צימרים לזוגות בלבד

שימלאו לכם את הלב

ויאפשרו לכם להתחבר לבן / בת הזוג

ולא פחות חשוב – לעצמכם!

מרכז להעצמה זוגית עם צימרים לזוגות בלבד, סדנאות עומק לחיזוק הקשר, עיסויים וטיפולים זוגיים לשחרור הגוף והנפש

צימרים לזוגות בלבד שונים מהותית מצימרים משפחתיים וצימרים עם ילדים!

אם חוויתם חופשה של אירוח בצימר, אתם כבר יודעים שזו חוויה מיוחדת. יחד עם זאת, אם התארחתם כמה וכמה פעמים בצימרים, ייתכן והתוודעתם לכך שישנם כמה סוגים שונים של צימרים.

יש צימרים שמארחים משפחות, צימרים שמארחים קבוצות, צימרים שמיועדים למשפחות עם ילדים, צימרים לזוגות בלבד ועוד.

החופשה בצימר היא חוויה מהנה בכל מקרה. ובכל זאת, סוגי הצימרים השונים (צימרים עם ילדים, צימרים לזוגות בלבד, ועוד) מספקים לכם חווית חופשה אחרת, הכול תלוי במה אתם מחפשים ומבקשים.

מה ההבדלים? נסביר בקצרה

מה מייחד מתחם צימרים לזוגות בלבד לעומת צימרים למשפחות עם ילדים

צימרים שמיועדים למשפחה עם ילדים – מדובר בדרך כלל בצימרים הממוקמים במתחמים גדולים ומשותפים. יש בהם חצר שבה מרוכזים פסיליטיז שונים, בהם מתקנים לילדים, בריכה ועוד. יש גם משחקים לילדים ואולי עוד צ'ופרים לקטנטנים. האירוח במתחם כזה הוא חוויה שמחה למשפחה, אבל יש בה פחות רגעים של שקט. אין חוויה אינטימית ואישית כמו שיש במתחמי צימרים לזוגות בלבד. וכמו בחופשות משפחתיות עם ילדים, לרוב אנשי הדור הבוגר, בדרך כלל ההורים, חוזרים הביתה עייפים ומותשים ומרגישים שהם זקוקים לחופשה של אחרי החופשה… אם יש לכם ילדים ויצאתם איתם לחופשה משפחתית, מניחים שאתם מבינים על מה מדובר :).

צימרים למשפחות או לחבורות – ולפעמים משפחה גדולה: סבים, ילדים, נכדים, או חבורת חברים, רוצים לנסוע יחד לנופש, בקומפלקס גדול ושלם שמאחד מספר מבנים ללינה, וחצר גדולה ובה שלל פסיליטיז – מתקני חצר לילדים, מדשאות, בריכה, ועוד. האווירה בנופש כזה היא מאוד חברית ומשוחררת, החצר מהווה אזור כינוס לכולם ושם אוכלים יחדיו, מתכנסים סביב המנגל, מכינים, סועדים, משוחחים, מבלים ונהנים. אין ספק שזו חופשה מגבשת, אבל גם במקרה של חופשות מסוג זה, יש ריבוי פעילויות ואין הרבה רגעים של שקט, הפוך מחופשה של צימרים לזוגות בלבד. גם כאן לרוב חוזרים מהחופשה עייפים, אחרי חופשה שהיתה מהסרטים, אבל לא כללה הרבה מנוחה.

צימרים לזוגות בלבד – כאן כללי המשחק שונים לחלוטין. צימרים לזוגות בלבד נועדו לספק חוויה מסוג אחר, חוויה זוגית. צימרים שמיועדים לזוגות נועדו לתת זמן וכבוד לזוגיות, לעורר ולהגביר את הרומנטיקה והתשוקה. צימרים לזוגות בלבד הם קודם כל צימרים שקטים. בגלל שמדובר בחופשה זוגית, ברור שבני הזוג באו לחוות את חברתם אחד של השני ולא להתערבב עם עוד חברים ובוודאי לא ילדים. הם זקוקים למרחב שלהם, לשקט שלהם.

גם אם מדובר בצימר שיש בו מספר מבנים ללינה של זוגות, בדרך כלל דואגים שמתחמי צימרים לזוגות בלבד יהיו בנויים בצורה כזאת שאין הרבה מפגש בין האורחים השונים. אולי חצר או שביל, אבל בעיקר כל זוג והשטח שלו, הממלכה הפרטית עבורו.

קסם לוהט

בנוסף, צימרים לזוגות בלבד מעוצבים עם אלמנטים מציתי רומנטיקה ותשוקה.

בדרך כלל, צימרים לזוגות בלבד יהיו עם צבעים מיוחדים שישרו אווירה כזאת, מיטה גדולה ומפנקת, ג'קוזי, וכל מה שיוצר אווירה נעימה. זהו חדר שבנוי בצורה כזאת שהזוגות יפיקו בו מקסימום הנאה ויוכלו להתארח בו שעות ארוכות בלי הצורך לצאת. ליהנות אחד מהשני ולהעניק לעצמם את מתנת הזוגיות.

וזה נחוץ! כי במהלך החיים והשיגרה אין את הזמן הזה להיות עם בני הזוג שלנו במלוא הקשב של ההווה, לשבת, לחוות ולהתוודע אחד לשני שלא בתוך ריצה וטרטורים. בלי טלפונים מהעבודה או דאגות מה עושים. פשוט שקט. שקט זוגי שבעצם יש לו המון מה לומר: 'אנחנו כאן, משקיעים בעצמנו ובזוגיות שלנו'. שקט שמתאפשר כי בחרנו צימרים לזוגות בלבד.

כשהקמנו את קסם המגע, מתחם של צימרים לזוגות בלבד, ראינו לנגד עינינו את הזוגות. אנחנו יודעים כמה קל לפעמים לחשוב על כל כך הרבה משימות שהחיים דורשים, וכמה קל לוותר על הזמן הזוגי שנדרש כדי להתחבר, אבל באמת – להתחבר לבן הזוג, להתחבר לעצמנו בתוך הזוגיות. להרגיש שקטים ומאוחדים עם הפרטנר שבחרנו לחיים.

אז אם גם אתם חובבי חופשות, ורוצים לחוות חופשות עם חברים, עם בני משפחה ועם הילדים – צאו ותיהנו.

אבל… אל תוותרו בשום אופן על הזמן הזוגי שלכם, כי הוא זה שיעשיר את כל שאר ההיבטים של חייכם.

הזוגיות היא הבסיס להכול, וכמו בסיס טוב שהכול נשען עליו – עליה להיות יציבה. אנחנו מציעים צימרים לזוגות בלבד, ולצד זאת יש לנו עוד הרבה דברים מסביב עליהם נפרט ונספר בהמשך.

אז הבנתם כמה חשוב הזמן הזוגי והחלטתם? בואו אלינו. חפשו לעצמכם לא סתם צימרים, אלא צימרים לזוגות בלבד.

סדנת טנטרה + צימר זוגי פרטי לתרגול ומנוחה

צימרים לזוגות בלבד חברים יקרים, זה הטו דו ליסט שכל זוג חייב להכניס ללו"ז, כן, פשוט לחפש לעצמו צימר זוגי.

אנחנו בקסם המגע מציעים צימרים לזוגות בלבד לכל זוג שמחפש לעצמו צימר זוגי. ולצד זאת, אנו שמים דגש נוסף לכל צימר זוגי שתזמינו, ועוטפים בתכנים שהופכים את אותם צימרים לזוגות בלבד להיות הרבה מעֶבֶר למבנה מפנק לזוגיות, אלא מקום שמעניק נשמה נוספת לכל החופשה. 

אם ככה, החשיבה שלנו על זוגות לא מסתכמת בעיצוב צימר זוגי רומנטי, מיטה, ג'קוזי ושוקולדים. החוויה אצלנו במתחמים של צימרים לזוגות בלבד מלוּוה בעוד חוויות שנועדו להעשיר את הזוגיות. 

כל זוג שמגיע אלינו לקסם המגע יכול לבחור לעצמו טיפול מסדרת טיפולי הספא שלנו, עם מטפלים מומחים שיודעים לגעת לא רק בגוף אלא גם בנפש, ולתרום לתחושת שחרור נפלאה שמקדמת את האחווה הזוגית. או שאפשר לבחור סדנאות זוגיות מיוחדות שיצרנו ושנותנות בוסט חזק לזוגות בכל שלב – זוג בתחילת דרכו, זוג ותיק, זוג עם ילדים קטנים… ועוד.

לחוות חוויה זוגית יחד במתחם צימרים לזוגות בלבד, כבר עושה טוב לזוגיות. לחוות סדנאות זוגיות ומושקעות באותו מתחם – זאת חוויה שמקפיצה את הזוגיות ברמות. 

אנו מקיימים במקום מגוון סדנאות לזוגות. מדובר בסדנאות אישיות בהשתתפות בני הזוג והמטפלים בלבד. 

אחת הסדנאות היא סדנת טנטרה פרטית. זוהי סדנה לזוגות שרוצים להעשיר את הזוגיות שלהם לטווח של שנים, ושנוגעת בגוף ובנפש. בסדנה אנחנו מלמדים ולומדים לפתוח את הלב לאהבה שעומדת מולכם, לשפר את איכות המגע, לרענן את המיניות והחשק, ובעיקר לטפח זוגיות טובה או להרים זוגיות שיותר מדי התרגלה לשגרה מלאה במשימות ומטלות. 

הסדנה שמתקיימת במתחם שלנו של צימרים לזוגות בלבד, נמשכת מספר שעות. מדובר בזמן של לימוד עצמי משמעותי, זמן איכות נטו עבורכם והפרטנר שלכם. זמן שאין לו תחליף בעוצמות שהוא מעניק לכם כזוג, מעשיר, ממלא, מלמד ומציף בהמון טוב. 

בין אם הזמנתם או לא הזמנתם צימר זוגי, במהלך שעות הסדנה בני הזוג עוברים מסע שכולל למידה של מגע, הקשבה, דמיון מודרך, מדיטציה ועיסוי ברוח הטנטרה. בסדנה לומדים הקשבה לגוף ברגיעה עמוקה כדי להתחבר לעצמנו פנימה וכך גם לפרטנר האהוב. תהליך ההקשבה מחבר בבת אחת לגוף ובעצם מהווה צוהר למצוא את הדרך המיוחדת לחוות את האהבה. 

קסם המלכות - VIP

סדנה עם צימר זוגי מעניקה חוויה חדשה של שינוי, שהשפעתה נשארת גם אחרי שנים. 

סדנת הטנטרה היא פרקטית כי היא כוללת תהליך היכרות ובעצם נבנית בהתאמה ובהקשבה לבני הזוג ולציפיות שלהם. 

בני הזוג יוצאים מהסדנה עם כלים חשובים לביחד שלהם. ההקשבה מובילה להבנה ולשיח אחר וטוב יותר, חופשי מאי שביעות רצון ומאבקים, שיח קרוב מכבד ומחבק, וגם חיבור מיני עוצמתי יותר שניצת בלהבה מחודשת. 

אז למה בעצם שווה לעשות סדנה כזאת במתחם שלנו של צימרים לזוגות בלבד? 

סדנת הטנטרה הזוגית שלנו מציפה ומעוררת אנרגיה מטורפת, שקשה ולא כדאי לכבות. לכן, רצוי שלא לעלות מיד אחריה לאוטו, לנסוע ולחזור הביתה, אלא למקסם את האפקט, ולהזמין צימר זוגי. 

נצלו את העובדה שאנחנו ממוקמים במתחם צימרים לזוגות בלבד. מיד אחרי שתסתיים הסדנה אנחנו ממליצים לכם בחום להרגיש את האדרנלין הגבוה שעולה בזכותה, בתוך האינטימיות שלכם, של שניכם. כל המטרה בסדנה כזאת היא להקפיץ את הזוגיות שלכם בכמה רמות, אז במקום לנסוע הביתה תנו לעצמכם עוד כמה שעות, ותפסעו כמה צעדים לחדר שלכם של צימר זוגי שהזמנתם מראש, תישארו עוד קצת בחוויה וממשו אותה במלואה. 

זוגות רבים שמגיעים אלינו בוחרים להזמין את התוספת הזאת של צימר זוגי, שמספקת להם ערך מוסף. לא רק לבוא וללמוד, אלא גם כמה שעות של שקט, רוגע ותרגול בחדר שלכם, מנותקים מהעולם. והכי קל להתנתק במקום של צימרים לזוגות בלבד. זמן נטו איכות של עצמכם חשים, מרגישים, מקשיבים, חווים ומתרגלים לכמה שעות את מה שלמדתם זה עתה. זה יכול להיות בתשוקה מינית סוערת, או ברגיעה מלאה באינטימיות. כל זוג מרגיש את המקצב שלו, ופועל בהתאם. 

הזמנתם סדנה להעשרת הזוגיות שלכם? סדנת טנטרה או כל סדנה אחרת? נצלו את העובדה שאתם נמצאים במתחם צימרים לזוגות בלבד והזמינו יחד עם הסדנה גם את האפטר פרטי שתתקיים בחדר צימר זוגי. 

חורף חם! סאונה וג'קוזי בשילוב עיסוי אבנים חמות במתחם צימרים לחורף לזוגות

צימרים לזוגות בלבד מציעים לכם הפוגה זוגית מהיומיום, אז למה שלא תחשבו גם על צימרים לחורף לזוגות? חלקכם אולי יחשבו לעצמם, "מה זה קשור? בחורף קר והרי הכי כיף לצאת לחופשה בקיץ". 

הראש רגיל לחשוב שזמן החופשה האידיאלי הוא בקיץ. זוהי עונת הנופש החמה שמתאימה לשכשוך בים ובבריכה, זהו זמן החופשות מהעבודה, כשיעדי התיירות מלאים ושוקקים. 

אבל דווקא בדיוק בגלל זה יש משהו אחר בעונת החורף, שמספק חוויה מיוחדת ושמצדיק להזמין צימרים לחורף לזוגות. הרי אם כולם נופשים בקיץ, אז נופש בחורף הוא אינטימי יותר. מרבית האנשים לא מחפשים צימרים לחורף לזוגות, ואז חופשה בחורף מבטיחה הרבה יותר שקט ושלווה. זה מאוד מתאים לזוגות שמחפשים צימרים לזוגות בלבד.

דבר נוסף, בדרך כלל בזמן העונה הבוערת הביקוש גדול, וכך גם מחירי הנופש. כאשר תרצו לנפוש בחורף ותחפשו צימרים לחורף לזוגות תוכלו ליהנות ממחירים יותר אטרקטיביים, כיאה לתקופה עם ביקושים נמוכים. 

זאת אומרת שמהביקוש הנמוך של צימרים לחורף לזוגות אתם מרוויחים פעמיים – גם חופשה שתהיה זולה יותר, וגם הרבה יותר שקט, שלווה ורוגע, בלי רעשים של עונה בוערת. סיבה טוב לחפש בעונה הקרה צימרים לזוגות בלבד.

ויש גם את נושא האווירה, בטח כאשר אתם זוג בחופשה שרוצה צימרים לזוגות בלבד. נופש בחורף מספק חוויה אחרת. זוגות שנוסעים לצימר רומנטי אחרי שחיפשו צימרים לחורף לזוגות בעצם חווים חופשה שמשולבת בה הרבה התכרבלות. אין תחושה של FOMO והחמצה, בני הזוג שוהים בחדר החם והנעים ובעצם חווים אחד את השני, בלי רעשים חיצוניים. 

הרומנטיקה בחורף גדולה יותר. אפילו בסדרות וסרטים רומנטיים שמציגים זוגות והתקרבות, יש בדרך כלל ברקע חורף אינטנסיבי, גשום וחזק, סוער, אפילו מושלג, כשרואים את בני הזוג מכורבלים להם יחדיו, לפעמים כשלידם יש אח בוער עם להבה מרקדת. הכי עושה חשק להזמין צימרים לחורף לזוגות. 

כחלק מהקסם המיוחד שיש אצלנו אנחנו לא מציעים רק חוויה של צימרים לזוגות בלבד, אלא בשילוב של דברים נוספים שמעשרים את הזוגיות כמו סדנאות זוגיות או טיפולי ספא. והקסם הזה מקבל עוצמות עוד יותר גבוהות בחורף. 

רגעי קסם

הזמנתם צימרים לחורף לזוגות?

דווקא בעונת החורף השילוב של צימרים לחורף לזוגות עם  עיסוי זוגי במסגרת האירוח בצימר הוא דבר מיוחד. עוברים טיפול מרגיע מפנק שמיימי, ואז חוזרים לחדר החם להרגיש איך כל האנרגיה הבוערת זורמת בתוככם והחום קיים ומשמעותי, ושום קור לא חודר. 

כמתחם המציע צימרים לחורף לזוגות, במגוון הפסיליטיז המוצעים אצלנו יש סאונה פינית  שמעניקה חוויה של אוויר חם ויבש שמרענן את הגוף וכל ההרגשה. וגם יש ג'קוזי שמציע שכשוך במים חמים שמשכיחים את העונה הקרה שבחוץ. 

כאמור אנו מציעים גם טיפולי ספא לצד צימרים לזוגות בלבד. טיפול ספא שיש אצלנו ומומלץ מאוד בחורף הוא עיסוי זוגי אינדיאני של אבנים חמות. העיסוי מתבצע בחדר מחומם ונעים. זהו פינוק מושלם לחורף שכולל עיסוי עם אבנים חמות בשיטה אינדיאנית עתיקה. האבנים החמות יוצרות אפקט חזק בגוף, משחרר שרירים וממריץ זרימת דם, במקביל לעיסוי עמוק ונעים. אפשר להבין למה זה מאוד מומלץ בחורף. 

וכך, בגלל שפירגנתם לעצמכם צימרים לחורף לזוגות, לאחר שסיימתם את חווית העיסוי המשכּרת אתם יכולים לצעוד בשלווה לחדר שלכם, להיכנס להתכרבלות, להרגיש אתכם, את שניכם, זוג מחובר בגוף ובנפש בלב אוהב ומתפוצץ מעוצמות של קרבה ואהבה. 

חוויה עילאית כזאת מתאפשרת במתחם שמשקיע בכם ושיש בו צימרים לזוגות בלבד.

צימרים לזוגות עם עיסוי אירוודי עם שמן שומשום חם הנשפך על הגוף

צימרים לזוגות בלבד או צימרים לזוגות מציעים חוויה אחרת ובלתי נשכחת, כי הם נועדו לטפח את הזוגיות שלכם. 

אם אתם זוג שרוצה לפרגן לעצמו זמן איכות זה מצוין. יש להניח שהקצבתם זמנים לבילוי זוגי, ליציאות משותפות. לפעמים רוצים לצאת מהקופסה, ולחשוב על פינוק זוגי, למשל מסאג' בספא. אבל אם רוצים חוויה שהיא אפילו יותר משמעותית אז מומלץ לשלב אותה עם צימרים לזוגות. 

כדאי מאוד לשלב את חווית הספא והעיסוי עם ביקור במתחמי צימרים לזוגות. כי אם כבר החלטתם על פינוק גדול, אז במקום לחזור ישר לרכב ולנסוע, זה מחייב פאוזה קצרה לפני שאתם חוזרים לתוך השגרה השואבת. 

בקסם המגע, לצד מתחם צימרים לזוגות בלבד, אנו מציעים מגוון טיפולי ספא מפנקים זוגיים עם מטפלים איכותיים שיודעים להעניק חוויה שמיימית ומיוחדת, ולעסות אתכם באופן כזה שהמוח עף למחוזות חדשים והנפש נפתחת וחווה חופש ואושר אמיתי. 

אז למה לא מספיק עיסוי בלבד, וכדאי לשלב ולהזמין צימרים לזוגות? 

אחד הטיפולים האהובים אצלנו – עיסוי אירוודה עם מלחים ושמן שומשום חם על הגוף, כשמשיחת השמן על הגוף דואגת לפיזור אחיד של השמן החם שמרגיע את השרירים ומלטפם. 

השילוב של צימרים לזוגות בלבד יחד עם סדנה או טיפול ספא הוא אבסולוטי. אתם לא עושים טיפול או עוברים סדנה ויאללה, עולים על האוטו ונוסעים הביתה. אתם מפרגנים לעצמכם, למיינד שלכם, לראש, לגוף, לנפש. אתם לא ממהרים לחזור הביתה ולהיטמע בחזרה במציאות. 

אם הזמנתם טיפול משולב עם צימרים לזוגות אתם נשארים במתחם הצימר ובעצם דואגים שכל החוויה הזוגית שחוויתם תמשיך ותעטוף אתכם, תיכנס, תחלחל, תוטמע בתוככם, כדי לחזור הרבה יותר שקטים ושלווים. אתם רוצים לשהות בתוך שקט מיוחד עוד כמה שעות טובות. בחרתם להישאר באזור של צימרים לזוגות בלבד ולכן כשתצאו זה יחזיק אתכם להרבה מאוד ימים. 

אחרי שסיימתם הפוגה כזאת עם צימרים לזוגות בלבד, חוזרים מרחפים ומרוממים, וזה מראה עד כמה החוויה הייתה חזקה וחיובית. בנוסף, בגלל שמדובר בחוויה זוגית עוצמתית כששהיתם עוד כמה שעות בחדר צימרים לזוגות, הקשר הזוגי מרוויח פלאים. 

אל תוותרו על הזוגיות! חפשו חוויות מיוחדות שמוצעות לכם במתחמים של צימרים לזוגות בלבד.

קסם כחול

יחידה אינטימית מעוצבת לזוג שאוהב להרגיש קרוב קרוב, מיטה זוגית 200/140, ג’קוזי במרפסת פרטית מוקפת גינה.

סדנת טנטרה פרטית עם צימר זוגי רומנטי לתרגול אינטימי של כלים מהסדנה

אחת הדרכים להרחיב את הלב כשאתם מזמינים צימר זוגי רומנטי, היא לשלב את המסע שלכם ביחד וזמן האיכות, עם סדנה מעניינת, מקרבת, שתעזור לכם קצת לצאת מהתפיסות המקובעות ותאפשר לכם להשתחרר, אבל באמת. אתם רק צריכים לתת לזה צ'אנס אמיתי.

צימר זוגי רומנטי הוא מהנה וכיף, אבל כשהוא משולב בסדנה מעשית, הוא גם יותר פרקטי, קצת כמו טיפול זוגי ואינטימי.

סדנת טנטרה פרטית תאפשר לכם לגלות את עצמכם ולא פחות חשוב את בן או בת הזוג שלכם, להקשיב לנשימות, לתנועות של הגוף, אלו שיתוו את הדרך לאהבה שלכם כלפי עצמכם וכלפי הפרטנר או הפרטנרית שמולכם. מפגש חוויתי שילמד אתכם אומנות הקשבה בצורה חוויתית, סדנת מגע תאפשר מגע חוויתי וייחודי.

עצם הבחירה בסדנה, היא צעד משמעותי להקשבה וגם לאנרגיה, שפת הגוף שלכם תשתנה, תחווה מימד שונה , תלמדו להכיר את שפת הגוף של הפרטנר שמולכם ותצאו מחוזקים יותר.

לאחר הסדנה יהיה לכם זמן של שקט ויחד זוגי לתרגול אינטימי בתוך צימר זוגי רומנטי, שיאפשר לכם ליישם את הכלים שלמדתם בסדנה ולא פחות חשוב, גם ביום שאחרי.

לסיכום – צימרים רומנטיים בצפון, בתוך בית לחם הגלילית, מקום פסטורלי וקסום, להתנתק, להתאהב מחדש. בקסם המגע הצוותים שלנו, כאן כדי להעניק לכם את החוויה המושלמת: צוות מסור, מקצועי, עם וותק של שנים רבות.

המעסים שלנו, הם מעסים מקצועיים המלווים את קסם המגע לאורך זמן, קשובים לכל אחד ואחת, מומחים במגע, רגישים ויודעים להעניק את הטיפול המושלם וגם אנחנו, יורם ונחמה מדן, חוקרים, לומדים זוגיות ומלווים זוגות רבים לרגע הצמיחה המשותף ביחד.

נחמה היא עו"ס, פסיכותרפיסטית גופנית ומטפלת זוגית.

יורם הוא מנחה זוגות לאינטימיות ומיניות, פסיכותרפיה גופנית וטנטרה.

אנחנו מאמינים בכל ליבנו בערך של קסם המגע, אותו הקמנו ליצור מקום לרגעים של זמן איכות: ספא, עיסויים, צימרים לזוגות בצפון . מתוך רצון  ואמונה שלכל זוג מגיע להתפנק ולייצר את הקסם שלו.

מחפשים צימר זוגי עם תוכן?

מוכנים לקחת פסק זמן ולחדש כוחות?

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע

צימרים לזוגות עם סדנאות זוגיות

סדנא זוגית 8

זוג אוהבים בסדנת טנטרה פרטית

סדנת אהבה זוגית

מפגש מבוא מרתק
לחיזוק האינטימיות והמיניות

מתנסים במגע תואם לקוטביות השונה 
של הגבר והאישה.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 1,100 ₪ במקום 1,200

סדנת עיסוי זוגית

זוג בסדנת עיסוי עם מטפלת

סדנת עיסוי זוגי

למידה חווייתית של עיסוי 
ב 4 ידיים עם מטפל/ת.

לגלות שמגע אוהב הכי מרגיע,
מרפא וממלא את הלב.
3 שעות בהנחיית נחמה או יורם
מחיר: 800 ₪ במקום 900

צימר עם עיסוי זוגי עיסוי לראש - זוג

צימר רומנטי למנוחה

פינוק בשניים

לגוון את החופשה
ולקבל ביחד עיסוי בחדר זוגי

להתחבר לגוף, לשחרר מחשבות ולהתמסר לעיסוי (מרגיע או מפרק) לפי מה שאתם אוהבים וזקוקים.
 10% הנחה לאורחי הצימרים
 

אטרקציות, מסעדות וטיולים מסביב צימרים לזוגות בלבד

אחרי שחיפשתם צימרים לזוגות בלבד בטח אתם מחפשים גם מה עוד אפשר לעשות בנוסף לעיסויים והפינוקים בצימר הזוגי שלכם? 
הרי פינתם זמן, תידלקתם את הרכב, הפעלתם את הוויז,  הגעתם למתחם צימרים רומנטים בצפון. אפילו מצאתם חניה בשפע 🙂 אז הכנו לכם שלושה דפים עם קישורים ומפות לטיולים, מסעדות, אטרקציות ופעילויות מיוחדות המתאימים לאורחי צימרים לזוגות בלבד של קסם המגע בית לחם הגלילית.

בית לחם הגלילית - מסעדות בצפון הקרוב

מסעדות איכות

מרחק של 10 דקות נסיעה מקסם המגע שהינו צימרים לזוגות בלבד ואתם במרכזי הבילוי והאוכל עם מגוון מסעדות איכות בצפון.

לרשותכם דף עם רשימת המלצות שאנחנו מכירים היטב, בקרבת צימרים לזוגות, כולל טלפונים ומפת הגעה. באזור טבעון ורמת ישי. על מנת להפוך את החוויה למהנה יותר. 

אם החלטתם להתפנק בצימר, אפשר להזמין ארוחה עם משלוח עד לצימר! הכנסו ללינק ובחרו את המסעדה לטעמכם.

מסלולי טיולים ביערות בקרבת צימר לזוג בצפון

מסלולי טיולים

אבל לא במסעדות ואוכל עסקינן, אם הגעתם עד לצפון הירוק, זה הזמן להציף את העיניים ולחוות את יופי ארצנו.

הידעתם? הצבע הירוק מרגיע את כל המערכות בגוף (בדיוק כמו בקסם המגע, צימר לזוג בצפון).

כדי שלא תלכו לאיבוד ביער, רכזנו במיוחד עבורכם ולרשותכם, דף מלא מפות ומסלולי טיולים להליכה רגלית, טיולי אופניים ורכב מסביב לבית לחם הגלילית בין יערות אלונים, שדות ירוקים, בארות, מעינות, נחל ציפורי ונופים של פעם.

אטרקציות לזוגות שבחרו צימר זוגי בצפון

אטרקציות ופעילויות

בית לחם הגלילית היא כפר תיירותי עם מספר תושבים בחרו להקים צימרים לזוגות בלבד בחצר הפרטית.

בתחום החקלאי תוכלו למצוא חוות לקטיף עצמי של ירקות ופירות, חוות תבלינים, יער מאכל, חוות ארנבונים, בתי בד של שמן זית.

ויש תושבים שבחרו להקים אטרקציות אחרות בתוך הכפר ומסביבו מתקיימות אטרקציות יחודיות: חץ וקשת, סדנאות קרמיקה, טיולי אופניים גלריות לאומנות.

שעות פעילות

יום א עד ו':  09:00 – 16:00  שבת סגור