית. אבל יודעים מה? בעצם גם את האהבה לעצמנו.

אצלנו בקסם המגע שבו יש צימר עם ג'קוזי אנו מציעים צימר וספא לזוגות. כשחושבים על ספא חושבים ובצדק על פינוק משחרר ונעים של הגוף. הנאה חיצונית.

אז הפתעה. אנחנו מציעים הרבה מעבר לפינוק של מסאג' במתחם צימר וספא. יש אצלנו מסאג'ים, זה ברור: אם זה עיסוי קלאסי מלטף. אם זה עיסוי באבנים חמות ואינדיאניות שמסייע לשחרר את הגוף מרעלים, ואם זה עיסוי אירוודה מיוחד עם מלחים ושמן שומשום חם, שמסייע גם הוא לניקוי פנימי.

אבל העיסוי אצלנו בקסם המגע הוא מעבר לעיסוי של צימר וספא. ולמה? המטפלים שלנו מומחים לטיפול במגע אבל נוגעים גם בנפש, בטח ובטח כשהם מספקים את העיסוי במסגרת חוויה זוגית ייחודית.

המרכז שלנו, צימר וספא קסם המגע, הוא מרכז העצמה לזוגיות, שיש בו מספר חדרי אירוח ולינה שכל אחד מהם הוא צימר עם ג'קוזי. בעצם כל האווירה חותרת לשם וכך גם הטיפולים הזוגיים – טיפולי ספא או סדנאות זוגיות.

אנחנו מציעים מתחם של צימר וספא לזוגות ובעצם מרחיבים את חווית הספא אצלכם בתוך החדר בזכות צימר עם ג'קוזי, עם ג'קוזי מפנק במרפסת החדר, בריכת עיסוי עם זרמים נעימים שמלטפים את הגוף והנפש, משחררים ומרפים את השרירים.

אז כמקום של צימר וספא יש אצלנו את טיפולי הספא הזוגיים העוצמתיים להרגעת וריכוך הגוף. ובגלל שיש לכם צימר עם ג'קוזי – לאחר טיפולי הספא, כאשר אתם יושבים יחדיו במרפסת הצימר ומשכשכים בג'קוזי המלטף, אתם נהנים עוד שעות ארוכות מחויית הספא הנעימה וגם תורמים לגוף במספר דרכים. למשל, בהמרצת הדם.

דמיינו ככה בדיוק את הזוגיות שלכם. משכשכת בתוך זרמי מים חמים משחררים ומרגיעים, שטה לה בבטחה לחוף שהוא האי הפרטי שלכם. כשאתם יושבים ככה בג'קוזי במרפסת פרטית משלכם, הזוגיות שלכם נמצאת במקום רוחני גבוה מאוד, וחווה טיפול זוגי עוצמתי וחזק, שלא דורש מילים אלא הרבה להרגיש.

והכול בזכות האירוח שלכם במתחם צימר עם ג'קוזי שמעניק שירות של צימר וספא.

צימר וספא בצפון עם מבחר מסעדות טובות בסביבה, או פשוט לצאת לפיקניק מרגש בין יערות האלונים ושדות מוריקים

צימר עם ג'קוזי היא חוויה כל כך נעימה וטובה, שלפעמים אפשר לשכוח לצאת מהחדר, רק לשכשך בג'קוזי שבמרפסת ולשכוח מהעולם. חיפשתם צימר וספא בצפון ומצאתם אותנו? אנחנו מאוד שמחים שהחדרים שלנו עושים את העבודה ומספקים לכם את כל ההנאה מהחופשה, ועם זאת, אם תצאו להפוגות מהחדרים, מחכות לכם באזור חוויות לא פחות מענגות.

אי אפשר להתעלם מכך שאתם כבר נמצאים באזור שהוא אחד המיוחדים בארץ (לא סתם חיפשתם צימר וספא בצפון). ויש כאן כל כך הרבה אטרקציות טובות ונעימות שקשה לנו להגיד לכם לוותר עליהן. הגיחות מתוך צימר עם ג'קוזי רק יעשירו לכם את החופשה כולה.

לצד האהבה והתשוקה שהם צרכים בסיסיים שלנו כבני אדם, צורך קיומי נוסף הוא האוכל. וכאן יש לנו מה להמליץ לכם!

המסע הזוגי האוהב שלכם יכול להפוך גם לחופשה קולינרית מהנה ומספקת. אצלנו בצימר המפנק דאגתם לספק את הגוף עם טיפולים מיוחדים, שהרי הזמנתם בחוכמה צימר וספא בצפון. הצלחתם לספק את הלב, עם החלון הגדול שפתחתם לאהבה הזוגית שלכם ולעצמכם בתוך חוויה של צימר עם ג'קוזי. ועכשיו? תוכלו לדאוג גם לספק את הבטן.

הקמנו את המקום שלנו על מנת לדאוג למזון הנפשי, של הגוף והתשוקה, שהוא לפעמים נשאר בצד, מוזנח, ולא מטפלים בו.  לצד זאת אנחנו מבינים כמה כוחו של אוכל טוב יכול להעצים את כל החוויה. ואם הזמנתם צימר וספא בצפון, אז קחו זאת גם כהזדמנות ליהנות מחוויה קולינרית בצפון הירוק והמזמין.

 

קסם המלכות - VIP

הכנו רשימה של מסעדות באזור לאורחים אשר מעוניינים בכך

הכנו רשימה של מסעדות באזור לאורחים אשר מעוניינים בכך. לא תצטרכו להתחיל לחפש בגוגל, ולא לשאול חברים אם הם במקרה שמעו על מסעדה באזור. זו רשימה שמסתמכת על ההיכרות שלנו. אנחנו חיים באזור ואוהבים אוכל טוב. אנחנו רוצים שגם אתם תעשירו את בלוטות הטעם בטעמים מיוחדים, ותיהנו גם מזה לצד צימר עם ג'קוזי.

הרשימה שלנו כוללת מסעדות מקרית טבעון, רמת ישי, אלוני אבא, בית לחם הגלילית, ועוד ישובים באזור. כך כשהזמנתם צימר עם ג'קוזי באזור הצפון, אתם מקבלים הזדמנות לחוויה נוספת :).

בגלל שהכל מאהבה, אנחנו רוצים לעשות לכם את החיים קלים עוד יותר, ולכן ערכנו מיון לפי קטגוריות.

רוצים איטלקית? יש באזור מסעדות שמציעות פיצה-פסטה מצוינות. אתם קרניבורים?  יש באזור מבחר מקומות שמציעים בשר מובחר. חשקה נפשכם לשבת בבית קפה? יש כאן באזור בשפע, ותהיו בטוחים שכולם מספקים אווירה מיוחד בחסות האזור העוצמתי. עוד ברשימה: אוכל אסיאתי, תימני, אוכל מהיר, מתוקים, חומוס, אוכל ישראלי, רשתות מזון מקומיות, ועוד. והכול כולל כמובן גם ארוחות לצמחונים וטבעונים.

אם לפני כמה עשורים היו הרבה מאוד מקומות לינה – צימרים לזוגות, צימר עם ג'קוזי, צימר וספא בצפון – אבל רק 2-3 מסעדות גג טובות באזור, היום המצב שונה. הקולינריה הישראלית התפתחה והיום גם באזור הצפון יש הכל. אדרבא, תחשבו על חותמת האיכות של חומרי גלם טריים מהצפון שמחכים לכם במסעדות במנות המופלאות.

זה כבר מעורר את בלוטות הטעם, ויחד איתן, בתוך חווית האושר ושמחה, עוד בלוטות שיכולות להתעורר הן הרגש והתשוקה שטובים לזוגיות. כולם יושבים על מקום דומה במוח שמשחרר אנדורפינים של הנאה.

אז הגעתם אלינו, נהניתם בתוך צימר עם ג'קוזי, עשיתם טיפולי ספא כי הזמנתם צימר וספא בצפון, ובין חוויה אחת לשנייה חשקה נפשכם בארוחה טובה?

מבחר אפשרויות איך תהנו מהאוכל שלכם:

יציאה למסעדה – תוכלו לצאת למסעדה טובה באזור לפי בחירתכם, או לבית קפה נעים. יוצאים, אוכלים, וחוזרים לחדר ולאווירה הרוגעת, כשאתם שבעים וגם נהניתם ממקום חדש נוסף.
הזמנת אוכל – מרבית המסעדות באזור מספקות שירותי משלוחים. תוכלו פשוט לפתוח תפריט, ולהזמין את האוכל שאתם אוהבים, שיגיע אליכם עד לפתח הדלת. תוכלו לאכול בחדר או במרפסת בתוך צימר עם ג'קוזי. אם יש לכם שאלה ותרצו להיעזר בנו מבחינת כתובת ההזמנה, תשאלו ונסייע לכם.
פיקניק – אפשרות שלישית היא ליהנות מהאוכל, מהנוף ומהגליל יחד. להכין או להזמין ארוחת בראנץ' או בין ערביים נעימה, לצאת למקום מוצל ונעים, לפרוס שמיכת פיקניק, ולשבת לאכול בתוך טבע ירוק מזמין ומזמן. אם הזמנתם צימר וספא בצפון, אז לאחר טיפולי ספא מהנים ומרגיעים זה זמן טוב לאכילה.
אנחנו בקסם המגע מבקשים להפוך כל חופשה זוגית לחוויה זוגית מעצימה. כמו שאתם מבינים, ולאחר שהבנתם את מהות המקום, זה לא רק צימר וספא בצפון, וזה גם הרבה יותר מאשר רק צימר עם ג'קוזי.

מחפשים צימר עם ג'קוזי?

מוכנים לקחת פסק זמן ולחדש כוחות?

מלאו כאן את הפרטים שלכם
ונחזור אליכם עם כל המידע

צימרים לזוגות עם סדנאות זוגיות

סדנא זוגית 8

זוג אוהבים בסדנת טנטרה פרטית

סדנת אהבה זוגית

מפגש מבוא מרתק
לחיזוק האינטימיות והמיניות

מתנסים במגע תואם לקוטביות השונה 
של הגבר והאישה.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 1,100 ₪ במקום 1,200

סדנת עיסוי זוגית

זוג בסדנת עיסוי עם מטפלת

סדנת עיסוי זוגי

למידה חווייתית של עיסוי 
ב 4 ידיים עם מטפל/ת.

לגלות שמגע אוהב הכי מרגיע,
מרפא וממלא את הלב.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 800 ₪ במקום 900

צימר עם עיסוי זוגי עיסוי לראש - זוג

צימר רומנטי למנוחה

פינוק בשניים

לגוון את החופשה
ולקבל ביחד עיסוי בחדר זוגי

להתחבר לגוף, לשחרר מחשבות ולהתמסר לעיסוי (מרגיע או מפרק) לפי מה שאתם אוהבים וזקוקים.
 10% הנחה לאורחי הצימרים
 

אטרקציות, מסעדות וטיולים מסביב צימרים לזוגות בלבד

אחרי שחיפשתם צימרים לזוגות בלבד בטח אתם מחפשים גם מה עוד אפשר לעשות בנוסף לעיסויים והפינוקים בצימר הזוגי שלכם? 
הרי פינתם זמן, תידלקתם את הרכב, הפעלתם את הוויז,  הגעתם למתחם צימרים רומנטים בצפון. אפילו מצאתם חניה בשפע 🙂 אז הכנו לכם שלושה דפים עם קישורים ומפות לטיולים, מסעדות, אטרקציות ופעילויות מיוחדות המתאימים לאורחי צימרים לזוגות בלבד של קסם המגע בית לחם הגלילית.

בית לחם הגלילית - מסעדות בצפון הקרוב

מסעדות איכות

מרחק של 10 דקות נסיעה מקסם המגע שהינו צימרים לזוגות בלבד ואתם במרכזי הבילוי והאוכל עם מגוון מסעדות איכות בצפון.

לרשותכם דף עם רשימת המלצות שאנחנו מכירים היטב, בקרבת צימרים לזוגות, כולל טלפונים ומפת הגעה. באזור טבעון ורמת ישי. על מנת להפוך את החוויה למהנה יותר. 

אם החלטתם להתפנק בצימר, אפשר להזמין ארוחה עם משלוח עד לצימר! הכנסו ללינק ובחרו את המסעדה לטעמכם.

מסלולי טיולים ביערות בקרבת צימר לזוג בצפון

מסלולי טיולים

אבל לא במסעדות ואוכל עסקינן, אם הגעתם עד לצפון הירוק, זה הזמן להציף את העיניים ולחוות את יופי ארצנו.

הידעתם? הצבע הירוק מרגיע את כל המערכות בגוף (בדיוק כמו בקסם המגע, צימר לזוג בצפון).

כדי שלא תלכו לאיבוד ביער, רכזנו במיוחד עבורכם ולרשותכם, דף מלא מפות ומסלולי טיולים להליכה רגלית, טיולי אופניים ורכב מסביב לבית לחם הגלילית בין יערות אלונים, שדות ירוקים, בארות, מעינות, נחל ציפורי ונופים של פעם.

אטרקציות לזוגות שבחרו צימר זוגי בצפון

אטרקציות ופעילויות

בית לחם הגלילית היא כפר תיירותי עם מספר תושבים בחרו להקים צימרים לזוגות בלבד בחצר הפרטית.

בתחום החקלאי תוכלו למצוא חוות לקטיף עצמי של ירקות ופירות, חוות תבלינים, יער מאכל, חוות ארנבונים, בתי בד של שמן זית.

ויש תושבים שבחרו להקים אטרקציות אחרות בתוך הכפר ומסביבו מתקיימות אטרקציות יחודיות: חץ וקשת, סדנאות קרמיקה, טיולי אופניים גלריות לאומנות.

שעות פעילות

יום א – ו:  09:00 – 17:00