מרכז העצמה זוגית

סדנאות זוגיות לחיזוק הקשר
רענון המיניות והעמקת האינטימיות

איך להחזיר את הניצוץ לזוגיות

כיצד לרענן את מקורות האנרגיה ביחד
מאת: נחמה ויורם מדן.

השגרה, כך נדמה, היא האויב הגדול ביותר של מקורות האנרגיה לחיים משותפים בצוותא עם בן או בת זוג.

איך תוכלו לחדש את שני מקורות האנרגיה לחיים המשותפים הוא נושא המאמר.

היום יום שוחק גם אתכם? גם את החלומות המשותפים? אתם לא לבד!

dreamstime_s_34391459מקור ראשון של אנרגיה בתחילת הקשר הוא: הקוטביות בין גבר לאישה שבאה לידי ביטוי במשיכה המינית, בצורך רב במגע, ביכולת הדדית להרגיע ולהתמלא באנרגיה.

המקור השני לאנרגיה הוא: חלומות משותפים. כמו כל התחלה, גם תחילתו של קשר זוגי מלווה בחלומות משותפים במקביל לחלומות האישים, הרצון להפוך את היחד, לאחד שלם בעזרתו של האהוב או האהובה שבחרתם למסע חייכם.

בעולם המודרני בו אנו חיים, אנו רודפים אחרי לוח הזמנים המשפחתי המשותף:

מסידורי השכמה לילדים, הסעות לגנים וחזרה, עבודה מאומצת ושוחקת, נדמה לנו לעתים כי היכולות שלנו לתפקד כזוג הופכת למכאנית מדי וחסרה את הניצוצות של תחילת הקשר המשותף.

איש לא אשם, לא אתם, לא בן או בת הזוג שלכם, רק המציאות.

נוצר פרדוקס, חלק גדול מהאנרגיה נשחק בדרך להגשמת החלומות, הדורשת השקעה רבה ביום יום.

אנו מוותרים על הצרכים שלנו בהווה כדי שבעתיד יהיה לנו את מה שחלמנו, אך שוכחים לתחזק את מקורות האנרגיה המשותפים שלנו. את החיבור האנרגטי והרגשי, שוכחים שאבן היסוד לכל החלומות היא הזוגיות שלנו.

מה אתכם? מה אם מה שאתם זקוקים לו? לבד, או ביחד?

אתם מודעים לעובדה שמשהו בקשר ביניכם משדר עייפות. אתם אוהבים האחד את השני, טוב לכם ביחד, אבל אתם מרגישים שזמן האיכות שלכם נפגע. שאתם לא יודעים כיצד לומר לצד השני שדווקא זמן האיכות, זמן היחד הזה חשוב לכם להמשיך ולהתניע את היום יום.

חשוב לאחר תקופה, לעצור ולבחון יחד באופן מודע מהן החוזקות של הקשר שלכם, שאותן רצוי לשמר, אילו איכויות אתם רוצים להוסיף לקשר, מה אבד בדרך וניתן להחזיר ולהוסיף את התמונה הרצויה של הקשר לשאר החלומות המשותפים.

מרתון זוגי – לחזק את הקשר, למלא את הלב, להצית את התשוקה…

תחילתו של כל קשר זוגי מלווה בהרבה מאד מגע. משיכה מינית, והיכולת להרגיש את החום הפיזי של בן או בת הזוג. חווית המגע יוצרת אצל בני האדם תחושה עמוקה של חיבור. האחד לשני, והאחד לעצמו, למרכז האנרגיה הפנימי שלו שמתניע אותו.

אנו חווים את האנרגיה שלנו מתוך שני מרכזיים עיקריים: האחד באגן במרכז המיניות, והשני בבית החזה, במרכז הלב, המגע שלנו האחד בשני ממלא את מצברי האנרגיה האלו. התחושה שאנו מרגישים כאשר אנו מוקפים במגע היא תחושת  שלווה, זרימה עדינה ואף ביטחון. ביטחון בקשר הזוגי היום יומי שאנו מנהלים.

אם אנו עוסקים באנרגיה, כמו בבטריה או מגנט, גברים ונשים בעלי קטבים מנוגדים, קוטביות זו יוצרת את המשיכה זה לזה אבל גם קושי סביב תפישה הפוכה של אינטימיות ומיניות. ועם השנים בגלל הקושי הזה נוצר מרחק, יש פחות מגע ואנו מאבדים מקור אנרגיה חשוב. (עוד בנושא←)

אם אתם חסרים את המגע היום יומי הזה, את תחושת ראשית ותחילת הקשר הזוגי שלכם בו חשתם העצמה של ממש מנוכחות האחר, יש לנו פתרון נהדר עבורכם, סדנת ירח דבש ייחודית מבית קסם המגע.

ניקח אתכם יחד ביד ונלווה אתכם ליצירת חזון זוגי חדש ומיוחד רק לכם.

תקבלו כלים במגע, בתחושה, בדרך שתסייע לכם להישאר שקטים גם כאשר אתם חווים סערה רגשית. נלמד שוב ביחד את סוד המשיכה בין גבר לאישה, נסייע לכם בפתיחת חסימות רגשיות ונלמד אתכם הרבה מן הסודות שלנו הקשורים במגע, באיכויות שלו וביכולות שלו לפתוח ולשחרר חסימות, ולאפשר לכם הנאה וזרימה חופשית של אנרגיית החיים.

אם אתם זוג המבקש להעיר את הניצוץ מחדש, קחו גם אתם חלק בסדנת אהבה זוגית הייחודית שלנו,

אנו מבטיחים לכם חוויה מקרבת, וכלים ישומיים להפיק את המקסימום מכל חווית המגע עם השותף שלכם לחיים.

הכותבת: נחמה מדן יועצת זוגית מנחה בכירה לאינטימיות ומיניות בזוגיות, המשלבת בעבודתה כלים של הקשבה לגוף וטנטרה.

יוצרת סדנת זוגיות אינטימיות ומיניות בשם "להתאהב בך מחדש"←

רוצה לדעת עוד על הסדנה ? לחץ כאן←

049531159


נחמה מדן

יועצת זוגית, מומחית לאינטימיות ומיניות.
בעלים של קסם המגע הזוגי בבית לחם הגלילית.
04-9531159